New Posts New Posts RSS Feed - Arginin I citrulin zdravo po seljacki
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Arginin I citrulin zdravo po seljacki

 Post Reply Post Reply
Author
Tratincica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tratincica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Arginin I citrulin zdravo po seljacki
    Posted: 25 Veljaca 2016 at 16:19
Hi
Im tu kutiju nekakvih Nitro caps I unutra su arginin i citrulin. I sad tu pise nesto bla bla siri krvne zile i da se kljuka toga 8 komada na dan.
Moze mi netko od vas najjednostavnije objasniti sta to pobogu je?
Dragi je to dobio kao bonus jer je uzeo vecu narudzbu i sad evo sjedim i gledam u to xD

Thx
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 12:04
Pa širi krvne žile i osigurava bolju prokrvljenost, samim time da više kisika i nutrijenata stigne u svaki kutak tijela. Kako mišiće, tako i neke druge organe. Slobodno mu pojačaj dozu kod zatreba, bolji je efekt da uzme svih 8 pola sata ranije.
Back to Top
Tratincica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tratincica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 13:05
Kaj 8 tableta da pokljukam odjednom? Vidjela sam da to to dnevna doza ali nisam niti mislila to bas piti u toj kolicini. A i ja sam totalni pocetnik sa vjezbanjem pa rekoh piti ili ne piti =)
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2016 at 14:11
Originally posted by Tratincica Tratincica wrote:

Kaj 8 tableta da pokljukam odjednom? Vidjela sam da to to dnevna doza ali nisam niti mislila to bas piti u toj kolicini. A i ja sam totalni pocetnik sa vjezbanjem pa rekoh piti ili ne piti =)


Meni je 3g AAKG i 8g citrulin malata minimum da osjetim razliku na treningu. Opet, ja imam preko 100kg. Nema negativnih nuspojava. Ovisno o tjelesnoj tezini mozes probati manje, no lako moguce da ne osjetis razliku.
Back to Top
Tratincica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tratincica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2016 at 15:38
Evo da se javim, pila sam ih vise puta i nisam nikakvu razliku osjetila. Cak sam roknula 5 odjednom (bilo me strah vise da me ne zrusi) i jedno veliko nista.
Tako da...mozda to na muskima drugacije radi ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.