New Posts New Posts RSS Feed - biciklistica - zahtjev za ban
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

biciklistica - zahtjev za ban

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 08:08
thanx Zoki, za dobrobit cijelog foruma jer je ova stvarno prešla sve granice...ja ne znam ko nije dobio svoju porciju Big smile

I dobro da si otvorio temu, mada mislim da nece bit toliko potrebno jer je ovo stvarno prvi slucaj u ove 4 godine što sam ja ovdje. Zna netko reagirat malo žešce ali se to uglavnom izgladi jer proizadje iz krivog shvacanja. Ali ovo je neuništivo brate LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:10
Tužan nacin za voditi razgovor ali hajde, makar ti je rekla ?draga?!  Smile

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 09:42
LOL a legendo,vidi, to nisam ni vidjela od ovih ostalih pridjeva, stopilo mi se s njima valjda LOL

Meni je samo ostalo visit u zraku ovo sa kopiranjem postova, žao mi je da mi to bolje nije objasnila što zaboga pod tim misli, ocito sam stvarno tuka kad ne kužim Big smile

Ne, stvarno..ovo je bilo iz cistog mira, da je bio odgovor na neko moje vrijedjanje ajde, mada bi i onda bilo brutalno i nisko...al ono..dodjem, otvorim inbox i bum....sreca da sam se njoka najela prije pa sam bila uspavana i smirena LOL


Edited by Gym_girl - 22 Travanj 2013 at 09:43
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
geisha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote geisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 10:09
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Stara, moš ti mene banirat koliko hoceš, ali ostaje cinjenica da si ti
glupaca koja kopira moje postove (vidi pod bucka, ako ti nije jasno) i
obicna glupa tuka kojoj je svšravanje na forumu jedino svršavanje koje
ima u životu :))) Draga, više se jebi, i skini se s interneta, život je
vani :))) I želim ti da te konacno netko dobro izjebe, jer ocito ti to
nužno treba!!!! Sretno!!!SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile



Eto, poruka u inboxu od jedne nadasve divne osobe.

Ja bi molila nekoga zaslužnog za to, jer ja to ne mogu (btw. izgleda da ti ni ne znaš što je ban ljepotice, ja sam ti samo temu zakljucala), da se pobrine da ovo preko tipkovnice hrabro stvorenje nestane s ovog foruma. Ako ovo nije kršenje pravila onda ne znam što je. Meni ovo ne treba, a na tu razinu se ne želim spuštat i vracat nazad, mada imam inspiracije za knjigu napisat o takvim facama.

Ako ovo nitko ne vidi, jer je i to lako moguce, onda bar da drugi vide s kim imaju posla.




Bolesno.Vlastite frustracije se najlakše lijece na drugima.
Treba to banirati i iz života,a ne samo foruma.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 10:19
njoke kažeš? Smile To nisam dugo jeo! Smile
Jednom sam ih poplašio s onim ?sladkim grehom ? -tekuca cokolada za sladolede itd, bili su zanimljivi!
Nije jasno to s kopiranjem, možda gospodja misli na quotanje?  Nznm ja ništa Smile

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 11:06
Hmmm...ne mogu vjerovati Shocked Confused

Javila mi se još prije par dana na pp... razmjenile smo par poruka, cinila se kao ok osoba... Ermm
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 11:46
rioso, njoke, njoke! blažene none Smile ..i nakon njih još one slatke...knedlice...ufff....ko bi se ljutio nakon toga, voliš cijeli svijet LOL

Nije ni meni jasno kakvo kopiranje, ja do onog dana kad je otvorila temu nisam ni vidjela njene postove nigdje, tek sam kasnije išla gledat i vidjela da je i druge napadala......no dobro...

Slavonka, tebe voli Wink Ok, ja kužim da ti ne može svatko odgovarat ali ovakav rjecnik nebi nitko zaslužio pa da je ne znam koliko iritantan nekome.








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 12:17
Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Dobila je trajni ban.




To ide na i.p. adresu? Može se vratiti kao klon?

Dobila je suspend po svom nicku / accountu.
Nije po IP adresi.




Edited by Zoki - 22 Travanj 2013 at 12:17
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 12:29
uh, znaci možemo je ocekivat nazad, u osvetnicki pohod Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 14:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

uh, znaci možemo je ocekivat nazad, u osvetnicki pohod Big smile

Ummmm, zašto možeMO? Ti si na meti! Smile
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 16:56
Ja sam vec  prije predložila da registracija na forum ipak traje alo duže od 2-3 klika... i da budu potrebne lozinke od admina,pa ce se ovakve stvari ipak manje dešavati... ao ništa...bar se nce tek tako vratiti....
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 16:59
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja sam vec  prije predložila da registracija na forum ipak traje alo duže od 2-3 klika... i da budu potrebne lozinke od admina,pa ce se ovakve stvari ipak manje dešavati... ao ništa...bar se nce tek tako vratiti....
 
Slažem se Thumbs Up


Edited by bebolina - 22 Travanj 2013 at 16:59
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2013 at 22:53
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

uh, znaci možemo je ocekivat nazad, u osvetnicki pohod Big smile


cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 16:29
Mora da su joj bicikl ukrali...pa joj nije bio dan :/
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 23:29
Tek sad ovo vidim a koji je razlog bana? :)

Oke procitah i nadjoh :)

Al sam se nasmijao, ovo je baš bio noob rage kakav vidjam svaki dan (necu rec di) tako da mi je presmiješno :) Al da ban definitivno :)


Edited by White_Insane - 14 Svibanj 2013 at 23:32
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 21:40
Baš gledam tko je najnoviji clan foruma kad ono BikegirlLOLConfused
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.