New Posts New Posts RSS Feed - Almost easy :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Almost easy :)

 Post Reply Post Reply
Author
AlmostEasy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AlmostEasy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Almost easy :)
    Posted: 30 Lipanj 2011 at 03:21
Evo da se predstavim u novome svijetu...

Trenutno:

God: š9
Kg: 78
Visina: š83

Evo moje price:

Kao vecina danasnjih tinejđera koji svoje vrijeme trose na bezkorsine stvari tako sam se ponasao i ja...

Nezdravi nacin zivota, š-2 obroka dnevno, brza hrana... puno sjedenja za telkom / kompom, malo kretanja i sl.

U srednjoj skoli sam bio prilicno mrsav za svoju visinu...varirano izmedju 65-70kg na š80cm

Sve svoje slobodno vrijeme sam posvetio online igricama, razdoblje od 5 godina do sada.
Posljedice svega toga su bili, mršavost, bolovi u ledjima i rukama, krvave oci..

I onda BOOM... sve je pocelo jednog dana, tocnije u 5om mj ove godine, kada sam visio na youtubu i naišao na ovaj video-http://www.youtube.com/watch?v=my6IroYcyEI

Ok, da velika gromada isklesanih misica bla bla, proteini, kreatini, steroidi...mislio sam si...ali ipak sam gledao jos... svih 9 epizoda pocevsi od ove: http://www.youtube.com/watch?v=WP7CrcNi93c

Nasao sam neku veliku inspiraciju u tome, poceo sam razmisljati, da i ja pokusam...ali nikako to nisam mogao realizirati...
Iduci dan sam opet pogledao video, i pokusao vjezbati...guess what? nisam mogao napraviti 5 sklekova... nakom š0 min jedva 3...s ljutitim licem i tvrdoglavom glavom nastavio sam raditi 2 po 2 skleka svakih 5-š0 min! 
odustao sam nakom 30min.
Sjeo sam na stolicu s mislima samo na to (pumping iron), jednostavno kao da sam si isprao 5 godina igranja i svih zanjimanja koji su me vodili u propast u jednom danu.
Razmisljao sam koliko je samo truda ulozeno u sve to, sto je sve potrebno za takvu forumu...kako je to moguce, dali se moram roditi s tim...itd.
Puna glava informacija...otisao sam spavati
Iduce jutro, supriseeee- upala misica, xtra bolovi od tako malo nicega, mislio sam si, Hah! nije to za mene, trebat ce previse vremena i truda za to... i tako sam se vratio u stari svijet igrica.
Nazalost....

2 tjedna nakon svega toga, nesto me privuklo da opet pogledam filmic... trentuna iskra me opet potakla i dala inspiraciju sa zeljom da se bacim na pod i napravim š00 sklekova! Ali sam odustao od toga i bacio se u istrazivanje ljudskog tijela, citao sam dosta u atp.u, proteinima, kreatinima, misicnom pumpu, i tonu drugih informacija vezanu uz tu temu...
Razmisljao sam si da pokusam uzimati suplimente koji ce mi pomoci da razvijem tijelo i da mogu vise izdrzati.
Odluka je pala i tako sam narucio https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/povecanje-mase/Power-Mass-Xtreme-š587g.aspx (naravno, procitao sam sve upute i konzultirao sam se sa lijecnikom, sto on misli o tome)
Reakcija doktora je bila negativna u prvu ruku sa savjetom da promjenim ishranu i tek kad dodjem do 75 kg da pocnem konzumirati power mass
Reakcija roditelja je bila: NE
Reakcija prijatelja: bacanje novaca u vjetar.

