New Posts New Posts RSS Feed - Bicikl i trbusni misici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bicikl i trbusni misici

 Post Reply Post Reply
Author
renato. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote renato. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bicikl i trbusni misici
    Posted: 17 Srpanj 2009 at 21:28
e raja,molim vas neka mi neko iskusan kaze koliko je voznja bajka dobra za naslage oko stomaka,jer mi lakse samom voziti bajk nego trcati,i najjaci ste u regiji i vi i ova stranica
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 22:29

 hey renato, vidim da ti je ovo š. post pa dobrodošao!

ajde probat cu ti ja kolko tolko iskusna odgovorit

vožnja bajka je odlicna za sve naslage. Sigurno da ti vožnjom nece otici samo sa trbuha, a ostale ostati na mjestu, bilo bi to previše jednostavno -- nema lokaliziranog skidanja masti. Kad se skidaju, skidaju se sa cijelog tijela, a geni onda tu određuju što ce prije, kasnije, brže i sporije. Ja ga vozim 3 puta tjedno po sat vremena, onaj sobni, a s obzirom da mi se brže tope sa gornjeg dijela tijela nego donjeg, trbuh mi se tako brzo i  prilicno istopio....

I još nešto...što se trbuha tice, od samih vježbi još ti je i važnija prehrana. Dakle, prehrana - kardio treninzi - trbušnjaci na kraju. Zato ako ne središ prehranu...hmmm teško. Potraži malo tu jelovnike ako još nisi, složi si nešto i kreni

Back to Top
Teja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Ožujak 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Teja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 11:32
 Ja vozim bike dosta ceto i mogu rec da je sve otišlo ! Zavisi kako ko , neki koje poznam voze al nema nikakve koristi ! ... al dakako hrana je tu najvaznija, jer možeš vježbat uzalud a trpat se nezdravom hranom.
Back to Top
Arthur View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2009 at 21:48
 Sve je do nekle u racunici, u koliko prilagodite prehranu na taj nacin smanjite unos kolicine kalorija a jedete gotovo isto. Samo je bitno pripaziti što jedete. Znaci veca potrošnja kalorija od unosa bi trebala donjeti pozitivan rezultat.

A sto se tice genetike, muski su više jabukolikog oblika sto znaci da se nakupine potkožnog masnog tkiva najcešce nakupljaju na dijelovima trbuha. Dok su žene najcešce kruškolikog oblika i njima se PMT nakuplja na kukovima i bedrima. A kako kaže Gym_girl nije moguce pogoditi odredeni dio potrošnje masti vec se mast topi po citavom tijelu.


Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2009 at 14:09
iz vlastitiog primjera cu reci da se meni voznjom bicikla otopio moje naslage na trbuh.
malo oko prehrane paziti, voznja na biciklu, i trbusnajci ( svih mogucih vrsta ) ... sve stoji sto kaze Gym Girl ( zenska jednostavno zna!!!!!!!!! )

Sretno u znojenju....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2009 at 15:22
Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

iz vlastitiog primjera cu reci da se meni voznjom bicikla otopio moje naslage na trbuh.
malo oko prehrane paziti, voznja na biciklu, i trbusnajci ( svih mogucih vrsta ) ... sve stoji sto kaze Gym Girl ( zenska jednostavno zna!!!!!!!!! )

Sretno u znojenju....

Ne bih se složio s tim da trbušnjaci doprinose topljenju naslaga na trbuhu. Totalno kriva percepcija i gotovo pa i nemoguce jer njihovim izvođenjem se troši tek neznatna kolicina energije a da ne kažem kako ih velika vecina izvodi krivo.
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2009 at 23:20
ne ne ne ne ne... krivo sam se mozda izrazila tj. nisam
naglasila. nisam mislila da se s trbusnjacima topi
naslaga. bicikli( trcanje - znoj van!!!!!! ) - za naslage
, trbusnjaci
za uvrscivanje kad skinemo naslaga... nisu trbusnjaci na
odmet, zar ne?

a to da se ne izvode pravilno u to sam se uvjerila, bas
eto neki dan....
dobro???? kuzimo se ili????
ipak nisam jedna od onih koji ne razlikuju
crobni od ancrobnog treninga..

