New Posts New Posts RSS Feed - Bedra -"jahace hlace"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bedra -"jahace hlace"

 Post Reply Post Reply
Author
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bedra -"jahace hlace"
    Posted: 13 Travanj 2009 at 19:19
evo ovako..da ne duljim puno kao što i naziv kaže, kako se riješiti tzv. jahacih hlaca, znaci kad sjednem noga se jako proširi i sa unut.i sa vanjske strane, da ne kažem "razlije"se na tim dijelovima ali tako je... pa bi molila prijedlog šta da radim da se toga riješim jer otkad znam za sebe imam taj problem , i pogotovo otkad sam skinula dosta kg i taj dio(bedra) su jako omekšala, nema tonusa, ni mišica...

svaki savjet dobrodošao paaa slušam
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2009 at 19:58
Puno puno cucnjeva i iskoraka, bar je meni pomoglo 
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 07:19
ma radim sve to , baš se fokusiram najviše na donji dio tijela jer je jako mlitav(bedra mislim), radim, cucnjeve,iskorak,mrtvo, i sve moguce sprave za noge...

Ewie koliko serija i ponavljanja radiš???
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 08:31
Uf koliko puta cu ovaj link staviti :

š


2

Evo pa si skini, ako ne možeš ok, ali viruj mi skini, dobro je, meni je u misec dana ogroman pomak napravljen!

Uglavnom ti se te vježbe baziraju na dizanju teških utega i što sporije, to bolje... I to uglavnom samo š serija, negdi 8,š0 ili š2 ponavljanja...
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 09:03
ja to nemogu skinuti
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 09:07
Zašto ne?? Jedino ako nemaš flat, ako nemaš, samo ga aktiviraš š misec da skineš i vratiš 
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 09:13
ma kakvi , nemogu , sad sam pokušala i ne ide
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 13:53
Probaj ovo

Ono što sam ja skinula su makli s torrentza
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 13:58
ne ide nemam valjda taj program za skidanje
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2009 at 14:35
Nabavi utorent, nek ti to dragi ili prijatelj sredi i to skini, ici ce 
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2009 at 11:36
Ewie instalirala sam torrent (valjd je dobro) nemam pojma i kliknem na onaj tvoj link i na npr. prvu vježbu i na šta onda kad se otvori ta stranica, ne vidim di piše download... ajmee jesam smotana bože sacuvaj
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2009 at 11:56
Javim ti se na PM
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2009 at 14:09
napravila ja ono što si mi poslala na PM ali ništa od toga, nemogu nikako skinuti
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2009 at 14:31
Originally posted by dianna dianna wrote:

napravila ja ono što si mi poslala na PM ali ništa od toga, nemogu nikako skinuti


Možeš, ali neznaš

Ništa - reci da ti to objasni neko ko zna od prijatelja, jer je ovako komplicirano priko neta objašnjavati
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.