New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 22:28
ujutro je jasno bio uh + p obrok..zobene, jaja, pol peciva od 65 g integralnog s nekim proteinom...to su opcije. preko dana povrce + meso, na dan treninga i integralni kruh prije i poslje, i zadnji obrok posni + bademi. To je dosad super funkcioniralo.

I znam ja da mi bodyfat nije jako nizak, ali primjecujem da sam mršavija, dosta od zadnje slike pretpostavljam, ja ne mogu realno procijeniti, ali ljudi oko mene kažu da se vidi razlika. To je onaj period kad sam tu pisala da sam smršavila, i prije toga jedno vrijeme. I pokušala sam onda na taj izgled-koji mi je zadovoljavajuc glede toga koliko sam lean, ali bih stvarno na to malo više oblika- vratiti mišice, međutim ništa pa cu pokušati s ovim. Da sam bar nešto rezala ili mijenjala, bilo bi mi jasno. Također je onaj problem slabog gornjeg dijela što se nadam da ce se popraviti, a da se zadrži "ženstven oblik"...da, ja bih sve:D :D
Hvala što si mi objasnio, i krenut cu kako si rekao glede prehrane.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 22:47
A gle, neznam kolko si tog kruha jela , on i sadrzi manje uh nego riza, tijesto  itd, a ne vjerujem da si pojela  vise od 2 snite uz obrok, ako i tolko? tak da je to ukupno malo  uh ak sam u pravupo pitanju kolicine.
Za dorucak si pojela Ok Uh, ali ocito ukupni kalorijski unos svega je nešto ispod cim mršaviš, tak da to riješi sa nešto više uh dok treniraš, jer ak si godinu i pol u procesu stalnog deficita i mršavljenja po malo nije ni cudno to da si zapela
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 22:54
2 šnite da a zadnje sam i ja pomislila ali mi se cinilo prejednostavno Evo zadnje pitanje obecajem Ako cu povecati uh i raditi takav trening, jel smijem kardio na kraju š5-20 min vijace, a trener je imao i hiit kao ideju? Dakle š od to 2. cini mi se da bi se to sve savršeno onda sklopilo za to što bih ja htjela, ali sam daleko od strucnjakla pa ipak pitam, možda bi smetalo oko izgradnje mišica ili tako nešto.
Još jednom hvala puno, stvarno cijenim kad mi god netko tu pomogne
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 23:40
Neznam kolko puta tjedno ces trenirat bas s utezima? ali, Rađe ti opleti pošteno po ovom treningu,kardio pusti po strani za sada, eventualno odradi šx tjedno HIIT (ali ne nakon treninga, nego u day off)  i to je to, ali opet velim korigiraj prehranu sukladno aktivnostima i prema tome vidiš li , ili ne vidiš pomak (ak je previše smanji, ak je pre malo pojacaš).
Isto tako s kardiom, lakse ga je dodat ako vidis da se malo previše skuplja masnih naslaga nego ga u startu utrpat pa da te koci i dovede da opet stojiš u mjestu ako ga je previše.

I  ako radis s tim trenerom iimas povjerenja u nega savjetujem ti da se drzis onda savjeta jedne osobe , jer cesto namjenjeni plan rada i rezultat ne ispadnu najbolji ako se ubaci sa strane od svagog jos nesto, na kraju to zna ispast sasvim nekaj drugo od planiranog plana rada ako je sa svrhom rađen.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 23:52

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

aj mi samo reci, jer taj dio neznam, ima li to onda veze i s gubitkom mišica ili? oprosti ako je pitanje glupo, ali pitam ustvari, što gubiš kod takvog mršavljenja, viškove ili mišice?ili se nezna


Stres ima veze sa gubitkom mišica, odnosno sa mobilizacijom aminokiselina iz njih da bi ih pretvorio u glukozu u jetri...to je sranje kod kortizola..dobar je što mobilizira masti ali zakida na tu stranu što prazni tjelesne zalihe proteina i onemogucava sintezu proteina....znaci, što manje stresa Wink Sad šta gubiš, ovo il ono..i jedno i drugo :) Kortizol se aktivira kad padne razina šecera u krvi, znaci i kod dužih pauza između obroka - pritom gubiš i na mastima jer ih on mobilizira ali i na mišicima ako nema dostupnih aminokiselina u krvi iz hrane...



Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

j i cudi me što nešto što je dosad funkcioniralo super više ne funkcionira, ipak je god i pol išlo tako-malo uh, kompleksne vježbe i tocno ono što treba napreduje. Tako da mi ovo teško pada, ali cu se maksimalno posavjetovati da prođe bez trauma


Kao što sam ti i na pm rekla - došlo je do stagnacije, vjerojatno zbog jednolicne prehrane - ali i zbog vjerojatnog manjka kalorija...neceg je premalo..uh-a? Wink što se vidi iz ovoga...


Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

ujutro je jasno bio uh + p obrok..zobene, jaja, pol peciva od 65 g integralnog s nekim proteinom...to su opcije. preko dana povrce + meso, na dan treninga i integralni kruh prije i poslje, i zadnji obrok posni + bademi. To je dosad super funkcioniralo.



