New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  <1 11121314>
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 16:50
ma spammaj np a i, neznam dal da budem tako vesela oko toga kad ima ljudi koji me pitaju "ma kako ti s takvim nogama staneš u hlace xs?" true story!
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 11:57
49.6 kg...ovo postaje cudno. mislim da sam prije izgubila mišicne mase nego onog što bih trebala, treniram normalno, ujutro ponekad pojedem slatkog zadnjih dana i pod stresom sam. nema logike.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 11:58
i da, mjere i dalje iste, struk 60 cm itd
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:14
Stres vjerovatno........ja sam brstio kutiju keksi dnevno i par kinder buena, rafcla  u bolnici i toga a gubio kg neobjašnjivo, pa pretpostavljam da je stres u igri
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:24
aj mi samo reci, jer taj dio neznam, ima li to onda veze i s gubitkom mišica ili? oprosti ako je pitanje glupo, ali pitam ustvari, što gubiš kod takvog mršavljenja, viškove ili mišice?ili se nezna
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:33
Neznam,tesko pitanje,  al ak je stres u pitanju onda je tu velika razina koritizola, a on nije bas prijatelj mišicima :)
Ja jedino nisam trenirao nego ležao, tak da sam zgubio mišicne , a ak treniraš.......neznam.......gubis i jedno i drugo mozda, jer neznam dal su ti treninzi bas heavy heavy i kad i zadnji put pomicala te težine prema gore, odnosno smanjila broj ponavljanja u treningu? mozda ak inace napamet govorim radis u rep rangu š0-š2 ponavljanja tad da ga spustis u 6-7 , to bi mozda najbolji protuodgovor bio na povisen stres psihicke prirode. Mislim tu i tam bi i onako to trebala napraviti i odradit koji heavy trening ...
Ovo je samo neko razmisljanje moje bez ikakvih znanstveih ili provjerenih info tak da mozda i nemora biti tako :)
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:42
povecala sam kilažu i smanjila rep range na 8 na nekim vježbama. U principu i dalj izgledam isto, nije to vidljivo, ni gubitak kg ni mišica eventualni, ali me zanimalo. ok, nastaviti s jacim treninzima dakle hvala
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:48
Ma nema se kaj vidjet , nije sam tak lako zgubit miš masu a da bude vidljuivo, ne opterecuj se oko toga, jedi i treniraj i bit ce super Wink . tek sada vidim da ti strahovi i koje sam ja imao nisu utemeljeni , jer 6 mjeseci ništ ne radim i nije tolka tragedija kao što bi mislio dok sam trenirao, kad mi se nerezonski cinilo da tjedan dana ne treniranja i par losih obroka kvare stvari ili da moram pazit tocno na unos hrane........
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:51
A i ti sad meris svaki gram bas, gle to 49.6, pa to cak i nije 49 i po Ta kilaza i brojka toliko zna da varira u toku samo jednog dana, tako da ne znaci svaka promena na vagi i neku promenu na telu, cesto je to samo skup nekih faktora spoljasnjih itd...

Edited by Morrighan
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 12:56
A i to kaj Morr veli, se važeš u isto doba dana?
I jedna stvar koju sam vec spomenuo negdje.............. kad smanjiš težinu na te "nomalne" mjere i još ideš dolje, a treniraš , logicno je da si s vremenom promjenila kolicinu miš. mase.........dakle kolko god zvucalo na prvu nelogicno, ali sto si manja to više moraš jesti u ovom slucaju.........lean masa se povecala u odnosu na pocetnu i ocito bi trebala mozda podici mrvicu te kalorije da odrzis tu kolicinu lean mase
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 13:11
ma znam da je 49.6 jer je vaga elektronicka a u isto doba dana, da. ovo je bilo ujutro pa je valjda realno. a jedem baš dosta, zato mi je i bilo cudno jer prije to nije išlo tako brzo nekako ali obratit cu više pažnje na prehranu, nisam baš gladna zadnje vrijeme pa se silim jesti dovoljno.
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2011 at 14:04
navij neku dobru mjuzu, topla kupka ovo ono, odmori se od mixanja šejkova i veseli se putujucim oblacima. No stress
U mirin brah?
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 11:06
Ovo je novi trening, nisam ga slagala sama nego trener, jer sam došla u fazu kad mi treba nešto novo o cemu neznam jako puno...Znam da covjek zna o cemu prica i inace radi / preporuca zanimljive kompleksne vježbe, ali me cisto zanimalo još mišljenja. Cilj je dobiti na snazi u gornjem dijelu jer je to problem i pokrenuti se s mrtve tocke u smislu dobivanja mišica.
Bila sam sama složila trening koji je ukljucivao girje, sandbagove i tako, međutim od kraja 8. mj nisam se maknula s mrtve tocke, još sam i nazadovala, koliko god su mi se vježbe sviđale i bile mi teške. To mi nije jasno jer ja zaista ne jedem malo, imam po 6 obroka, jedino ako je mali unos uh sad postao problem.

