New Posts New Posts RSS Feed - Aplikacije za praćenje aktivnosti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Aplikacije za praćenje aktivnosti

 Post Reply Post Reply
Author
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Aplikacije za praćenje aktivnosti
    Posted: 07 Studeni 2021 at 13:45
Zdravo drugari,
Ne znam da li je ovo mjesto za ovu temu

Zanima me da li je iko pravio "testove" ili jednostavno kroz iskustvo skapirao koje aplikacije za praćenje aktivnosti (u mom slučaju planinarenje i treking) troše najmanje baterije, bilo da je riječ o smartwatchu ili telefonu (u mom slucaju oboje Samsung).
Trebalo bi da mi GPS prati rutu i visinski profil, sat je opremljen barometrom pored GPS,
ako je to značajno.Trenutno koristim Stravu i prilično sam zadovoljan ali zbog višednevnih tura i mnogo kilometara ponekad i pored powerbanka od 20000 mAh jednostavno baterija ne prezivi .
Nemam pojma da li je uopste ikad iko razmišljao o tome, ali eto. Moje je da pokušam 😂

Pozdravčina 🙂

Edited by Igor010 - 07 Studeni 2021 at 14:03
Back to Top
belfegora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2017
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote belfegora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2021 at 15:47
Nije jeftin odgovor, pa mozda netko ima bolji odgovor, ali Garmin sat Fenix 6-ica mislim da ima sve navedeno (moze raditi i bez telefona, samo treba osloboditi dovoljno memorije). Baterija je dosta izdrzljiva a ukljuceno je i solarno punjenje sto joj produljuje vijek (ako sat nije ispod rukava, naravno). Ako se defaultne postavke i dalje pokazu preambiciozne, moguce je smanjiti preciznost GPS-a.
Takodjer, jeftinije je rjesenje za mob ponijeti 1-2 extra baterije (ili vanjske punjace, danas ih ima laganih i nisu skupi).
Back to Top
Igor010 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 10 Ožujak 2019
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor010 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2021 at 22:40
Dobio sam dosta preporuka za Garmin, do danas uopste nisam znao da postoji cijeli univerzum Gaemin uređaja. Ako me pitas kako sam to propustio - ne znam 😂.
Hvala na preporuci svakako, uzeću ga u obzir :)

A sto se tiče prenosnih baterija, imam jednu za telefon i jednu za sat, pa lad je pauza sve vadim dock da punim sat 🤷‍♂️

Edited by Igor010 - 08 Studeni 2021 at 22:42
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.