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

iz vlastitiog primjera cu reci da se
meni voznjom bicikla otopio moje naslage na trbuh.

malo oko prehrane paziti, voznja na biciklu, i <span
style="font-weight: bold;">trbusnajci ( svih mogucih
vrsta ) </span>... sve stoji sto kaze Gym Girl ( zenska
jednostavno zna!!!!!!!!! )

Sretno u znojenju....
Ne bih se složio s tim da
trbušnjaci doprinose topljenju naslaga na trbuhu. Totalno
kriva percepcija i gotovo pa i nemoguce jer njihovim
izvođenjem se troši tek neznatna kolicina energije a da
ne kažem kako ih velika vecina izvodi krivo.
   


Edited by Leonora2š02
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 11:32
Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

ne ne ne ne ne... krivo sam se mozda izrazila tj. nisam
naglasila. nisam mislila da se s trbusnjacima topi
naslaga. bicikli( trcanje - znoj van!!!!!! ) - za naslage
, trbusnjaci
za uvrscivanje kad skinemo naslaga... nisu trbusnjaci na
odmet, zar ne?

a to da se ne izvode pravilno u to sam se uvjerila, bas
eto neki dan....
dobro???? kuzimo se ili????
ipak nisam jedna od onih koji ne razlikuju
crobni od ancrobnog treninga..

 

To vec ima smisla, i dakako ako se pravilno izvode, tj. ako se odabere prava vježba.

Slobodno ti smanji te ! i ?, razumijem te i s jednim ! i ?
Back to Top
Leonora2102 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leonora2102 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2009 at 11:38
sorry to mi je navika stavljanje !!! i ????
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

ne ne ne ne ne... krivo sam se mozda izrazila tj. nisam
naglasila. nisam mislila da se s trbusnjacima topi
naslaga. bicikli( trcanje - znoj van!!!!!! ) - za naslage
, <span style="font-weight: bold;">trbusnjaci
</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">za uvrscivanje kad skinemo naslaga... nisu trbusnjaci na
</span><br style="font-weight: bold;"><span style="font-weight: bold;">odmet, zar ne?
</span>
a to da se ne izvode pravilno u to sam se uvjerila, bas
eto neki dan....
dobro???? kuzimo se ili????
ipak nisam jedna od onih koji ne razlikuju
crobni od ancrobnog treninga..

 
To vec ima smisla, i dakako ako se pravilno izvode, tj. ako se odabere prava vježba.Slobodno ti smanji te ! i ?, razumijem te i s jednim ! i ?
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 10:05
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Leonora2š02 Leonora2š02 wrote:

iz vlastitiog primjera cu reci da se meni voznjom bicikla otopio moje naslage na trbuh.
malo oko prehrane paziti, voznja na biciklu, i trbusnajci ( svih mogucih vrsta ) ... sve stoji sto kaze Gym Girl ( zenska jednostavno zna!!!!!!!!! )

Sretno u znojenju....

Ne bih se složio s tim da trbušnjaci doprinose topljenju naslaga na trbuhu. Totalno kriva percepcija i gotovo pa i nemoguce jer njihovim izvođenjem se troši tek neznatna kolicina energije a da ne kažem kako ih velika vecina izvodi krivo.



Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 10:08
  A što se tice samog izvođenja trbušnjaka - s godinama sam shvatila da su mi trbušnjaci ljepši kad ih aktiviram npr. cucnjevima, nego samim "trbušnjacima". Danas ih stvarno rijetko radim i to one posebne - u stajacem položaju s uvlacenjem trbuha.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.