New Posts New Posts RSS Feed - Anicin Savjet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Anicin Savjet

 Post Reply Post Reply
Author
anica99 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anica99 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Anicin Savjet
    Posted: 19 Sijecanj 2010 at 13:19
savjet :izbaciti kruh a umjesto njega integralni tost,izbaciti slatko ,vecera voce koliko hoces i izbaci secer ,sporo ali ucinkovito i naviknes se brzo a kile se ne vrate !! [:P] [:)]
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 13:41

 anice, to ti daješ savjet ili pitaš za savjet?

š. kruh uopce nije potrebno izbacit, cemu taj strah od kruha
2. voca koliko hoceš nvecer? big no no

zanima me kako ostali obroci izgledaju 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 14:41

Originally posted by anica99 anica99 wrote:

dajem savjet ,neznam ja sam tak izgubila 5 kg u 2 mj al sad sam preko bozica sve vratila ,š68 i 65 kg imam i krecem na un djetu !!!razocarana sam i neda mi se ali sta cu !sta kazes jel mogu u mj ipol skinut 7,8 kg ??
 

Naravno da si vratila  A misliš da un-om neceš opet tako, izgubit pa vratit kad se vratiš na staro?

U mjesec i po? Možeš, zašto ne, možeš i više ako ti drago. što ceš izgubit, to je pitanje. A što nakon završiš sa dijetom?

Un je po meni jedna od dijeta koju bi zabranila. što je najbolje, vecina ljudi jedva ceka taj kolac kojeg mogu pojest navecer kad je uh dan....valjda je zato i tako omiljena.

Samo promjena navika može dovest tijelo u ravnotežu i to stanje održavat na duge staze, a ne se pentrat gore dolje cijeli život...

p.s. ne znam di ti je nestao post, valjda si ga izbrisala, al uspjela sam ga uhvatit

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 14:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by anica99 anica99 wrote:

dajem savjet ,neznam ja sam tak izgubila 5 kg u 2 mj al sad sam preko bozica sve vratila ,š68 i 65 kg imam i krecem na un djetu !!!razocarana sam i neda mi se ali sta cu !sta kazes jel mogu u mj ipol skinut 7,8 kg ??
  

Samo promjena navika može dovest tijelo u ravnotežu i to stanje održavat na duge staze, a ne se pentrat gore dolje cijeli život...

 

 

Back to Top
anica99 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anica99 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 17:08
pa daj nemoj me ubijat u pojam ,treba mi neki poticaj,nisam napisala da sam u meduvremenu rodila imam bebu 8 mj,dojila sam i vise jela tj,previse da bi imala mlijeka ali sad ne dojim i trebam brzo kile skinut kad prode prva 2 tj.vise mi se ni ne jede neznam kak tak da dok skinem ove kile nastavit cu manje jest i bit ce ok !!!
anica99
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 17:21

cemu žurba?!

Ukoliko skineš kile brzo, još brže ceš ih i vratiti. Uz to tijelo ce ti doživiti šok. Moj savjet je pravilna prehrana i kontinuirano vježbanje.

Pogledaj primjere jelovnika drugih pa iskombiniraj što tebi najbolje odgovara. https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š632& ; ;PN=š

Također, prouci treninge drugih fitovaca i vjerujem da ceš poticaj pronaci u njihovim uspjesima i postignucima 

Neka se iskusniji prikljuce raspravi i pomognu mladoj mami

 

Edited by anna
Back to Top
anica99 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anica99 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2010 at 17:31
puno hvala !!!
anica99
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 20:25

Originally posted by anica99 anica99 wrote:

pa daj nemoj me ubijat u pojam ,treba mi neki poticaj,nisam napisala da sam u meduvremenu rodila imam bebu 8 mj,dojila sam i vise jela tj,previse da bi imala mlijeka ali sad ne dojim i trebam brzo kile skinut kad prode prva 2 tj.vise mi se ni ne jede neznam kak tak da dok skinem ove kile nastavit cu manje jest i bit ce ok !!!
 

hehehe eto sad i ubijam u pojam  Jooojj ali vi biste sve na brzinu ljudi, a ja samo hocu rec da ako želite DUGOROcNU promjenu, da je nužno mijenjat navike! Svaka dijeta ce odradit svoje, skinut ce se par kg, pritom cete se namucit, a kad dođe završni datum, vratit se na staro i opla - nazad. I što smo napravili? Malo ušli u stare traperice - pa opet izašli . Ok, ima onih koji nakon dijete stvarno promijene navike i nastave ok jest te tako zadrže težinu al takvih je malo...

UN dijeta je po meni glupost. Jedan dan picit po vocu, drugi po mesu, treci po pašti i kolacima, peti brojat zjake i pit samo vodu....., a cemu to kad svaki dan možemo fino i zdravo jest?

cestitke mladoj mami  ali di gori? :)) Polako, skinut ce se te kilice, samo puno puno povrca, malo voca, masno i slatko pa-pa, vode na litre i eto nas, polako ali sigurno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.