New Posts New Posts RSS Feed - Aritmija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Aritmija

 Post Reply Post Reply
Author
Saąa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Saąa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Aritmija
    Posted: 21 Listopad 2009 at 07:38

 Dali se itko susrece sa preskakanjem srca pri vecim naporima,ili neposredno nakon njih ????

Redovno sam poceo trenirati prije 4 mj.Sada redim 6 treninga tjedno srednjeg do visokog intenziteta u trajanju 60-š20 minuta po treningu

Sa medicinske strane doktori me uvjeravaju da je sa srcem sve u redu(prošao sam više doktora i sve dostupne preglede).Na holteru je primjeceno preskakanje(80 puta u 24h) ali doktor tom ne pripisuje nikakvu patološku prirodu.....

 

 

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2009 at 18:25
Osobno nisam primjetio!

Zašto, brine te?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2009 at 18:52
ma ne brini oko toga. i meni ne kuca srce stalno istim ritmom, vec preskace.. samo ti vjezbaj
Back to Top
Saąa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Saąa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2009 at 22:17
 Pa dosta me brine...mislim osjecaj je dosta neugodan tako da mi treba neko vrijeme da se psihološki vratim u normalu...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 09:42
Originally posted by Saša Saša wrote:

 Pa dosta me brine...mislim osjecaj je dosta neugodan tako da mi treba neko vrijeme da se psihološki vratim u normalu...



Znaš šta, tebi tijelo daje neke signale, ocito, pa daj potraži dodatno mišljenje nekog doktora-kardiologa, možda ti daju još kakve pretrage za obavit, pa ceš znat na cemu si.

Ako se pokaže da je sve fiziološki OK, možda je psihološke prirode, a to se isto da riješit, možda si samo pod velikim stresom ili te nešto drugo brine.

Možda da pokušaš s nekom metodom/vježbama relaksacije?


Edited by Kate
Back to Top
Saąa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Saąa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2009 at 23:37

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Saša Saša wrote:

 Pa dosta me brine...mislim osjecaj je dosta neugodan tako da mi treba neko vrijeme da se psihološki vratim u normalu...



Znaš šta, tebi tijelo daje neke signale, ocito, pa daj potraži dodatno mišljenje nekog doktora-kardiologa, možda ti daju još kakve pretrage za obavit, pa ceš znat na cemu si.

Ako se pokaže da je sve fiziološki OK, možda je psihološke prirode, a to se isto da riješit, možda si samo pod velikim stresom ili te nešto drugo brine.

Možda da pokušaš s nekom metodom/vježbama relaksacije?
 

Mislim da sam sa medicinske strane obavio sve moguce....to se vuce vec preko godinu dana(naravno na mahove) a ne mogu dokuciti uzrok

Upravo mi je voditeljica u teretani dala neko strucno štivo namjenjeno relaksaciji pa cu probati sa time...

U svakom slucaju hvala!!!!

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 08:36
Originally posted by Saša Saša wrote:

 


Mislim da sam sa medicinske strane obavio sve moguce....to se vuce vec preko godinu dana(naravno na mahove) a ne mogu dokuciti uzrok


Upravo mi je voditeljica u teretani dala neko strucno štivo namjenjeno relaksaciji pa cu probati sa time...


<FONT face=Arial>U svakom slucaju hvala!!!!





You're welcome   


Ja sam imala ko mala grozne bolove u želucu pa su samo odmahivali rukom i govorili da sam hiperaktivna, nemirna i da je to od tog nemira i nervoze...



...a onda na gastroskopiji ispalo da imam nekoliko cireva na dvancstercu i kronicni gastritis!

Toliko o "uvjeravanju strucnjaka".
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.