New Posts New Posts RSS Feed - ane
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ane

 Post Reply Post Reply
Author
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ane
    Posted: 06 Svibanj 2009 at 21:46
  bok svima...evo moje ime je ana.studentica sam zadnje godine kineziološkog fakulteta,dakle sportašica od glave do pete...volim sve vezano za bilo kakvu vrstu sporta ali najintezivnije se bavim teretanom i crobikom.
mislim da je ovo jako kvalitetna web stranica i da se može dosta toga nauciti.
pozdrav!!!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 21:53
Heeeeeeeej
pa ti si kao stvorena za ovaj web.
Koji smjer si na kineziološkom faksu?

Dobrodošla nam!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:03
eeeeeej...hehehe,lijepa dobrodošlica...hvala.usmjerila sam kineziterapiju jer mi to pruža znanje na još jednoj razini..razmišljala sam hocu li to ili fitness-crobik ali teretanom se bavim vec par godina,vježbam i crobik ovako za sebe tako da jedno određeno znanje o tome vec imam...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:10
Originally posted by anne anne wrote:

eeeeeej...hehehe,lijepa dobrodošlica...hvala.usmjerila sam kineziterapiju jer mi to pruža znanje na još jednoj razini..razmišljala sam hocu li to ili fitness-crobik ali teretanom se bavim vec par godina,vježbam i crobik ovako za sebe tako da jedno određeno znanje o tome vec imam...

Volimo dobro pozdraviti naše nove FITovce da nam se ugodno osjecaju.
Gdje vježbaš i iz kojeg grada si?
A u vezi smjera.. što misliš u buducnosti raditi? Imaš neku sliku ili plan vec..


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:18
  studiram u zagrebu a inace sam iz šibenika...tu u zagrebu naravno i vježbam..sad za evo par mjeseci vracam se u svoj rodni grad,imam jednu lijepu ponudu za rad u jednom wellnes-fitness centru...to mi je plan za sada..za dalje cemo vidjet
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 22:37
  dobrodošla anne,
bilo bi mi jako drago da ostaneš na forumu i da se skompamo jer za koju godinu namjeravam i ja tvojim tvojim putevima, pa možda saznam neke informacije iz prve ruke :)
Back to Top
Irena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 00:53
  pozdrav!
Back to Top
ivka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 09:23
Welcome
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 21:31
Lega...a kakvim ti to putevima namjeravaš konkretno..??upisat kineziološki ili...??
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 22:14
Originally posted by anne anne wrote:

Lega...a kakvim ti to putevima namjeravaš konkretno..??upisat kineziološki ili...??


da
namjeravam na vojnu akademiju u Zagreb ("kadet") uz što mi je kineziološki first choice za civilni fakultet,

ima vremena za mene, 2. sam razred gimnazije, al polako se ja informiram o pripremama, upisu, fakultetu i slicno
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 22:20
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by anne anne wrote:

Lega...a kakvim ti to putevima namjeravaš konkretno..??upisat kineziološki ili...??


da
namjeravam na vojnu akademiju u Zagreb ("kadet") uz što mi je kineziološki first choice za civilni fakultet,

ima vremena za mene, 2. sam razred gimnazije, al polako se ja informiram o pripremama, upisu, fakultetu i slicno


E da je meni bilo razmišljat o faksu u 2. srednje, meni je samo viski u glavi bia

P.s. Dobrodošla!
Back to Top
anne View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2009 at 14:41
  ok lega..ako te šta zanima samo pitaj...ko pita taj ne skita
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.