A ja... pomalo razocaran reakcijama, ipak sam poceo uzimati power mass, i to skriveno...
Znajuci da ako uzimam suplimente moram mjenjati i nacim prehrane i svakodnevne navike...
Poceo sam uzimati powermass ujutro i navecer, s tim da sam izduzio prehranu sa š-2 obroka na 4-5.
Reakcije sa strane su bile cudne...od kada ja jedem toliko puno?! i cemu toliko vremena provodim vani?
Ehhh, nista lagana setnja me cini umornim pa moram jesti puno Smile
Guess what? I lied :3  Svoje vrijeme sam provodio uz trcanje, skakanje, razgibavanje, istezanje itd.
Dan po dan uz upalu, sam napredovao ali polako.
Nije se pokazivalo puno rezultata, sto me malo razocaralo... pa sam se opet bacio u istrazivanje, i tako sam naisao na https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/kreatin-energetski-stimulatori/Supercharge-320g.aspx
S puno dvojbe sam ga narucio da samo isprobam kako ce djelovati na mene.
Taj dan sam se uclanio u teretanu kad je stigao "super charge"  i skupio snage da isprobam.
Okus je vise nego odvratan DeadDead ok, nakon šoka od 400ml plavog napitka, pocele su se dogadjati cudne reakcije... na par minuta mi se vrtilo u glavi a nakon toga mi je bilo vruce i osjecao sam se ukoceno, otisao sam u teretanu u mislima na onu gromadu misica :D
Posto sam totalni pocetnik, nisam znao sto da radim, pa sam s uplasenim licem gledao sto drugi rade, nisam dobio nikakav program, vjerovatno zato sto ne dolicim osobi koja ide u teretanu :P
Poceo sam sa minimalnom tezinom, 5kg :) ali je sve izgledalo tako lagano, pa sam probao na š0, i to se cinilo lagano..pa š5 - 20 -25 -30 - 35...STOP! nesto nije uredu! ne umaram se uopce, ne osjetim da me boli misici... odgovor je bio u sastojcima super charge.a koji su 50% 50% pozitivni, istina da, imate snage za puno vise od granica, i ne umarate se toliko brzo, ali nepoznajte granice.
Iduci dan sam jedva ustao iz kreveta Ouch
Uzeo sam dan pauze i pretrazivao program treniranja, ali nisam nasao nista sto bi bilo prikladno za mene...pa sam odlucio pitati ljude u gymu koje vjezbe su za koji misic..i tako sam si slozio vlastiti program kojeg mogu podjeliti sa ostalima...ako zele naravno.

Ovo sam ja trenutno nakon 30 dana treninga, dobio sam 9kg od pocetka 6mj. sa 69 na 78.
Bez predaje, sakriven od ostalih, rad i pod upalom ^^ ponekad se tesko pridrzavam granica jer mogu puno vise raditi, ali stajem da se ne ozljedim.


Starije slike nemam za usporedbu, nisam mislio da ce biti ovoliko rezultata u samo 30 dana.
sad jedino mogu dodavati novije slike da usporedim s trenutim.
Ispricavam se zbog ZIDA Texta, ima jos dosta detalja u cijelog prici, ali sam slozio nabitnije.

Priznao sam svima sto sam radio u mjesec dana, kritika je bilo puno prije par dana..ali nema veze, sad idem po svom Wink

Ugodan pozdrav svima!
Everything is ~almost easy~
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2011 at 15:43
Stavi neku normalnu sliku, jer ovako se stvarno nista ne vidi..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 11:12

to je klasicni pocetnicki zanos, misliš da si bolji no što jesi. Ali dobro, samo naprijed. Nakon godine dana ceš shvatiti puno toga...

9kg od pocetka 6mj.? Da to nije malo previše?

Napiši prehranu, bojim se da ceš nakupiti previše sala...

Back to Top
josipr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote josipr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2011 at 11:18

Junk food tipa: bijeli kruhovi, umaci, peciva, pizze, cevapi u somunu, cvarci, lasagne, bureci, kolaci, zasecereni sokovi, cola pica (ne i coca-cola light!), keksi, slatkisi, masni mlijecni proizvodi, Mega Mass supplementi, alkohol, itd. - POTPUNO IZBACITI!



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2011 at 20:09
Pocetnicka sreca, vidjet ceš kolko ce te pratit T&#šš1;ngue

Dobivena kilaža - ništa cudno, povisio si kcal za nekih 2000 minimum, pretežito iz šecera...od š obroka dnevno i pretežito sjedenja krenuo si hasat ko lud i trenirat - s obzirom na prethodno stanje i najbesmisleniji trening bi napravio nešto.

Samo ti radi po svom i dalje..ali naletit ceš na minu Smile


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2011 at 22:30
Originally posted by josipr josipr wrote:

Junk food tipa: bijeli kruhovi, umaci, peciva, pizze, cevapi u somunu, cvarci, lasagne, bureci, kolaci, zasecereni sokovi, cola pica (ne i coca-cola light!), keksi, slatkisi, masni mlijecni proizvodi, Mega Mass supplementi, alkohol, itd. - POTPUNO IZBACITI!

znaci sad je mega mass isto što i cvarci?

cinjenica je da je decko ektomorf i da mu treba kalorije, nece mu ni poneki cevapi ni pizza zasmetati a kamoli mega mass

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.