New Posts New Posts RSS Feed - Anoreksija?! Pomoć pri masetini molim!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Anoreksija?! Pomoć pri masetini molim!

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Anoreksija?! Pomoć pri masetini molim!
    Posted: 31 Svibanj 2015 at 13:56
MOLBA  31.5.2015.
Poštovani  moji trenutno najbolji prijatelji (oni koji odgovore)!
Da ne počnem u detalje pisati o svojoj sj** životnoj situaciji, ukratko ću reći da sam nekako uspjela dogurati do anoreksije. Naime, dugo se bavim fitnesom i sve me to godinama zanosilo. Te privikavanje na prehranu, redovni treninzi, razni periodi od fitnesa boksa pa do bildanja...poanta je da sam uvijek imala tako reći disciplinu što se tijela i sporta općenito tiče. E sada, kako sam izgleda zadnjih godinu dana malo pretjerala, čitaj, bila u konstatnom sagorijevanju (deficitu) a da nisam toga bila ni svjesna pošto mi nije navika bila previše vagati hranu i opterećivati se sa ama baš svakom kalorijom koja bi došla iz maminog čušpajza, ipak sam znala da jedem koliko mom tijelu treba (bar sam tako mislila), krtih proteina u svakom obroku sam imala određenu gramažu a ostalo nisam previše pazila, jela bih što sam mogla i količinski koliko sam mogla. obroci su bili tempirani sve kako spada i mišići su se gradili pa raspadali pa gradili itd. Ja sam mislila da je to okej, pošto ništa kod mene nije bilo toliko striktno, ja sam gledala to na način da se općenito to tokom života svima dešava, malo se udebljaju, malo smršave, malo gube i dobijaju mišiće....tako sam i ja razmišljala. JEDI-TRENIRAJ-UŽIVAJ. Šta je je, nije da se hvalisam, ali to je dosta dugo vremena funkcioniralo i ja sam stvaarno izgledala kao skulptura konja (obujam ruke- 37, leđa-95, struk- 60, bokovi (gluts)- 93, list-35, bedro-50) sve na svom mjestu je bilo, imala sam uvijek pločke na trbuhu (bez obzira što sam rođeni endo) DOK NISAM SAZNALA DA MI  SE BF KRETAO IZMEĐU 5 I 8 POSTO. Kosa mi je počela opadati, izgubila sam menstruaciju, i nakon stresnog perioda gdje nisam ni jela ni vježbala- SKORO SVE MIŠIĆE. Trenutno težim 46 kg na visinu 167, obujam struka 64, bokovi 84, ruka 23 (?!), bedro 40 (?!) i dalje se nazire defka otprije jer mi bf očito nije ni sada dosegao normalan esencijalni nivo. Nebitno dalje što se točno dogodilo u periodu stresa, poanta da je sve došlo slučajno i da ja nisam čitavo vrijeme imala pojma da je to tijelo oduvijek biloo NEZDRAVO. Sada želim fresh start. Vratiti svoje mišiće donjeg dijela tijela posebno gluteusa (imam rupu tamo....koža visi....). KAKO DA IZGRADIM MIŠIĆNU I SKELETNU MASU BEZ PRETJERANOG DOBITKA MASNOG TKIVA? NESMIJEM RADITI SA TEŽINAMA ZBOG OSTEOPENIJE, AMENOREJE, I DR. PROBLEMA. KOLIKO KALORIJA MORAM DODATI DA BIH GRADILA SAMO MIŠIĆE NOGU I STRAŽNJICE BEZ TEŽINA, KOLIKO TRENINGA I KOLIKO PONAVLJANJA. SPREMNA SAM NA BF ALI NEBIH HTJELA NAGLO POČETI DOBIVATI NEKO TROMBOLJAVO SALETINO BEZ POBOLJŠANJA ZDRAVSTVENOG STANJA I MIŠIĆNE MASE. DALI JE NUŽNO UZIMATI 2G P/KG ILI MOGU SAMO 1.5G P? TO ME SAD MUČI KAO ISUSA. TOLIKI DUGOGODIŠNJI TRUD DA BIH JA NESVJESNO DOŠLA DO ANOREKSIJE?..AA NE NE NE.... ŽELIM NORMALNO, ZDRAVO, VITKO TIJELO, DOBRU PREHRANU I MENSTRUACIJU!. NADAM SE DA NEĆE BITI BAHATIH ODGOVORA (MOLIM VAS NE OSUĐUJTE ME, NISAM KRIVA VEĆ SAM SAMA U SVEMU), MOLIM VAS BEZ VRIJEĐANJA. SAMO PAR SAVJETA POŠTO U OVAKVOJ SITUACIJI NISAM NIKADA BILA. JAKO MI JE TEŠKO, NEMOGU NITI HODATI KOLIKO SU MI NOGE SLABE. UNAPRIJED HVALA.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 17:04
javi se https://www.facebook.com/dominik.milkovic.79 da popričamo
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2015 at 08:28
nemam fb, ali zato skype: illumi.naughty69
pa ako je ikako moguće...
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2015 at 18:29
Čini mi se da više trebaš moralnu podršku, nego neke savjete(pošto si reklA da si već bila na vrhuncu forme).  Puno ljudi napravi neke promjene pa se to promjeni u neku opsesiju, važe se svaki gram hrane, izgladnjivanje, strah od promjene na staro itd...Brate mili ako se ne baviš tim profesionalno, ohladi malo, ako ti se jede tanjur riže više(ili manje), nema tog boga koji bi mi zabranio, a kamoli sam sebi.. Ovo je "hobi" iz ljubavi a ne mučenje sebe. Jedi kolko želiš, ako misliš da je premalo, onda se forsiraj na još jedan obrok( al opet nije cilj da dobiješ 20 kila). Samo se opusti i vrati na stare navike. Uostalom većina nas ovo radi zbog zdravlja, a neke osobe nažalost se još više upropaste..

