New Posts New Posts RSS Feed - Argeta tuna?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Argeta tuna?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Argeta tuna?
    Posted: 24 Veljaca 2012 at 15:57
Pravo da vam kazem, moram nesto promijenit...Sve mi se u krug vrti...Dosadila mi pileca prsa za rucak, posni s kruhom za dorucak...sve se u krug vrti oko 3,4 izvora proteina..Zanima me koliko je Argeta tuna ok?
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 17:52
da li iko ima odgovor ili savjet bar?
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 14:18
e bas vam hvala za trud, zaista..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 14:20
Smajlice Hug Smile Od silnog tipkarenja ova 2 dana nisam ni vidjela ovo Ouch

Da ti budem iskrena - nemam pojma jer ti ja ko konj samo kupujem u Konzumu i Lidlu, onu njihovu u salamuri...to ti je 100% dobro, a za ostale nemam pojma :) ..i nisam baš pomogla Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 15:03
Aaaaaaaaa milaaaa

Tako sam te pozeljela, da znas! Kada ugledam ovu tvoju pink slicicu u kutu, nekako mi sva dusa puna dragosti! Damn, I Miss those full inboxes!!

Ja sam dosta citala o ovoj Argeti i moram podijelit s vama nesto..Naime, prijateljica mi radi u Zg u kontroli kvaliteta nasih prehrambenih proizvoda i, ona mi veli (jer i ona fura zdrav jelovnik oduvijek), da je JEDINO Argeta 100% ono sto pise i da zaista stavljaju bas meso, ne loj i te otpadke. Takodjer mi je rekla da je fascinirana njihovom paznjom i higijenom, te da zaista drze do kvalitete proizvoda. Tako da sam odlucila probat s ovom Argeta tunom, da vidim sta ce biti. Moram ti napisat svoj jelovnik, da mi ti to sve fino provjeris, jer ponovo me puca onaj period kad sam staaaaalno gladna i dosadilo mi je stalno okretat se oko ova 3,4 izvora proteina, zaista.

Ujutro mi ovog posnog preko glave...Smanjim kruh i onda se nikad najest ovog posnog, kao da bacam u bure bez dna

Grlim te

Kilaza je super za sada, i dalje ne mrdam i super odrzavam.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 15:04
Kad kazem JEDINO Argeta, mislim na pastete, da se razumijemo..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2012 at 15:23
Hug Heart

Cesto te se sjetim i baš sam se pitala di si mi i kako si mi! Super, vidim da je sve ok! Samo malo zeza dosada i rutina, ha :) Nema beda, cut cemo se mi preko našeg inboxa pa cemo sredit taj jelovnik Wink Možeš mi slobodno poslat, znaš da ti uvijek možeš Star

Hvala na informaciji, uvijek dobro dodju iz prve ruke :) iako ja osobno paštete vec odaaavno izbjegavam :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 09:15
Smajlica možeš sama praviti doma namaze. Tuna, posni sir, kiseli krastavaci i ispadne odlican namaz od tune. Posni sir, kuhana cikla i kisli krastavci za namaz od cikle... i tako dalje... kombinacija dosta. sve samo ubaciš u blender i par minuta i gotovo a traje par dana u frižideru.
Isprobaj :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 14:57
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Tuna, posni sir, kiseli krastavaci i ispadne odlican namaz od tune.
Isprobaj :)


Yep, slažem se - jedan od mojih favorita samo bez krastavaca al eto, probat cu i to Wink Inace, za ovo mi je najbolji posni iz Lidla...još u kombinaciji sa toplim raženim kruhom.....njam Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 15:39
Ooooo I Like This, 2!!

Znas kaj...kad sam se sad upraksala fino i na vrijeme papat, bila me histerija vise uhvatila od jedne te iste hrane i varijanti..Mislim da se miceem od graška i mahuna s piletinom, bar na neko vrijeme... Smislit ih ne mogu..

