New Posts New Posts RSS Feed - Antibiotici, upale i treninzi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Antibiotici, upale i treninzi

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Antibiotici, upale i treninzi
    Posted: 18 Travanj 2011 at 18:43
Da li treba pauzirat od treninga/intenzivne fizicke aktivnosti dok ste na antibiotiku?

S obzirom na ionako slab imunitet, ne znam koliko mi je pametno forsirat treninge dok pijem antibiotik?

Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2011 at 20:14
Ja bih pauzirao, neceš propasti za tih tjedan-dva, a barem ceš se odmoriti i zalijeciti kako treba. 
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2011 at 00:50
  Da da, nije se dobro nikako forsirati ako ti je imunitet u banani, moze ti se jedino pogorsati stanje. Jer je organizam ionako slab i pod stresom pa bi ga samo dotukla. Nemora to znaciti da sad moras ljencariti i ne raditi nista, lagano hodanje je pozeljno, ali nikakvo terecenje ili intenzivni trening dok ne ozdravis. Eto ja sam takvo nesto prosao pa govorim iz osobnog iskustva.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2011 at 10:02
Hvala decki
U pravu ste. Forsiranje obicno napravi vecu štetu, a tocno je kako Darac kaže - ne znaci da ne treba uuopce mrdati, nego samo privremeno prilagoditi trenutnu aktivnost.

Znaci, pravac na nasip, u park i u šoping centar pa hodanac






Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2011 at 17:31
Originally posted by Kate Kate wrote:


Znaci, pravac na nasip, u park i u šoping centar pa hodanac



Tako je, razmisljaj o tome kao o zalsuzenom recovery-u od treninga ((:
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 21:34
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:


Znaci, pravac na nasip, u park i u šoping centar pa hodanac



Tako je, razmisljaj o tome kao o zalsuzenom recovery-u od treninga ((:


:)))))))))))

Exactly!

A jesam hopsala ko navijena sve dosad, baš mi fali, jedva izdržavam...samo šta mi je opet s naglim vremenskim promjenama + alergije + upala zuba i kljukanje antibioticima...puka imunitet i sad ga moram opet krpat

Al ajde, treba stisnut zube i otrpit.


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2011 at 22:19
Tebe je bome pokosilo 
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 07:23
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Tebe je bome pokosilo 




Ma da, prava ironija...toliko sam se veselila proljecu i na kraju s proljecom došlo 3 u š negative Imunitet me zeza još od veljace

Znaš ono..."kad te krene, onda sve odjednom"
Ali ne dam se smesti s puta, glavno da mi je moja ruta na pameti, tjeram ja u svom filmu dalje, a trenutne krize i krizice cemo vec nekako riješiti


Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2011 at 20:26
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Tebe je bome pokosilo 




Ma da, prava ironija...toliko sam se veselila proljecu i na kraju s proljecom došlo 3 u š negative Imunitet me zeza još od veljace

Znaš ono..."kad te krene, onda sve odjednom"
Ali ne dam se smesti s puta, glavno da mi je moja ruta na pameti, tjeram ja u svom filmu dalje, a trenutne krize i krizice cemo vec nekako riješiti

Tako treba razmišljat ;)
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2011 at 13:40
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Tebe je bome pokosilo 




Ma da, prava ironija...toliko sam se veselila proljecu i na kraju s proljecom došlo 3 u š negative Imunitet me zeza još od veljace

Znaš ono..."kad te krene, onda sve odjednom"
<span style="font-weight: bold;">Ali ne dam se smesti s puta, glavno da mi je moja ruta na pameti, tjeram ja u svom filmu dalje, a trenutne krize i krizice cemo vec nekako riješiti</span>

Tako treba razmišljat ;)




Tak sam si isprogramirala mindset jednostavno

A kukanje, jadikovanje i panika ionako nikom ništa dobrog nisu donijeli i ne pomažu, zato-preporucam - nakon padanja, diž se !




Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2011 at 13:48
Originally posted by Kate Kate wrote:


Znaš ono..."kad te krene, onda sve odjednom"
Ali ne dam se smesti s puta, glavno da mi je moja ruta na pameti, tjeram ja u svom filmu dalje, a trenutne krize i krizice cemo vec nekako riješiti




Ovo jeste tacno, otkako sam krenula tako da razmisljam umesto da pizdim kad me nesto izbaci iz rutine, mnogo mi lakse bude psihicki i mnogo se lakse vratim na put
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.