Što se mene tiče nisam Coleman, isto sam bio mršav i imao loših navika, uspio sam to promjeniti i eto ništa mi trenutno ne fali. Jedem šta hoću i kad oću(naravno izbjegavam lošu hranu), a opet nisam ni premršav ni predebel(a cilj mi nije izgled već zdravlje).

Ako misliš da nećeš moći izaći sama iz ove situacije, ja ću te primit za ruku pa ćemo zajedno jest i vježbat :)

p.s. Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti ili poniziti, a nisam baš ni savjeta previše dao, tako da sry ak se osjećaš uvrijeđeno, al takvo je stanje sa ljudima , jbg. .




Edited by XQ - 01 Lipanj 2015 at 18:31
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2015 at 20:55
dapače hehe očekivala sam strašne uvrede i osude...još kad cure navale na temu i to :) dobro si ti to meni sročio, sve je to meni jasno i već milijun puta rečeno. ali neee, ja svoje tupim a kaj je najžalosnije, uvijek sam davala dore savjete svojim frendovima koji su trenutno milijun puta zdraviji od mene, a na sebi nisam ništa od toga primijenila. ponešto nesvjesno a nešto iz straha valjda. ipak sam bila debela ko klinka pa mi je to valjda sve ostalo u podsvijesti. perfekciista užasno restriktivna i stroga prema sebi. da si ja čak ni sad ne dozvolim više od kriške kolača. neg se trpam zdravom hranom -.- da, dobijam masu, i masnu i nemasnu. ali problem je u glavi, ja kad vidim jedan gram sala više nego koji centimetar u ruci ili nozi..-poludim i opet od stresa manje jedem i neznam kaj da radim a vježbom se samo trusim još više.....teško mi je samoj tromboljat se na "zdrav" način -.-! i onda odem kod endokrinologice i veli ona meni ŽDERI MALA TO JE LIJEK. a ja se bojim nagle trbušine i odjedamput nekih promjena na sebi. sad tek i vidim koliko sam nezdravo ja izgledala a to je bilo opet "tako poželjno". ma grozno...ak iskopam neku staru sliku obavezno stavljam prije i poslije
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2015 at 21:35
Bome sam i ja smršavio žešće zadnje 2 godine otkako sam na fax krenuo(a krajem srednje sam se žešće mučio da nabacim koju kilu, i onda čim prestaneš radit odma sve padne u zaborav, i još gore). Al eto me na nogama ponovo, samo laganini,odma se bolje osjećam i vidi se razlika u ponašanju i izgledu(mada nebi trebalo biti važno što drugi misle o tebi). I samo jedem normalne stvari, kao što sam rekao ,kolko hoću i kad hoću. Jedino što ne jedem su kfc,mcdonalds proizvodi, čokolade,kolače i ostale stvari sa šećerom, tu i tamo koji čips padne ali rijetkost isto, ne privlače me stvari koje ne odgovaraju mom tijelu(loša mast i šećer su smrt). 

Jbg sad ti imaš strah od promjene na staro, kao što si rekla, al pokušaj nać neki balans, ne vjerujem da ćeš se previše zdebljati od kvalitetne hrane(možda sam u krivu, al nema šanse da pojedeš tone :D )

