New Posts New Posts RSS Feed - ariaa-Just Do It
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ariaa-Just Do It

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ariaa-Just Do It
    Posted: 08 Lipanj 2012 at 16:58
Godine:26
Visina: 165cm
Kg: Previše.. oko 75,80..
Cilj:


Prehrana: 5-6 puta dnevno pomalo svega i svacega... pokušavam se prebaciti na zdravu hranu..
Vježbe: trenutno samo bicikl oko 30 min...

Svaka pomoc, savjeti, sve je dobrodošlo... Smile

ovo je jedna moja fotka.. od tada sam se nešto udebljala...





Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 18:06
sve se to da
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 19:26
apsolutno! Wink
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2012 at 11:50
1. Ja mislim da se ti trebaš uhvatit citati po fitness.hr jer nitko ti ništa nece servirati na pladnju...korisnih i jasnih informacija je sasvim dovoljno, a ono što ti ne bude jasno pitaš!

2. Ne razumijem uopce koja je svrha tih podataka koje si ti s nama podijelila!
težina "oko",slika stara (ja sam visoka 167 i imam 60kg i izgledam ovako kao ti na toj slici!), jedeš "sve i svašta" po 5-6 puta(to može biti 2-3x voce,ostalo meso,a može biti svinjetina i cokolada)... ako si vec htjela da ti na osnovu režima ljudi daju savjete, onda je režim trebalo napisati.
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2012 at 00:39
Tko kaže da ne citam..  ali hvala na savjetu...

Svrha je da okvirno dobite dojam o meni.. težina je oko, jer se nisam dugo vagala, niti mi je to bitno.. ne želim dostici kilograme vec izgled, brojke su u cijeloj prici manje bitne, vec sami osjecaj postignuca i zadovoljstva...
pa zato postoje pitanja.. ja sam otvorila svoju temu za sve korisne savjete.... ako ne razumiješ slobodno pitaš... slika nije toliko stara, vec nekih mjesec dana... da imam režim napisala bih ga... ja tek krecem s ovim,, i iako imam nekog iskustva od prije, ne znam sve.... ako ovo nije svrha ovog foruma....... sve se može na lijep nacin.. postaviti pitanje, što tebe tocno zanima.. ja cu ti rado odgovoriti.. neki detalji? Što tebe muci a ja ti mogu pomoci? Slobodno sve što te zanima pitaj.. Ne ustrucavaj se.. Zato smo ovdje... :) Meni je drago da si se ti osvrnula na moju temu, i da si toliko ambiciozna oko mojih informacija :) rado podijelim s  tobom što god te zanima Hug


Edited by ariaa - 10 Lipanj 2012 at 00:41
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2012 at 10:39
Originally posted by ariaa ariaa wrote:


Tko kaže da ne citam..  ali hvala na savjetu...Svrha je da okvirno dobite dojam o meni.. težina je oko, jer se nisam dugo vagala, niti mi je to bitno.. ne želim dostici kilograme vec izgled, brojke su u cijeloj prici manje bitne, vec sami osjecaj postignuca i zadovoljstva... pa zato postoje pitanja.. ja sam otvorila svoju temu za sve korisne savjete.... ako ne razumiješ slobodno pitaš... slika nije toliko stara, vec nekih mjesec dana... da imam režim napisala bih ga... ja tek krecem s ovim,, i iako imam nekog iskustva od prije, ne znam sve.... ako ovo nije svrha ovog foruma....... sve se može na lijep nacin.. postaviti pitanje, što tebe tocno zanima.. ja cu ti rado odgovoriti.. neki detalji? Što tebe muci a ja ti mogu pomoci? Slobodno sve što te zanima pitaj.. Ne ustrucavaj se.. Zato smo ovdje... :) Meni je drago da si se ti osvrnula na moju temu, i da si toliko ambiciozna oko mojih informacija :) rado podijelim s  tobom što god te zanima Hug




Htjela sam ti samo reci da za savjete tj ispravke bi trebale potpune inf. o tome što tocno i kada jedeš, što tocno i kada vježbaš i sl. jer ce ti tako ostali moci dati konkretne savjete o tome što da mijenjaš, što da dodaš, a što da izbaciš. Opcenita "pravila" tipa 5-6 obrokica dnevno, puno povrca, proteini, bez slatkog, redovit trening itd. vec znaš jer si citala....
Ugl. želim ti srecu u postizanju cilja
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2012 at 21:19
Drago mi je da si nam se pridružila ariaa :)

Piši nam kako ide trening ovih dana!