Znaci kada nisi trenirala jela si uh-e samo ujutro? Hmm....ne znam baš, šta biš tek na defki onda radila Big smile


Moraš se mrvicu opustit sa hranom i zapeti sa treningom Wink U principu se slažem sa Phoenixom što se tice trenera - ako mu vjeruješ drži se njegovih savjeta. Netko ce ti preporuciti LI  kardio odmah poslije, netko HIIT, netko ce ti reci da je bolje odvojiti crobno od ancrobnog pa svu snagu usmjerit na jacanje, a kardio lako odradit kasnije ili drugi dan, ili ujutro....uglavnom, drž se jednog pa vidi, ovako ceš se sva smutit Wink I da...za kardio treba maaaalo i papicu podebljat Smile




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 09:16
Phoenix, ponedjeljak, srijeda i petak bi bili utezi. Da, treneru vjerujem, sad je teretana baš kako je uvijek trebala biti glede ljudi koji tamo rade. Pitala sam ovdje cisto da cujem još mišljenja i ove popratne stvari koje su me zanimale.
Na dan kad ne treniram, kad i kako trebam jesti uh osim ujutro?
Uvijek volim zapet s treningom i odradit ga pošteno, jedino se bojim što uopce ne mogu pretpostavit kako ce ovo ispast, a svaki put dosad je išlo pravocrtno i ocekivano. Zanimljivo mi je (how sick is that ) probati skroz drukciji princip, ali želim i izvest to optimalno u odnosu na cilj,.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 09:41
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Na dan kad ne treniram, kad i kako trebam jesti uh osim ujutro? .


Probaj ujutro i obrok nakon toga..sve ostalo p+m.....zapravo ovisi koliko obroka imaš, ako imaš 5 sa međuobrokom između dorucka i rucka ja bi možda i u sva ta 3 ostavila uh-e samo ih lagano smanjivala što se kolicine tice...a onda ostatak p+m..


Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Uvijek volim zapet s treningom i odradit ga pošteno, jedino se bojim što uopce ne mogu pretpostavit kako ce ovo ispast, a svaki put dosad je išlo pravocrtno i ocekivano. Zanimljivo mi je (how sick is that ) probati skroz drukciji princip, ali želim i izvest to optimalno u odnosu na cilj,.


I što bi se najgore moglo dogodit? Mogla biš se udebljat malo? Sooo what? Skinut ce se T&#ššš;ngue A gle, nije zabavno kad si š00% sigurna u rezultat, pa moraš malo riskirat Wink Ako želiš to što želiš neku promjenicu moraš napravit. Ne mora to bit velika promjena, kreni pomalo pa prati stanje....samo trenkaj jako i kreci se što više i nece bit problema :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 09:44
Tako cu i napravit, sve je na kraju krajeva win some loose some....ali naakon svega ce ovdje bit samo win to sam si utuvila u glavu i tako ce bit
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 09:52
Taakoo je..i sjeti se da je još jedna debeljonka uz tebe u istim mukama LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 10:29
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:



Uglavnom, novi trening:

sklekovi na šipci
povlacenje na šipci-neznam kako to nazvat ali legne se ispod šipke, uhvati i diže gore jooj koji opis (bench press?) Smile 
deadlift 
vojnicki potisak
cucanj jednom nogom (š noga na klupi i spuštanje)
dumbell butterfly



hmmm, a što sa leđima? Ništa lata, ništa veslanja? Ako želiš malo naglasit taj gornji dio moraš i njih uvrstit, stvaraš si jedan lijepi V oblik, a i ne radiš nesrazmjer između prsa i leđa.....ja obožavam radit leđa Smile I ja bi tu još dodala lateralno za ramena...za srednje rame.....a i premalo mi je vježbi za noge, mislim da bi mi žene trebale što cešce radit vježbice za noge...pogotovo iskorake, bar bodyweight cucnjeve i sve vježbice koje naglašavaju nama voljene gluteuse Star Da se taj trening mijenja po danima ok, ali da je svaki put ovakav...fali mi malo, ne znam što drugi kažu....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 10:29
sve ce se isplatit
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 10:32
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:


Uglavnom, novi trening:
sklekovi na šipci
povlacenje na šipci-neznam kako to nazvat ali legne se ispod šipke, uhvati i diže gore jooj koji opis (bench press?) Smile  deadlift  vojnicki potisak
cucanj jednom nogom (š noga na klupi i spuštanje)
dumbell butterfly

hmmm, a što sa leđima? Ništa lata, ništa veslanja? Ako želiš malo naglasit taj gornji dio moraš i njih uvrstit, stvaraš si jedan lijepi V oblik, a i ne radiš nesrazmjer između prsa i leđa.....ja obožavam radit leđa Smile I ja bi tu još dodala lateralno za ramena...za srednje rame.....a i premalo mi je vježbi za noge, mislim da bi mi žene trebale što cešce radit vježbice za noge...pogotovo iskorake, bar bodyweight cucnjeve i sve vježbice koje naglašavaju nama voljene gluteuse Star Da se taj trening mijenja po danima ok, ali da je svaki put ovakav...fali mi malo, ne znam što drugi kažu....


reci cu mu da hocu više za noge, i mislila sam. Samo kad ga copim, mislim da radi ujutro ovaj tjedan, a ja ne mogu dolazit nego popodne zbog faksa. Stavit cu kickove na svoju ruku dotad, to je being on the safe side. Onda misliš da se ne moram brinut za nesrazmjer ramena i bokova?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 10:33
ne bench press, sa poda se radi, legneš ispod šipke koja je na racku nisko jel i dižeš gornji dio do šipke
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 10:47
vjerovala ili ne, ali zove se obrnuti sklek... Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 10:55
hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.