New Posts New Posts RSS Feed - Bicikle i ostala sportska oprema
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bicikle i ostala sportska oprema

 Post Reply Post Reply
Author
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bicikle i ostala sportska oprema
    Posted: 13 Travanj 2008 at 11:54
E ovako ljudi sada me zanima gdje se u zagrebu moze kupiti po povoljnoj cijeni neki bicikl?
Nemam svoju placu ,tako da i buvljak dolazi u obzir!
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 18:15
otkud jesi? sobni bic ili obicni? znam ti ja po KA gdje ima... 
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 22:09
Zg...obicni
Thanks
By:©parogica:)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 22:38
pa to je barem lako
nisam iz zagreba pa ti nemogu nabrojat niti jednu trgovinu, ali u osijeku bih mogao barem 30.

(osim toga, svaki pevec, metro, ipercoop i trgovacki centar ima  bicikle u rasponu od  400-š500kn)

ja pripremam jednu customize "poniku", sa prednjom maskom, pokazivacima brzine, metalik bojom itd.

ludilo bi me kostalo oko 350,400kn i 3,4 dana posla, ali isplatit ce se
 

Edited by Lega
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 01:27
sto se tice peveca i tih sranja...nevjerujem probala sam njihove bicikle,i sjebala ih nakon nekih mjesec dana-meni treba neka stara mazga,koja je cvrsta,da moze izdrzat-Ponica je zakon!!!
Ko auto Yugo-ma ta krntija je predobra,moje starce nije iznevjerila nikad,emotivno smo vezani za njega...off topic
Ugl. ja bi tvoju ponicu!
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 06:21
scott bicikl ti je odlican! je da je malo skuplji al traje! npr moj brat ima svog vec 8-9 godina (jedino kaj ima su ogrebotine kad vozi ko ludjak!) a ja 7god! 
neke stvari nemozes kupiti novcem...za sve ostalo tu je mastercard!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2008 at 13:20
Pevec i sl ni za zivu glavu! To se sve raspada za š-2 mjeseca. Dobri su mi prodavaci bili u ducanu s biciklima u Savskoj, malo ispod Westina i na zelenom valu u Eurobikeu (nisam sigurna koje krizanje, ali mislim da je zeleni val i Gajeva). Ima i bikeova za profice i svakakvih skockanih, ali imaju i solidne bicikle za voznju po gradu po ok cijenama. I ljudi tam znaju znanje, a to je najvaznije, pogotovo ovi decki u Savskoj.
(Tamo sam se btw zaljubila u jedan bike, ali mi je zasad preskup )
 

Edited by Signorina
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.