Umjesto bicikla, ubaci HIIT par puta tjedno - cini cuda ženskim nogama i guzama Big smile potrošit ceš cak i manje vremena na HIIT (oko 20ak minuta ako ne budeš poslije toga još dodala malo LI cardia).
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 11:52
Fala fala :)

evo ide super...  danas sam doruckovala tost i dva jaja, i maloprije pojela dve jabuke... planiram onu tunu rio mare u maslinovom za rucak i salatu... a vecera brusnice i posni sir ( ne znam zašto al volim tu kombinaciju!!?)

što se tice vježbanja, sad vec bi mogla krenut intenzivnije, polako imam osjecaj da mi se vraca kondicija..

samo da me drži taj entuzijazam i dalje...

 uglavnom zasad malo trcanja i hodanja u kombinaciji, malo planinarenja i cucnjeva... na bajs cu kad se vratim u Zg.. uglavnom imam u planu 5 krugova oko jaruna, po cesti (ne po onom puticu za rolere).. to je to zasad... osjecam male promjene, bar psihicki, i to me eto veseli...
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2012 at 12:13
Jedna za inspiraciju Smile



Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 08:45
 juh, što volim inspiracione Thumbs Up

Na jednu bih ti stvar skrenula pažnju (kod nekog sam to vidjela i u signature Big smile): voce nije nikakav obrok, ni medjuobrok. Imaš premalo obroka, a u njima imaš premalo potrebnih nutrijenata.

Osnovne stvari na kojima moraš poraditi su to da imaš više obroka dnevno: 5-6 idealno, radi ubrzavanja metabolizma.

Dalje, bitno je da navecer ne jedeš ugljikohidrate (od sada: UH) tipa brusnica. Navecer ti ne treba energija pa stoga jedeš proteine (od sada P, posni je tu odlican) + masti (od sada M).
Dakle, navecer bi idealno bilo da pojedeš 200g posnog sira (20g+ P) i, recimo 30g badema, oraha, lješnjaka, kikirikija (onog iz ljuske, ne iz konzerve!), 15-20g maslinovog, ribljeg ili kokosovog ulja ili slicna zdrava mast :)

Ujutro i oko treinga jedeš P+UH, a navecer 1-2 zadnja obroka P+M.
Kad si prehranu središ, tad si vec napravila ogroman pomak Thumbs Up

Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 12:42
Nešto meni taj menu poznato zvuci Rahx :) ...koliko kalorija planiraš unositi dnevno aria?.Ako ti ikada dosadi i pomisliš "Zar sam se osudila na 5-6 obroka zauvjek!" ne moraš slijediti taj uzorak bitno je kalorijski da štima,naravno za pocetak je dobro da se držiš takvoga nacina prehrane a i jaca disciplinu.
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 11:12
evo jutros sam pojela: jogurt 150g, 0,5mm
                                    u jogurt sam stavila šaku badema i pola šake kikirikija, neslanog, oguljenog ;)
                                    jedan grejp crveni, jedna jabuka, i caša prirodnog soka od jabuke..
i sad pijem kavu, crnu, bez cukra..
popodne radim trenig, danas zagrijavanje 15min, noge i trbuh, i kardio 20 min...
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 11:14
I jedan video za inspiraciju hehe


Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 11:15
Originally posted by Rahxephon Rahxephon wrote:

 juh, što volim inspiracione Thumbs Up




I ja i jaaa HeartHeart
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 18:10
Originally posted by ariaa ariaa wrote:

evo jutros sam pojela: jogurt 150g, 0,5mm
                                    u jogurt sam stavila šaku badema i pola šake kikirikija, neslanog, oguljenog ;)
                                    jedan grejp crveni, jedna jabuka, i caša prirodnog soka od jabuke..
i sad pijem kavu, crnu, bez cukra..
popodne radim trenig, danas zagrijavanje 15min, noge i trbuh, i kardio 20 min...


Dorucak loš Tongue

Ostatak dana?

Kako trening izgleda?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 18:35
Zašto loš?
ostatak dana losos, zelje, posni sir, sok od jabuke, bademi i kikiriki, banana..

trening: zagrijavanje: 15 minuta preskakala uže
                                 3 serije 15 ponavljanja http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/freehand-jump-squat

                                 3 serije 15 ponavlajnja cucnjevi
                                 3 serije 15 ponavljanja http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat
                                 3 serije 15 ponavljanja http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/clean  (to sam radila s bucicama od 5 kila jer još zasad vježbam doma)
                                3 serije 15 ponavljanja http://www.youtube.com/watch?v=Wv--FRr7YUQ&feature

                                za kraj vježbe za list podizanje na prste
                               i 45 minuta vožnja bicikla



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.