New Posts New Posts RSS Feed - barbell complex?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

barbell complex?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: barbell complex?
    Posted: 05 Travanj 2010 at 15:12
š. deadlift
2. romanian deadlift
3. bent over row
4. cleans
5. front squats
6. push and press
7. back squats
8. good mornings
9. pushups
š0. bicep curls

jel to taj barbell complex? naso sam vise tih verzija, negdje ima po 4-5 vjezbi, negjde po š0 ko ovo sto sam napisao. jel radi netko ovu vrstu treninga? kakvi su rezultati? hvala
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 16:44
 ja da, iako ne ovaj primjer. radin ovako 4 kruga http://www.youtube.com/watch?v=gGCLljisR9w ,ali slobodno radi varijacije kako ti odgovara bitno je da te u relativno kratkom roku izmori
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 17:02
  aha, hvala, radio sam 3 kruga za pocetak i stvarno je ok, jel pozeljno poslje toga jos neki kardio, tipa vijaca?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 17:28
 mozes i 3 kruga i ja san tako u pocetku,nemoj poslin toga jos kardio eventualno taj isti dan neki LI tip kardia,ali ne odma poslin
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 17:28
Ovo gore ti je primjer barbell complexa, s tim da imas varijacija koliko hoces, mozes i sam izmisljat. Vijacu mozes odradit kao lagani warmup, ali po meni nema potrebe dodatno jos preskakat nakon ovoga. Zapravo, sve ovisi kojim intenzitetom radis, s kojim tezinama i koliki je broj ponavaljanja. Ja osobno radim jako slican complex, i zadovoljan sam. Mada ne mogu pouzdano tvrdit koliko je efikasniji od neceg drugog, ali to mi je instant rijesenje, za š0-š5min odradit jako dobar cardio.  

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 17:32
 to je i cilj ovakvih treninga sta brze se izmorit i dignit otkucaje srca,a varijacije moze stvarno vise nacina i to je i po efikasnosti mislin tu negdi,a ako je taj trening dobro odradjen poslin nema potrebe a ni snage za vijacu jos.ja san trenutno na 20kg ovo izvodin a znan da tgorn koji ima 20 kila vise od mene radi sa 30 onda mislin da mi nije potriba tako se opterecivat da je ovo dovoljno
Back to Top
Johnny_23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Johnny_23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 17:43
  e tako i ja s 20 kila, samo imam onu e-z sipku a ne ravnu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 20:54
  Cini mi se da vecina ovdje ne voli trcanje
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 21:32

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Cini mi se da vecina ovdje ne voli trcanje
 

sprinteve da, cisto dosadno trcanje ni u ludilu

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 21:38
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Cini mi se da vecina ovdje ne voli trcanje

ma de brate bas cu trcat kad mogu imat isti efekt za š0-š5min (ljencuga po prirodi)
 

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 22:28

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Cini mi se da vecina ovdje ne voli trcanje

ma de brate bas cu trcat kad mogu imat isti efekt za š0-š5min (ljencuga po prirodi)
 
 

i bolji efekt.ja volin trcat š5 minuta HIIT,al da cu ic sat vrimena lagano trcat nema sanse,a nema ni koristi.

meni se neda ic u gym radi barbell kompleksa i ez sipke iman doma ravnu sipku i utege, cak mi se cini bolje sa ravnon

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2010 at 23:16
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Cini mi se da vecina ovdje ne voli trcanje

ma de brate bas cu trcat kad mogu imat isti efekt za š0-š5min (ljencuga po prirodi)
 
 

i bolji efekt.ja volin trcat š5 minuta HIIT,al da cu ic sat vrimena lagano trcat nema sanse,a nema ni koristi.

meni se neda ic u gym radi barbell kompleksa i ez sipke iman doma ravnu sipku i utege, cak mi se cini bolje sa ravnon



Ma cini mi se da ni HIIT trcanje se bas ne voli... ja smatram da je lakse odradit barbell kompleks nego sprintanje...  barem meni... mene sprintevi iscrpe da se skoro srusim na stazi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 00:00
 Davore jel ti ojacala zadnja loža od sprinteva?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 08:22
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore jel ti ojacala zadnja loža od sprinteva?


Pa neznam ni sam, ali na dodir, nogu se nekako tvrdje

Meni je inace zadnja loza jaca, no muce me quadricepsi... moram njioh ojacat da mi drze koljeno stabilnim... sad sam poceo radit duboki cucanj.. kompletno do dna.. mozda ce tako ojacat..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 09:08

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore jel ti ojacala zadnja loža od sprinteva?


Pa neznam ni sam, ali na dodir, nogu se nekako tvrdje

Meni je inace zadnja loza jaca, no muce me quadricepsi... moram njioh ojacat da mi drze koljeno stabilnim... sad sam poceo radit duboki cucanj.. kompletno do dna.. mozda ce tako ojacat..
 

Tako ceš tek ojacat zadnju ložu i dupe jer te upravo oni okidaju iz rupe

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 09:55
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Davore jel ti ojacala zadnja loža od sprinteva?


Pa neznam ni sam, ali na dodir, nogu se nekako tvrdje

Meni je inace zadnja loza jaca, no muce me quadricepsi... moram njioh ojacat da mi drze koljeno stabilnim... sad sam poceo radit duboki cucanj.. kompletno do dna.. mozda ce tako ojacat..
 

Tako ceš tek ojacat zadnju ložu i dupe jer te upravo oni okidaju iz rupe



Upravo to, osjetio na svojoj kozi.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.