I ja samo čekam da dođe neka ženska glava pa nas oba dvoje popljuje haha
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2015 at 22:27
eh da......moguće je debljati se od zdrave hrane itekako posebno ako je jednolična prehrana tj. ako cijelo vrijeme nešto krivo radim u omjerima tipa previše uh i tako dalje. sad ne vježbam već mjesec dana, kilu sala sam dobila uz ZDRAVU hranu. jako se loše osjećam zbog toga. a što se tiče ženskih glava, ja se nadam da neće nijedna jer će me ubiti to dokraja živčeki su na rubu. izgledala sam ko fakin švarcineger prije 4 mjeseca. ŽENSKI ŠVARCENEGER. mučila sam se ko isus da takva budem 4 godine. samo četiri mjeseca i čovjek doslovno propadne, iznurivanje organa, kostiju- o da i do tog je došlo. ma evo neznam kaj da radim uopće, nemam snage da vježbam sada, nikako. nemrem više borit se sa time. da ću ja pazit na sve da nebi bila JOŠ GORA. ma ajd nebi niš rekla da sam bar zdrava. hahahaha osteopenija, amenoreja, štitnjača, nadbubrežne, sarkopenija, anoreksija, i točka na i- bubrezi i jetra propali. kaj da ja sad radim? neznam a bome neznaju ni doktori.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 00:03
Aj napravi fejs zamolit ću te..jer ne koristim takve stvari..napravi profil banalan....bezveze...anonimno nešto...tamo mogu razgovarati.... XQ teško možeš tu išta znati :) Mind f**k verzija :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 09:49
ajde, napravit ću ionako sam razmišljala neki "poslovni" profil napravit pa ti se javim tamo ok?
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 12:35
Ako te Dominik preuzeo ja se mičem Smile Samo ću ti reći da ti nije lako dati savjet ovako jer bi se tu svašta dalo pisati. Teška je to i sveobuhvatna tema. I ne znam zašto imaš strah od nekih osuđivanja i kritika, ja mislim da smo mi forum koji to najmanje radi Smile 

Imaš li podršku u ikome oko sebe? Jer ti treba netko da pričate oči u oči, a možda i neka stručnija pomoć. Da se osjećaš prihvaćenom i shvaćenom - otprilike znam kako ti je (bila sam korak do sranja), i znam da ćeš teško to probiti kroz čitanje natipkanog. Ako nisi taj tip da upijaš riječi.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 13:13
Mada mi je čudno da si sa svim tim problemima koje navodiš prepuštena samoj sebi. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 13:49
da nažalost prepuštena sam sebi....smatraju da sam dosta sposobna s obzirom na prijašnje probleme koje znaju 8doktori, starci, frendovi, psihijatri itd.) smatraju da me neće trpat u vrapče pošto sam tamo već bila (bivši problemi nevezani uz ovo stanje) čak i vele da su oni i krivi za to. pošto je opće poznato da se iza kulisa tih institucija svašta radi. bila sam podvrgnuta i eksperimentima razno raznim od ruske hipnoze pa do narkotika svih vrsta. eto di me dovelo. naravno da bi mi pomogla stručna pomoć, ako niš drugo barem netko tko kuži kako je to zanijeti se fitnesom misleći da ćeš iscrtanim izgledom riješiti duboke komplekse i maknut se od droge i lošeg načina života. poanta je da sam misleći da radim nešto zdravo za sebe, ipak napravila totalno ali totalno sTanje. bilo koji savjet bi mi dobro došao a najviše bi mi za početak pomogle pretrage da se vidi jesam li uopće sposobna nastaviti sa sportom. jer ako nisam, sve mi pada u vodu. i zdravlje i izgled i trud a bogami i jedino životno zadovoljstvo.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2015 at 01:29
Ma nemoj Martina moja se ti micati nigdje... znaš da pričamo  jako sličnim jezikom  :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 14:14
Smile True Smile

