New Posts New Posts RSS Feed - Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Avatar Trans&#š02;ormati&#ššš;n

 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
Author
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2010 at 22:32
Moram jer glupo je da sad odustanem a toliko je truda uloženo, makar preko ljeta nemam volje ni za što i samo bi zabušavao


Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 06:56
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Moram jer glupo je da sad odustanem a toliko je truda uloženo, makar preko ljeta nemam volje ni za što i samo bi zabušavao




A kod mene upravo suprotno, ja sam preko ljeta puna energije, imam osjecaj da bih mogla odraditi 3 treninga u danu.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 09:23
  Po ovoj vrucini??? ;)
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 14:05
Dalila mi možemo u isti koš, mene vrucina uspori i nemam se volje trgat kao po zimi jer dok je hladno onda samo mislim na to kako bi se što bolje sredio za nadolazece ljeto

Breathless to je pozitivno ako imaš volje vježbat po takvim vrucinama, samo daj do 8 mjeseca ce decki popadat na bazenima kad te vide
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 14:15
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Dalila mi možemo u isti koš, mene vrucina uspori i nemam se volje trgat kao po zimi jer dok je hladno onda samo mislim na to kako bi se što bolje sredio za nadolazece ljeto

Breathless to je pozitivno ako imaš volje vježbat po takvim vrucinama, samo daj do 8 mjeseca ce decki popadat na bazenima kad te vide



Nisam ja usporena nije to nego... nisam luda skakat negdje po ovoj vrucini...treniram ali ipak intenzitet nije takav kak inace... i inace... ;) a sad ce i plivanje... milsim da cu za nekim ozbiljnijim kilažama u gym-u krenuti u 9mj...sada samo laganini kardio i još malo mršavljenja...cilj je -5kg do š.09....pa cemo vidjeti....
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 14:30
Krivo sma se izrazio, nisam ni ja usporen ali nemam volje kao što si rekla sad skakati i zapeti kao luđak na treningu
O lijepo s laganim kardiom te svakodnevnim plivanjem i prehranicom ce otici samo tako 5 kila


držim fige
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 14:36
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Krivo sma se izrazio, nisam ni ja usporen ali nemam volje kao što si rekla sad skakati i zapeti kao luđak na treningu
O lijepo s laganim kardiom te svakodnevnim plivanjem i prehranicom ce otici samo tako 5 kila


držim fige


hvalaaa... jedva cekam....
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 14:39
i ja također tj. svi na fitnessu
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 14:55
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

i ja također tj. svi na fitnessu



šta slike....
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 15:33
naravno da slike to se podrazumijeva te dobar opis kako si trenirala   
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2010 at 19:02
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Breathless to je pozitivno ako imaš volje vježbat po takvim vrucinama, samo daj do 8 mjeseca ce decki popadat na bazenima kad te vide



Ako ovako nastavim, donekle cu biti zadovoljna tek sljedece godine, ali ne žurim. Želim stvari napraviti kako spada. A što se tice vrucina, u teretani sam prije 9 ujutro, a navecer kad se temperatura snizi trcim.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2010 at 10:07
Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Breathless to je pozitivno ako imaš volje vježbat po takvim vrucinama, samo daj do 8 mjeseca ce decki popadat na bazenima kad te vide



Ako ovako nastavim, donekle cu biti zadovoljna tek sljedece godine, ali ne žurim. Želim stvari napraviti kako spada. A što se tice vrucina, u teretani sam prije 9 ujutro, a navecer kad se temperatura snizi trcim.


Ne znam kako treniraš ali ako si tako zagrijana za treninge bit ceš ti i prije zadovoljna sa svojim tijelom

Tebe vrucina ne stigne uhvatiti, a navece je najljepše trcat kad lagano zahladi...
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2010 at 16:52
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Originally posted by Breathless Breathless wrote:

Originally posted by Avatar Avatar wrote:

Breathless to je pozitivno ako imaš volje vježbat po takvim vrucinama, samo daj do 8 mjeseca ce decki popadat na bazenima kad te vide



Ako ovako nastavim, donekle cu biti zadovoljna tek sljedece godine, ali ne žurim. Želim stvari napraviti kako spada. A što se tice vrucina, u teretani sam prije 9 ujutro, a navecer kad se temperatura snizi trcim.


Ne znam kako treniraš ali ako si tako zagrijana za treningebit ceš ti i prije zadovoljna sa svojim tijelom   

Tebe vrucina ne stigne uhvatiti, a navece je najljepše trcat kad lagano zahladi...


Zagrijana jesam, sama se sebi cudim kako sam tako puna energije i entuzijazma. Nadam se da ce biti tako, uglavnom, FITovci s foruma ce prvi saznati, tj. vidjeti rezultate.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 12:29
Vježbaj dok si puna energije i volje za treninzima jer se tada postižu najbolji rezultati, samo naprijed [:D] [=D>]

Nestrpljivo iscekujemo rezultate i slikice [:)]
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 12:43
Slike postavim za godinu/godinu i pol.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2010 at 15:02
Nije važno kad samo ih postavi a sad nadam se da cu poživit još god/ god i pol pa da vidim to tijelo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.