Uglavnom, novi trening:
sklekovi na šipci
povlacenje na šipci-neznam kako to nazvat ali legne se ispod šipke, uhvati i diže gore jooj koji opis
deadlift
vojnicki potisak
cucanj jednom nogom (š noga na klupi i spuštanje)
dumbell butterfly

Bio bi kružni i svaki tjedan povecavati težine, 3 tjedna. Pocet cu s š0 kg za cucanj i vojnicki, 30 kg deadlift i 2.5-5 kg za dumbell butterfly jer necu moc više.
Još me zanima je li moguce dobit mišicnu masu bez dobivanja sala? Ovo mi je skroz novo, zato su mi pitanja možda glupa, ali bilo bi idealno, ukoliko je moguce, kad bih mogla zadržati lean izgled kao sad, ali uz više mišica, da mi se vrati guza kako je bila i tako to:))

I što s prehranom?...cini mi se da bi bilo logicno na dane treninga jesti prije i poslje treninga uh tipa tijesta ili riže s proteinom. Dosad sam samo jela integralni kruh na dane treninga s povrcem i mesom i to je sasvom dobro funkcioniralo,napredovala sam kako sam htjela, no sad više ne ide.

Molila bih savjete i mišljenja i unaprijed hvala.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 17:05
Dala si pitanja i odgovore sama u principu T&#šš1;ngue. Neznam kalorijski gdje si, ali svakako nema niskih UH ako zelis raditi na povecanju mišicne , to si i sama rekla također, dakle pojacaj UH ukoliko su slabi i nema deficita.......uvijek moras dobiti nešto neželjene mase u principu , mogu se sad raditi razne kombinacije nekih cikliranja pa to minimizirati , a i  nebudeš sad ti nabijala kilazu toliko gore , tak da to moze proci bez beda proci uz  lean masu, a i uvijek je puno lakše skiniti malo špeka nego nabiti mišicnu masu, tak da te i eventualni mali dobitak neželjene mase nebi trebao uopce zamarati. Ja bih odmah prisao na 5-6 kg mišicne više i š0 kila špeka uz toLOL
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 18:49
ja ne bih jer hocu zaista minimum viškova problem je što sad kad napokon mogu rec da sam gotovo dovoljno lean, smanjile su mi se obline, a to mi smeta. i cudi me što nešto što je dosad funkcioniralo super više ne funkcionira, ipak je god i pol išlo tako-malo uh, kompleksne vježbe i tocno ono što treba napreduje. Tako da mi ovo teško pada, ali cu se maksimalno posavjetovati da prođe bez trauma
Imam još jedno pitanje, jer mi nije jasno, kad izgradiš mišica i dobiješ viškove pa ih ideš skidati, neceš li opet izgubit to mišica što si dobio i biti nigdje? Pitam jer stvarno neznam kako to funkcionira, nisam dosad nikad morala tako.
I glede tog povecanja uh, dali samo 3 dana kad treniram ili moram i ostale? ja ne bih tu puno mijenjala, samo bih te riže i ostale "neprijatelje" frknula u obroke prije i poslje treninga, ali je li to premalo? da li bi tako lean masa trebala funkcionirati?
Hvala Phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2011 at 21:59
Ma to i bude minimum, mozda i tolko malo da bude neprimjetno, nejdes ti na neki bulking pravi.
A obline.....zeneske obline ipak traže malo bodyfata, al ti nije toliko nizak ni sada da bi bilo previše nisko, iako uvijek poslikaš samo rit kolko se sjecam pa neznam (ili je to jedino kaj memoriram ) LOL.
Kod skidanja špekeca nebudeš izgubio mišicnu masu koju si dobio, zgubi se nešto, ali ostane ti dobar dio...... uglavnom i ti gubici nisu baš lako vidljivi ako se sve odradi kako treba,zapravo bez obzira na neki gubitak na kraju izgledaš uvijek mišicaviji i krupniji nego kaj si bio sa tim svim viškom.naravno, uz dobre treninzi + lijepo složena prehrana.Nije baš tak lako izgubit mišicnu masu.

Kaj se UH tice ,ak dodaš rižu i ostalo prije i nakon treninga dal bu dosta? to ti teško mogu odgovoriti jer neznam koliko bu to grama UH na dnevnoj bazi , neznam ni ukupni kalorijski unos tokom dana.......jesi racunala?
U svakom slucaju, ako dosad nisi ni to unosila od UH , onda kreni tako, vec ce i to biti neka promjena, povecaj Uh i kalorije mrvicu  iznad na te dane treninga, kad ne treniraš vrati ih u normalu. Prema tome prati razvoj situacije i mjenjaj po potrebi ako vidiš da nema pomaka.
Ak do sad nisi konzumirala UH u nekoj kolicini vrijednoj spomena, na cem si onda nakupila dnevne kalorije?


Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 11121314>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.