israela, očito ti imaš dosta toga za izvuči iz sebe....a forum je malo čudno mjesto za to. Spominješ pretrage, koliko sam ja skužila njih si odradila? A po svemu navedenom stanje nije baš najbolje pa me zato sve to malo buni. Navela si dosta toga, to ne ide napamet....pitala bih te kako trenutno jedeš ali cijela priča mi je malo weird. Više je ovo od zanesenosti fitnessom.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 21:44
zapravo sam došla ovdje na forum po neki savjet za sređenje prehrane i dali uopće smijem vježbati pošto je stanje tako kakvo je. pusti ove frustrirajuće komentare koje sam počela pisati jer je očito nekaj iz xq-ovim riječi doprijelo tad to mene. godinama sam normalno vježbala, normalno jela, znala sam otpilike koliko mi čega treba a trpala sam dosta toga u sebe i super sam se osjećala. nikad nisam baš pomahnitalo vagala hranu niti brojala kcal već sam jela kad sam bila gladna i znala sam već kaj se kako i kad jede. imala sam masu mišića, ali nedovoljno masnog tkiva. to je sa godinama dovelo prvo do amenoreje, ginić mi je rekao da možda nije problem u masnom tkivu pa mi je davao estrogene. ništa od menge....ja nastavljam vježbati i jesti sve 5 i čekala mengu...međutim......to je otišlo u krajnost. ja nisam uopće imala masnog tkiva ( a znaš kako ljudi takve stvari ne primjećuju naravno posebno ako si obućen i sl. još kad vide mišiće pa pomisle da si zdrav) tako da mi nitko nikad nije prigovorio niti upozorio na neke komplikacije vezano uz to. bila sam kao konj, strašno mišićava koliko god to svima ovdje nevjerojatno zvučalo misleći kako je to normalan sastav tijela dapače. imala sam svega 50 kg sa tom hrpetinom mišića na sebi a bf mi se kretao u nezdravim granicama, konstantno sam bila na definiciji a mislila sam da je samo održavam. onda sam odlučila stati jer sam uvidjela da je tu problem i da zato nemam menstruaciju. od stresa sam prestala jesti takvu hranu i brdo tih proteina postepeno kroz razdoblje mirovanja dok se taman nije preklopila još stresnija situacija gdje sam onda tek prestala jesti. došla sam na 39 kg, hodati nisam mogla ali sa i dalje isrctanim izgledom i preko robe doktori su mislili da nije ništa toliko strašno samo da moram kila nabiti. bila sam sama u svemu, sama sam se počela jače hraniti da se spasim i inzistirala da me se ne stavi u bolnicu pošto ja nisam odbijala hranu, nisam taj tip anoreksije. donekle sam se oporavila premda i dalje imam problema a više neznam kojih, koliko su opasni ni kako ih riješavati POŠTO SU SVI DOKTORI NA GODIŠNJEM I OPET SAM U SVEMU SAMA. svarno bih voljela nastaviti sa fitnesom i udebljati se na zdrav način povratiti izgubnljeno tkivo, izgledam jadno i pojedeno, loše mi psihički i još uvijek nevjerujem da sam u svemu bila apsolutno sama. sad fala bogu jedem, trpam u sebe barem 2000 kcal i dobijam na masi međutim nema niti menge niti se koštano ni mišično tkivo nisu u potpunosti povratili. kako dalje? kako sama? neželim se tromboljati, samo su mi rekli- jedi i puštamo te na miru.....a ja jedem, a bolje mi nije. dobijam saletino, dobijam i tkivo, neznam ni sama kako  normalno tijelo sa normalnim masnim tkivom izgleda sve visi tamo di su mišići bili. nerazumijem što mi je, kako si pomoći i na zdrav način iskobeljati iz situacije. koliko čega moram unositi da bih dobijala koštano i mišićno tkivo (znam i salo) da si spasim tijelo...ne vježbam, sve mi je ovo novo i htjela bih se samo zdravo nahraniti da to tijelo dođe k sebi, pošto mi nitko nije niti htio niti znao pomoći (od stručnjaka, nemate pojma koliko ih boli briga). drugo je dizati utege i jesti pun k ugljikohirata, drugo je šetati svaki dan i jesti pun k ugljikohidrata. bubrezi i proteini kod osobe koja ne vježba? što činiti? hrpetina zdravstvenih problema je tu, kortizol mi je 650 , navijena sam.....jedem i radim sve kako su mi rekli, kako i kada se vratiti...ništa ne razumijem niti znam kako zdravo tijelo treba izgledati i kakva masa mora ili nemora postojati....navikla sam na svoj izgled od 85 kila i na izgled mišićavog konja. naravno da mi ništa nije jasno. 46 kg imam, izgledam potpuno normalno ....nimalo premršavo ni ništa...što je to iz mene otišlo? 
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 22:26
[email protected] čitan ovo i stvarno je situacija  jbna...tijelo ti je izšokirano a najveći je problem u tome šta mu nabijaš stresove kad nejedeš i kad jedeš.....kad smo 6 dana u deficitu i sedmi se ubijemo "junkom" svim i svačin....taj sedmi dan mršavimo jer mu nabijemo takvi šok da više i samo ne zna kako se ponašati....a to ti radiš...šokiraš ga do besvijesti i dalje mršaviš i propadaš jer sad kako pišeš unosiš 2000 kcl..po mom mišljenju ne bi to smila radit..probaj 2-3 miseca postepeno unosit tj svaki tjedan pojačavat UH,P i M....npr. prvi tjedan 30 UH30P 15M.. sljedeći tjedan diži pa opet tako redom....gledajući realno ne moš  ubit tijelo a već je ajme sa pustiom mastima,proteinima i UH...to je za gušteraču,jetru i bubrege atomska bomba.....izbaci te kave i ubaci voće i povrće i pij vodu lagano.....nisan ja neki doktor ili stručnjak ali drugog rješenja nemaš nego počet postepeno.....ono ka mala beba kad se rodi...ispočetka jede malo a s vremenom kako raste pojačava...a da probaš ka mala beba dudlit punomasno mliko...hahahaha ...malo šale.... a nije ti lako kako god da okreneš...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.