New Posts New Posts RSS Feed - AnastasiaB-nemam slogan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AnastasiaB-nemam slogan

 Post Reply Post Reply Page  123 14>
Author
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: AnastasiaB-nemam slogan
    Posted: 22 Studeni 2010 at 14:41
dob: 20 god
mjere: 67(struk ), 53(bedra), 24(ruke), 73(prsa)
visina / težina: š64 cm / mislim 54kg, dodat cu danas

O meni i treningu: Krenula sam s teretanom prije god dana bez jasnog cilja i programa, kako to obicno biva, ali tada je išlo lako bez obzira što radila pa sam vec za 2 mj ispadala iz starih hlaca te sam izgubila i što sam htjela i što nisam. Kao što je vidljivo na slikama, genetika me nije pomazila, ispostavilo se kasnije da centimetre gubim teško, a tek od 4. mj pocelo je formiranje onoga što bi se moglo nazvati ciljem, time i rad na prehrani.Shvatila sam da želim i mogu dobiti više od fitessa, prvenstveno više od sebe. Ovdje nastaje problem, do 7.-8.mj sve je stalo, tocnije, zahvaljujuci forumu naucila sam puno o prehrani i treniranju, pocela sam raditi "prave vježbe" i dobivam natrag guzu( ), ali s mršavljenjem stojim na mjestu-unatoc pravilnijem vježbanju i prehrani, što nikako ne pogoduje motivaciji. Ipak sam relativno kontinuirana, u teretani sam najmanje 2x tjedno-4x, a najveca pauza je bila 3 tjedna na ljeto. Međutim, znam da ne dajem svoj maximum, znam da unatoc volji ne vjerujem dovoljno da mogu postici zaista što želim, dobrim dijelom zbog genetike i ovom temom želim dobiti realnu procjenu trenutnog i buducih stanja, a prvenstveno želim pohvatati što još nisam ne bih li mogla stvoriti boost da se pomaknem bar š korak, jer znam da kad jednom krene(opet ), moci cu to neko dulje vrijeme zadržati. Slaba tocka-well, sve

Prehrana: dorucak: zobene + jogurt/mlijeko + voce ili omlet s posnim i vocem
rucak: povrce + meso+ šnita kruha ili riža /tijesto + povrce + posni/meso
međuobroci: uglavnom male salate, rjeđe sendvic s delux šunkom,posnim i povrcem, navecer posni + bademi, orasi li povrce
vecera: omlet s posnim i povrcem ili ostatak od rucka ako nije tijesto/riža ili razne salate

Trudim se držati plana što je više moguce, ali zadnja 2 mj oko 2x tjedno uleti po cokoladica ili oko šx tjedno previše kruha...
suplementi: samo multivitamin i ujutro željezo+vitamin c

trening: trenutno ucim pravilno izvoditi što više vježbi utezima da bih mogla sprave ograniciti na š-3, imam 3x tjedno fullbody baziran na osnovnim vježbama poput iskoraka, deadliftova, cucnjeva, sklekovi, lateralno bucice etc, trudim se imati što manje pauze i brži trening, razlicite varijante svaki trening i sl. ovo je ustvari priprema za neki teži kružni trening baziran na utezima za koji bi bilo potrebno znati pravilno izvođenje vježbi da se mogu koncentrirati na brzinu i kvalitetu. kardio gotovo da i ne radim nažalost, šx tjedno šh, zna uletjeti više, a nakon treninga utezima radim š5-30 min-ako se natjeram. To mi ne valja, znam.

i još slike...

that was embarassing

Edited by Zoki - 30 Svibanj 2014 at 10:23
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:06
pa ti si super..pa male su ti noge..mmm like
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:13
  juu, dobra kilaža
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:18
  guza super.. sve super
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:19
hvala objema ali mislim da sad imam 56-57 kg, slobodna procjena, udebljala sam se malo a nisam se vagala preko 6 mj, budem danas u teretani. nisam ni blizu onog što želim
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:30
možda si ipak malo prekriticna kada kažeš 'da nisi ni blizu'
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:42
je,prekriticna je kad veli da ima ogroman
problem s bokovima i nogama jer joj uopce
bokovi ne strse i nema debele noge,jedino
ima viska s unutrnje strane nogeprema guzi
al to i onak zadnje i teze ide dolje.a kad veli
da nije blizu cilja to moze bit ak visokoo puca
i bolje mi je to cut neg da veli da je ovo
maximum i da je tu pred ciljem.globalno
anast. Ovo je prilicno vitko i skladno,svidja mi
se i ne vidim losu genetiku i limite
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:47
hvala phoenix. i da, pucam visoko, zato sam to i rekla
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:53
samo pucaj visoko,sto vise zelis vise ces
postic.i dobra guza btw ;) al to bas ne
komentiram jer me zika i ena optuzuju da
sam vocrcina :)))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:58
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

samo pucaj visoko,sto vise zelis vise ces
postic.i dobra guza btw ;) al to bas ne
komentiram jer me zika i ena optuzuju da
sam vocrcina :)))


pa jesi
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 15:59
baš si me razgalio ovim komentarom, to mi je jedan od bitnjih dijelova...voajercino
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:02
ma kaj bi bio,ja sam komentiram dal se vidi
napredak,ruka.,guza tak svejedno :)) btw
ena,zika di su vase guze,ovoga slike,mislio
sam na slike :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:07
@ davor

ja voajer a ti si odma i jedino komentiral
guzu :))

@anast

nema na cemu.znam ja da vam je guza
najvaznija a i nama je,zato je i glupo ne slikat
ju kad bez te slike nebus saznala ono kaj te
najvise zanima nismo vidoviti
Back to Top
Mini star View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini star Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:12
draga a gdje ti je samopouzdanje,necu da cujemo to tvoje nisam ni blizu..odlicno ti ide i mozes bit samo bolje.
GO,GO,GO,GO
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:16
aaw mini star, glupo da ovdje komentiram možda, ali mislila sam ti slike pohvalit, guza ti je super-super
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2010 at 16:22
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

ma kaj bi bio,ja sam komentiram dal se vidi
napredak,ruka.,guza tak svejedno :)) btw
ena,zika di su vase guze,ovoga slike,mislio
sam na slike :)


VOAJERcINOOOOOOOOOOOOOO!!!
Moja guza dolazi za kojih mjesec dana, zapiši si u kalendar!

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

@ davor

ja voajer a ti si odma i jedino komentiral
guzu :))


pusti Davora na miru, curi riknuo net pa si daje oduška i pokazuje nam svoju pravu stranu
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 14>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.