New Posts New Posts RSS Feed - Biciklističke staze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biciklističke staze

 Post Reply Post Reply
Author
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Biciklističke staze
    Posted: 17 Veljaca 2015 at 09:27
Pozdrav svima,

evo dolaze topliji dani i ja izvlačim svoj bicikl na sunce. Budući da živim na Jarunu najčešće radim neke dionice oko jezera ili po nasipu, a Sljeme penjem kad imam više vremena. No, dobro bi mi došle još neke ideje za dobre biciklističke staze koje ste probali i koje biste preporučili.

Hvala unaprijed.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 10:51
Hej :) 

Meni je super u Maksimiru, vozit se po parku i jos mozes u onu svicarsku kucicu na caj u prirodi.

Jarun-Maksimir  (nekih 1h)

Mozes ici po nasipu do mosta Mladosti, pa do ul. grada Vukovara, Heinzlova i Maksimirska.

Da li je netko probao ici u sv. Nedjelju  kroz Lucko sporednim ulicicama,  a da se ne ide po onoj Gornjostupnickoj, gdje te kamion spresa u sec.?!

Mislim da je tamo lijepo ima i jezera ima i dvorac jedna u Kerstincu ;)
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 11:11
Da, Maksimir je i meni super, pogotovo u jutarnjim satima. Taman mi to dođe, od Jaruna sat vremena, pa po parku još sat i nazad. Iako na povratku više ličim na prase koje se valjalo u blatu ;)

Da, gledam sad na karti te ceste prema Kerestincu i dvorac, to bi stvarno mogla biti super ruta.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 11:33

E, da kolko km je Jarun- Maksimir cca 16km ? ili ?

Da jako je lijepo tamo, pogotovo proljece, jos uzmes i fotic i malo fotkas, divotaa...samo kazem ne znam kako doci do tamo a ne po glavnim cestama, bila sam pitala i one koji su radili te neke rute na netu, pa nisu imali... jedino sjest na bajk i istrazit pa dokle dojdes dojdes ;) 

Bila sam prije 2 mj. krenula vidit, ali mi je bilo tolko zima da sam odustala ...
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:28
Jarun-Maksimir je oko 11-12km. Milijardu semafora te maximalno uspori. ali je ok kad dođeš tamo.

da, fotić prakticiram gdje god idem. ;)

hm, prije 2 mjeseca si krenula? u prosincu? ;) ja planiram kad zatopli do Siska bajkom, popit kavu tamo pa nazad.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:36
ahahah da krenula sam jos se nisam vratila TongueWink ahhaha 

Znam da mogu 30 km izdurat  barem jesam u 10 mj.,  a sad nisam vozila jer dok je zima pocnu me zezat misici...

Kakva je tura do Siska ? kaj se ima za vidit? i to je cca 60 km ?!...
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:51
hahaha ;) ajde bar interneta ima na tom tvom putu ;)

Zagreb-Sisak... evo ovdje je dosta dobro opisano:

http://sava.pedala.hr/blog/dnevnik-puta/treci-dan-voznje-samobor-zagreb-sisak-lonja
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 13:58
ae ;)) dobri ljudi mi posudili putem da se javim jel vide da sam se izgubila hahah Wink

A da vidla sam to bas prije min, uglavnom ti bi isla 3 dana isto ? 
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 14:11
:)) Evo ja cu sad objaviti da si ziva i zdrava, iako te ne možemo točno locirati ;)

Ma ne, pa do Siska je negdje 65 kilometara. pa to napraviš u 3 i pol sata maximalno. i to čak i nije neka jurnjava.

krenes u 8.30, u podne si u Sisku. Odmoriš i u 2 da kreneš nazad, za dana si nazad u Zg.

Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 14:35
Moze ;) ja se vratim do kad ces ti krenuti prema Sisku ;) pa da ti kazem kako izgleda tura prema sv.Nedjelji ;))) 

ahahah ;) 
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 14:54
Super. S obzirom koliko ti putovanje traje, sigurno će biti puno dobrih fotki. Možda i kakav putopis napišeš ;)

gle, taman ćeš biti u formi, pa možeš sa mnom produžiti prema Sisku.
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 15:11
Hihi moze moze ja cu sve polako i temeljno pregledati, fotkati i objaviti kako bi ljudi mogli ici mojim putima...e sad moramo viditi kako ce mi bic izdurat sve te napore ahahah ;)) Uglavnom ti javi kad kreces, tako da se pripremim ;) hahaha , ili mozda da ja krenem jedan mjesec prije ?!
stepbystep
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 16:05
hahahah. pa kaj ćeš u rikverc voziti ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
korak3113 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korak3113 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2015 at 18:44
Hocu ako si stavim pomocne kotace ;))) biti ce to nova disciplina ;) nema jos toga u svijetu
stepbystep
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.