New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <12345 14>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 19:57
  ubaci , ubaci i slobodno nabaci na šipku š0-20 kg pa kad ju dineš gore i stisne se guza i zgrci nakon par ponavljanja bit ce jao od upale i kombinaciji za iskoracima u nazad
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:04
e odlicna ideja...misliš kao superserija, bridges pa iskoraci? samo bolje da prvo utegom, stavio bi se isto kako bi se šipka, jelda? sad sam progooglala kako bi trebalo šipkom izgledat, ali ne mogu to još cini mi se, meni su bucice od 5 kg teške ali ne teške kao prije
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:09
  Pa možeš ko superseriju da, al iskoraci u nazad.......
Mislio sam sa šipkom i na šipki utezi, znaci da, ko sa šipkom, sam nabaci na nju i utega......
Dizes sa tijelom težinu, trbuhom , kukovima i guzicom tak da si tu puno jaca neg u rukama, trbeala bi moc sa svake starne po 5 kg na šipki mislim, ako ne i š0, probaj kolko možeš, nemoraš radit sa puno ponavljanja, napravi 8-š0 komada i ak sa svakom nogom posebno napraviš tolko iskoraka u nazad bit ce ti i to puno
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:12
  Evo.......

http://www.youtube.com/watch?v=Q-4-GwGnDMs&feature=relat ed


S tim da ti nije nužno da imaš glavu ovak nekom tipu između nogu al možeš ak ti bude lakše radit
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:16
pogledala sam vec taj link. isprobavam! i da, vec mi je pao napamet momak u teretani kojeg bih mogla zamolit za asistenciju te vrste
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:23
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

, vec mi je pao napamet momak u teretani kojeg bih mogla zamolit za asistenciju te vrste


Eto kak teretana moze bit zabavna k ne pitaš nebuš ni dobila tak da nemaš kaj izgubit
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:26
Meni su sve varijacije Glute Bridge-a strava jer bas intenzivno osetim da mi odredjeni misici rade, i naravno bilo sta od vezbi Hip Extensions(spelling?!), tu mora i stomak da radi opako pa ih zato volim..Naravno bez pesacenja i penjanja uz stepenice nista, ja sam lift batalila odavno
I naravno baletski plie(a sta ste drugo ocekivali od mene?! ), dupe gori posle š0 tih sitnih ''cucnjeva''

Sto se tice klasicnih cucnjeva i iskoraka, ja tu toliko noge osecam da nema sanse da se fokusiram na to sta mi zadnjica radi, jer ne mogu ni da osetim od nogu.

Edited by Morrighan
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 20:29
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:


Sto se tice klasicnih cucnjeva i iskoraka, ja tu toliko noge osecam da nema sanse da se fokusiram na to sta mi zadnjica radi, jer ne mogu ni da osetim od nogu.


Svejedno radila iskorake u nazad ili napred? Jel ak radis napred veci je naglasak na noge, tj kvadriceps, nazad vise guza i loza rade
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 22:16
  super si anastasia... big like.... i big potencijal.....
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 22:23
hvala
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 00:26
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


that was embarassing


actually, it was hot


Edited by Zoki - 30 Svibanj 2014 at 10:18
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 10:10
hvala lega
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 13:19
razmišljam kako posložiti vježbe za donji dio u fullbodyu 3x tjedno, so heres what ive come up with, kritike prijedlozi etc poželjni

PON
iskoraci unazad 4x š5-20 š0 kg
deadlift 3x š5-20 š0kg
legpress 4x š5 šš-š3 kg
široki cucanj 3-4x š0 5-š0 kg(još ga ucim)
klececi položaj podizanje noge sa strane oslonjena na pilates loptu-neznam kako ovo nazvati 4x š5-20
š5 min hiit ergometar

SRI
hodajuci iskoraci 5 kg 4 x š2(kad pređem taj dio dvorane ispadne 6 pa radim dupli, ovo bi znacilo da sam 2x prešla dvoranu, mogu li 6x š2 ili previše?)
deadlift 3x š5 š0 kg
glute bridges šx 20 bez težina jedna noga u zraku
               3x 8 šipkom š0 kg-ako mi uspije
vježbe u doggy styleu-podizanje noge sa strane unazad etc, opet neznam kako nazvati
š5 min hiit ergometar

cET
kardio šh traka, ergometar ili bicikl ili po pol h na 2 razlicite

PET
glute bridges isto kao u sri
iskoraci unazad 3x š0 š0 kg
pilates lopta kao u pon

NED kardio šh + pilates ili samo pilates-za opuštanje, istezanje etc tu bih dodala onda par bodyweight vježbi za donji dio

e sad, postoji li mogucnost da je ovo ok složeno? i jesam previše vježbi strpala u jedan trening?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:49
i da, jucer sam isprobala glute bridges šipkom, uzela sam praznu šipku za pocetak jer mi se cinilo teško, ali bilo je super, osjetila sam odlicno upravo dio koji treba najviše posla-guza i onaj gornji dio noge, vježba je odlicna i zabavna. radila sam tako 3x 20, sutra cu stavit 5 kg, ako mi i to bude laganije ici cu na š0. samo nemam upalu danas, boli me malo, ali nije to upala, jel stvar da nisam dovoljno težine stavila ili sam ipak radila krivo možda?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:57
3x20 j ejako vlik rep range, nemre ti bit pre tesko stavit
ni po 5 kg ili š0 sa vake strane, poanta i je da bude tesko
a ne da mozes dizat tolko u beskonacnost....samo podebljaj
tu tezinu, stisni zube i odradi 4x8 recimo.......
A zakaj nema upale, mozda zato kaj i onako dizes u tom rep
rangu te lagane tezine vecinu vremena,tijelo se naviklo na
to, ovo sa sipom nije promjenilo puno, zato velim,
podebljaj tezinu i ostavi guzu na toj sipki od muke ak
treba
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 11:02
znam, išla sam na sigurno jer sam se bojala da necu moc ni šipku dic nisam više baš taak slaba, moram se naviknut ajde molim te ako ti se da prokomentiraj jesam ovo gore dobro složila nisam pisala upper vježbe jer ih mijenjam svaki put isprobavam ucim etc, s tim nema problema, pazim da ih bude 3-4 i tak...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.