New Posts New Posts RSS Feed - Batat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Batat

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Batat
    Posted: 04 Veljaca 2013 at 06:47
Da li tko koristi i na koji nacin ga pripremate?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 08:11
to je super stvar samo meni nažalost malo nedostupna jer nemam para :P, skuhaš u kori i onda oguliš i možeš radit pire ili jesti cisti kuhan i posoljen (to su najzdravije varijante) (ako radiš pire uzmi domace vrhnje neko ako možeš i to je to, valjda ce bit još prijedloga


inace pošto si na warrioru najbolje je krumpire, tijesto i rižu jesti na dane kad treniraš u što prirodnijem obliku (citaj kuhano) i zacini po volji, imaš na netu sigurno recepata pa proguglaj, ja sam se jucer baš natrpo sa tjesteninom XD
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 08:53
Hvala na odgovoru...
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 09:23
Možeš ga zamotati u alu foliju i staviti peci u pecnicu, na par mjesta ga probušiš s vilicom. Meni je osobno bolji narancasti od bijelog:)
Markane pa nije to tak skupo:) evo što sam našla
http://www.uzagorju.com/zagorski-proizvodi-proizvodnja-i-prerada-povrca-uzgoj-i-presadnice-batata-opg-ivica-i-gordana-knezic
1 kg=2,90kn Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.