Skuzila sam da, ako pretjerano smanjim ugljice i masti, odmah bivam nervozna i gladna po cijele dane..Sad sam se prestala plasit hrane, pa kombiniram, jer, mislim da je jos gore ako mi se smuci posni...Evo, vec 9 mj. dorucak posni ili jaja i 100g razenog...ne m'rem vise ni tog smislit.. Sad planiram ujutro neki od tih namaza uvesti i bijelu kavu (s niskomasnim mlijekom,0.15dl+0.10kave), i to ovako: naranca,2 snite razenog s nekim namazom i bijelu kavu...Mislim da ce to bit ok neko vrijeme...

Ovo je veliko cudo za mene, da se NE PLASIM NOVIH KOMBINACIJA I HRANE..Za to je sve zasluzan ovaj site,naravno, sa mojom posebnom Gym-icom, koja me lijecila mjesecima kompleksa putem inboxa..Nikad joj necu dovoljno zahvalit (iako znam da ce ona na ovo opet reci da nemam na cemu, i da joj je ovo vec nagrada), ali zaista, vi ljudi niste svjesni sta radite i koliko nekoga dignete sa (u mom slucaju) bukvalno DNA..

Hvala i tebi, draga Brunhilda, na divnim savjetima! A i ostalima, da ne nabrajam!

Hugs!
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 15:43
Da dodam, bolje mi odgovara rasporedit ugljice kroz cijeli dan...Jer kad sam i rucak i veceru s povisenim proteinima iskljucivo, previse sam gladna i nervozna..To mi se u zadnje vrijeme zaista tako desava..Mislim da mi je i masti falilo...Pa sad radim na tome da malo pojacam gdje sta fali..

Ne bih se plasila ni pokoje kilice sad,zaista je zalosno kad "nekvalitet hrane utice na kvalitet zivota"..Ne zelim to vise NIKAD!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 16:03
Ja klopam Pedro tunu iz Bille. I ok mi je. Kplus tuna je na lošem glasu, ne znam da li je to osnovano ili ne. Big smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 16:19
Ja mislim da sam pretjerala s onom Konzumovom...Mislim da sam jedna u tisucu (ak' ne i vise), sto je klopala skoro godinu dana istu veceru sa zelenom salatom..Zato sam i nju sklonila na neko vrijeme Inace, imam taj problem kad se necega svezem, ne popustam...dok mi se ne smuci.. Zato sada mijenjaaaam...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2012 at 17:31
Na lošem glasu? To nije dobro Big smile

Ooo smajlice moja, you make me Embarrassed Lijepo je cuti da si mi ok, kad se sjetim pocetaka....stvarno smo puno toga napravile, ali samo zato što si mi dopustila da ti pomognem - pa hvala tebi na tome i na povjerenju Wink

Jooj draga, pa ti stvarno jedno te isto stalno :)) Cut cemo se mi na naš inbox pa cu ti dat par varijanti Wink Istina, ova prehrana je malo jednolicna ali ako se potrudiš stvarno ima puno kombinacija! Pogotovo ako nisi na nekoj dijeti, odnosno ako jedeš uravnoteženo i održavaš težinu.

Imaš pravo, kod održavanja težine UH-e je najbolje rasporedit kroz dan, uravnoteženo sa ostalim nutrijentima, a manipulacije njima ostavit kad zatreba. Tebi nikako ne treba jesti ih samo ujutro i kasnije ne, tako se samo usporavaš, a i psiha užasno pati....mozak voli svoju glukozicu Big smile

...ali što je,je..stvarno ti treba varijacija malo....puno! :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 20:50
Pašteta Argeta od tune je najfinija pašteta koju sam ikad probala, ali ju svejedno ne jedem jer sam skužila da je jako masna pa umjesto da bude izvor proteina, napapaš se masnoce.

En.vrij.: 326 kcal
P: 11g
UH: 3g
M:30g
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 22:42
e da pitam vec kad je otvorena tema, jel valja ona tuna konzumova u maslinovom ulju?? Fala

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.