New Posts New Posts RSS Feed - Big Brother
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Big Brother

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Big Brother
    Posted: 10 Rujan 2007 at 01:10
Da li gledate Big Brother i sto mislite o takvim live emisijama ?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 10:51
definitivno ne gledam.

mislim, budimo realni, kakav tip ljudi moze besposleno sjediti š00 dana u kuci i misliti da je to izazov. a i di nadu vremena za to?  a i one izjave koje mozemo procitati u novinama, vidi se da i bas nemaju neki kvocijent inteligencije.

ne kuzim smisao tog nazovi showa.
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 20:30
Uglavnom ne gledam, iako neki put jednostavno moram nesto vidjet jer stalno to vrte na tv-u i ne moze se nikako izbjec

Jucer sam vidio par minuta i slabo mi je odmah doslo kad sam vidio onog pedera kako se prenemaze


Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 21:51
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:



Jucer sam vidio par minuta i slabo mi je odmah doslo kad sam vidio onog pedera kako se prenemaze




kad malo bolje razmislim , big brother definitivno gledaju i djeca uzrasta mojeg brata , znaci prvi , drugi razred...
sto oni znaju sta znaci homoseksualnost i sta ih taj frajkan uci...


ko ga pustio na tv


Edited by Lega
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2007 at 22:43
 ah diiiiiva
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 14:51

Pogledala sam samo dio prve emisije ovg Big Brothera i nemam nekog komentara. To je sve showbusiness i emisija jednostavno mora biti takva kakva je. Ljudi unutra moraju biti takvi da ih ostali zele gledati pa makar da im se smiju. Nazalost, vecina gledatelja vise voli gledat kak se drugi glupiraju, bare, seksaju itd, nego intelektualce, kreativce i slicne.

Pa tko bi gledao da ljudi unutra rade nesto kreativno, da pricaju o knjizevnosti ili znanosti, pa cak i o sportu? (Osim spike tipa: Ja navijam za xy klub i idem u kladionicu ili Bekam imam tak super zurku, bas je cakani).

A kaj se tice Hrvaca, nemam nis protiv homoseksualaca. On se prenemaze, to je istina, ali s druge strane svaka cast na priznanju, a i on je dosao samo po lovu i 5 sekundi slave, ko i svi ostali.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 19:53
Nemam ni ja nista protiv pedera, osim sta se prenemazu i paradiraju okolo, neka se ponasaju kao i svi ostali ljudi pa mi nece smetat

A ovo sta se tice da je priznao , sta kao se nebi skuzilo to da i nije rekao mos mislit
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 22:01
ni ja nemam nis protiv homoseksualaca, al kod nas nema neke tolerancije. cim taj lik izade, docekat ce ga pol zagreba s palicama i natuc ga. to je jednostavno tak 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 22:56

Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

A ovo sta se tice da je priznao , sta kao se nebi skuzilo to da i nije rekao mos mislit
  A dobro, decko je feminiziran i to podosta, ali u njegovom slucaju, priznanje je ipak hrabrost, a mozda i ludost s jedne strane, jer se slazem da nazalost:
Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

kod nas nema neke tolerancije.  
 

Danas sam gledala š0-ak minuta i moram reci da mi nitko nije privukao paznju. Dosadnjikavo je bilo. Nekak nemam filing da cu se navuc na gledanje BB.

Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 19:21
previse ih stavljaju na TV pa nemoz gledat zvjezdane staze il nest slicno po volji jer sestra i mam non-stop sam gledaju tcke gluposti grrrrrrrrrrrr
zato ni ne gleam TV
 
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 20:11

Originally posted by crystal planet crystal planet wrote:

ni ja nemam nis protiv homoseksualaca, al kod nas nema neke tolerancije. cim taj lik izade, docekat ce ga pol zagreba s palicama i natuc ga. to je jednostavno tak 
 

Ahaaaaaaaaaa nitko nije protiv pedera..... Ja jesam!!! JA bi ga prvi palicom zatukao. Mozda jesam konzervativan ali to je moje misljenje i necu ga promijeniti! Jednostavno ih mrzim,jos kad se ponasaju onako kao hrvoje... necu dalje nista pricati

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
lepa1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lepa1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 22:44
Hehe vidi kako Sopekica kibica Stipu
http://www.netopolis.hr/index.php?page=videos§ion=view&v id_id=š03998
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 23:30

Originally posted by caba caba wrote:

Ahaaaaaaaaaa nitko nije protiv pedera..... Ja jesam!!! JA bi ga prvi palicom zatukao. Mozda jesam konzervativan ali to je moje misljenje i necu ga promijeniti! Jednostavno ih mrzim,jos kad se ponasaju onako kao hrvoje... necu dalje nista pricati
 

Uuu, cemu takva agresija? Stedi zivce za druge probleme u zivotu, trebat ce ti, vjeruj mi. Svatko ima pravo na svoje misljenje, ali nema potrebe za ovakvim izljevima. A i palice treba stediti za one koji to zaista zasluzuju.

Back to Top
papucarbb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote papucarbb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2007 at 19:26
cemu ovakvo razmisljanje? Mene vise muci kako je ovaj lik nepismen!

 link na video
Back to Top
papucarbb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote papucarbb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2007 at 19:37
Malo o stanarima u BB kuci

Kretati se u ritmu muzike Tessi je radnja koja joj omogucava komunikaciju s vlastitim tijelom i slobodu. Pomaze joj prevladati sramezljivost ili nesigurnost u sebe. Voli puno pricati o plesu tako da mi nece biti tesko pisati o Tessinoj prvoj ljubavi: PLESU!

Ples, kojim Tessa puni *svoje baterije* , zove se : STREET JAZZ DANCE . Naziv pokriva sve vrste modernijih plesova koji se plesu u zapadnom svijetu. Najcesce su to bile hip-hop ili navijacke (Cheerleader) koreografije . Pokreti su brzi i dinamicki ,a to odgovara Tessinom temperamentu. Senj, Novalja, Pag, Novi Vinodolski, Crikvenica su gradovi gdje je Tessa najcesce nastupala. Od malena je pohadjala razne plesne tecajeve, a u trenutnoj plesnoj grupi trenira vec cetvrtu godinu.

Rijetko kad se Tessu moze vidjeti da ne klima glavom ili ne trese nogom kad se u njenoj blizini cuje dobar ritam glazbe. Kad bih izdvajala njen najdrazi korak bio bi to: vrtenje straznjeg dijela tijela ili energicni okreti glavom tako da joj se od kose ne vidi lice.

U diskotekama je situacija slicna, sama njena pojava i improvizacija plesa privlaci ostale poglede brzinom munje. Jednostavno je moras gledati kako se krece i uziva.

Tijekom cijelog jednog dana ce iskoristiti svaki moguci tren da zaplese, bila sretna ili tuzna. Sprijecit je moze jedino sramezljivost koja dolazi s njom u &#š87; malim pakiranjima &#š7š;, a to se rijetko dogadja.

Ako vam netko moze bolje opisati njenu ljubav prema plesu onda je to ona sama. Voli osjecaj slobode, a ples joj je najveca inspiracija i izvor za to.

-Veliki pozdrav od ekipe sa plesa sa voditeljicom-







Edit:maknut link
 

Edited by Zoki
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2007 at 22:17
ovo je bilo iscrpno  
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.