New Posts New Posts RSS Feed - Arnold Schwarzenegger - Bodybuilding
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Arnold Schwarzenegger - Bodybuilding

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Arnold Schwarzenegger - Bodybuilding
    Posted: 18 Rujan 2010 at 19:54
Volio bih cuti vaše komentare na Arnija..
što mislite o njemu kao Bodybuilding idolu?
što ste sve procitali o njemu?

Evo jedan link koji mi se jako svidio:
Motivational Video: Arnold Schwarzenegger Ršš; A Tribute To A Great Champion

Evo i nekoliko slikica s linka:





Kralj!

Slobodno ovdje postavljajte njegove slike..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2010 at 23:08
Ma Arnold je car, btw, zadnja slika je prebrutalna
Rijeąeno na PM.
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 13:18
Nije da bih ikada htio izgledati baš tako ogromno ali Arnie mi je uvijek nekako bio najdraži i uzor kao klincu... Njegovi akcijski filmovi su mi bili draži od bilo cijih i mislim da je kroz njih i popularizirao bodybuilding samom svojom pojavom.

Gledao sam i njegov film Pumping Iron i svidio mi se,pogotovo neke njegove izjave ali i izjave drugih bildera o tome kako su poceli bildati i zbog cega itd.

Da mi je samo znati kakvu je on prehranu i plan treninga imao...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 13:26
Zivotinja...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 13:36

Originally posted by vlajster vlajster wrote:


Da mi je samo znati kakvu je on prehranu i plan treninga imao...
 

ne brini, ne bi ti niš pomoglo i da znaš, cak i da koristiš sve što je i on koristio i radio  ne samo tebi, nego i velikoj vecini nas ovdje prisutnih

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 14:08
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Ma Arnold je car, btw, zadnja slika je prebrutalna


Zadnja slika je kraljevska..
Dodati cu u ovu temu još gomilu njegovih slika..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 14:09
Kužim,znam samo da je covjek (bar tada) posvetio svoj život samo tome i da je 90% svog vremena provodio u teretani i vježbajuci...sjecam se da je sa svojih pedesetak godina kada se vec dosta opustio rekao da je tada poceo trenirati "samo" dvaput ili jedanput dnevno... Mogu si misliti kako je tek bilo kada je bio na vrhuncu,al eto covjek se ipak nakon cijelog života provedenog uz tegove na kraju zasitio svega...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 14:09





Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 14:14
Lol za gajbu na prvoj slici baš je ogroman...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 14:18






  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 16:12
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Kužim,znam samo da je covjek (bar tada) posvetio svoj život samo tome i da je 90% svog vremena provodio u teretani i vježbajuci...sjecam se da je sa svojih pedesetak godina kada se vec dosta opustio rekao da je tada poceo trenirati "samo" dvaput ili jedanput dnevno... Mogu si misliti kako je tek bilo kada je bio na vrhuncu,al eto covjek se ipak nakon cijelog života provedenog uz tegove na kraju zasitio svega...


Ma nije samo stvar u tome, stvar je u tome da malo ljudi na svijetu uopce ima takvu genetiku s kojom bi uspjeli u profesionalnom BB-u, također veliku ulogu ima i koliko si dobar responder na roidse a vecina nas bi bila tek prosjecna, dakle nije samo stvar u treninzima i prehrani. Na jednom forumu je baš bila rasprava o toj temi.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 18:30
 





Car!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 20:55
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by vlajster vlajster wrote:

Kužim,znam samo da je covjek (bar tada) posvetio svoj život samo tome i da je 90% svog vremena provodio u teretani i vježbajuci...sjecam se da je sa svojih pedesetak godina kada se vec dosta opustio rekao da je tada poceo trenirati "samo" dvaput ili jedanput dnevno... Mogu si misliti kako je tek bilo kada je bio na vrhuncu,al eto covjek se ipak nakon cijelog života provedenog uz tegove na kraju zasitio svega...
Ma nije samo stvar u tome, stvar je u tome da malo ljudi na svijetu uopce ima takvu genetiku s kojom bi uspjeli u profesionalnom BB-u, također veliku ulogu ima i koliko si dobar responder na roidse a vecina nas bi bila tek prosjecna, dakle nije samo stvar u treninzima i prehrani. Na jednom forumu je baš bila rasprava o toj temi.


Naravno da ima nešto i u tome...ali onaj jedan tip što je bio u Pumping Iron je rekao da se poceo baviti bodybuildingom samo zato što su ga sprdali jer je bio "šmokljan"! A na kraju ispao ogroman ko Arnie... Taj lik mora da je imao celicnu volju...

Ja sam slabije građe i ma koliko ja vježbao moš ga jbt ali nikad necu biti velik kao ormar...a iskreno ne bih ni htio. Ipak sam više za nogomet,genetski na cacu
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 21:43
Treba svoje mogucnosti dovesti do maksimuma i to je to!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 22:21
Originally posted by vlajster vlajster wrote:



Naravno da ima nešto i u tome...ali onaj jedan tip što je bio u Pumping Iron je rekao da se poceo baviti bodybuildingom samo zato što su ga sprdali jer je bio "šmokljan"! A na kraju ispao ogroman ko Arnie... Taj lik mora da je imao celicnu volju...

Ja sam slabije građe i ma koliko ja vježbao moš ga jbt ali nikad necu biti velik kao ormar...a iskreno ne bih ni htio. Ipak sam više za nogomet,genetski na cacu


Možeš imat volju do neba al nema šanse da ceš ikad izgledat kao Arni i ostatak ekipe koji se bore ili su se borili za mr. O, isto kao nit ja i 99.9% ljudi na svijetu. Tu najvecu ulogu igra responding na roidse, financije i sreca. Postoji par ljudi u hrvatskoj koji bi se jednom mogli borit za mr. O, mislim da oni koji prate teretana.forum znaju na kog mislim. Tako da mi ostali možemo izgradit iznadprosjecno tijelo ali vrlo teško da bi ikad mogli izgledat kao Arni il  Ferigno (pretpostavljam da misliš na njega iz pumping irona)
Rijeąeno na PM.
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2010 at 23:13
Ne znam tocno koji je bio iz Pumping Irona,to sam gledao prije jedno godinu dana...bio je jedan i koji je bio dosta niži od ostalih ali je bio u top 3 ako se ne varam...mislim da je bio neki Talijan.

Da osim genetike veliku ulogu nažalost igraju i financije...pogotovo kod nas gdje je osnovna prehrana preskupa a da ne pricam o drugom...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.