New Posts New Posts RSS Feed - alkohol+treninzi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

alkohol+treninzi

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
jatimivioni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jatimivioni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: alkohol+treninzi
    Posted: 21 Sijecanj 2007 at 01:53
alkohol ima kalorija u sebi.mene zanima,ako pijem vikendom tj. petkom i subotom koliko ce ta pijanstva utjecat na gubljenje kilaze?ako je moguce navedite mi neke primjere 
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 17:48
 Izbjebavaj alkohol, gram alkohola ima priblizno kalorija ko gram masti, 7 dok mast ima 9. Taj podatak mnogo govori o njemu.
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2007 at 18:11
 Btw. i ja volim popiti nekada _malo
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2007 at 09:11
Neki od nas ce radje vise trenirati, samo da se ne moraju odreci ponekog nezdravog obroka, ili koje kapljice vise. Bar sam ja jedna od tih!  
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2007 at 19:53

Originally posted by Vanja Vanja wrote:

Neki od nas ce radje vise trenirati, samo da se ne moraju odreci ponekog nezdravog obroka, ili koje kapljice vise. Bar sam ja jedna od tih!  
 

I ja isto! Od pokoje pive ili case (dvije, tri, ...) vina mi nis ne bude bilo.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2007 at 00:48

 Uh, ja sam se od š2 mjeseca udebljala 3 kg i to sve zahvaljujuci alkoholu. Ali mora se nekad malo popustiti. Grozno je sto meni š2. mjesec jos nije zavrsio....

A sto mogu kad me stalno netko navlaci da idemo van!!!

Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2007 at 10:22
Ljudi moji, pa mladi smo.

Nije ni zdravo ni pametno stalno visiti po teretanama, a tesko je naci drustvo koji ce preferirati sport, tako da ponekad moramo zaploviti alkoholnim vodama!

 Mi dosta prakticiramo nedjeljni popodnevni agroturizam, tako da se subotom ostaje doma. Jede se zdravo, pije se domace vino i drugi dan nema ni glavobolje ni mamurluka!
Sve ima svojih cari!

Treba uzivati u zivotu i ciniti ono sto te usrecuje !
 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2007 at 19:49

 Bas!

Alk treba izbjegavati tamo od 4 mj. pa do ljeta! Onda odes na more, pokazes 3, 4 dana tijelo i onda opet !

 

Edited by Theia
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2007 at 15:30
A ja sam na moru cijelo vrijeme, tako da moram piti bez prestanka, ljeti pogotovo, ali ljeti mi je tempo zivota takav da se ni gram sala ne ulovi, zato se po zimi manje pije a vise trenira.
Uglavnom savrseno!   

Edited by Vanja
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 14:53
 IN VINO VERITAS
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2007 at 16:25
 A gle, ako vec pijes bilo bi ti dobro da je to vino i to pogotovo crno. Meni je crno pretesko, pa pijem bijelo (mislim na period prije ljeta).
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2007 at 15:33
 Ma, ja pijem i crno i bijelo, i votka-colu- ne zelim jednog dana zaliti da sam se cijelu mladost suzdrzavala od uzitaka, jer te me ionako ceka kad tad!
Back to Top
Conan View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 09:24
 A sta mislis da je alkohol jedini uzitak koji postoji u mladosti???
Od sutra pocinjem sa vjezbanjem...
majke mi...

nima Splita do Splita...
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2007 at 13:14
Ocito da nisi shvatio kontekst! 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2007 at 19:07
ja izbjegavam alkohol, popijem malo jedino kad mi je rodjendan nekome dobrom frendu ili nova godina , inace nista! Prije 2-3 godine sam dosta pio dok nisam krenuo u teretanu, od tada mi uopce vise nije gust pit alkohol i jednostavno sam se tako naviknuo i drago mi je zbog toga! Jedino kad sam se bas napio ko svinja to je bilo na maturalnom u pragu prije negdje pola godine tad sam se bas zalio al na maturalno se ide jednom u zivotu  
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 09:43
 joj maturalac u pragu.. sad kad sam prochitala uhvatila me nostalgija.. :)
kad se samo sjetim karlovy lazhne-ih.. skota.. vodicha.. i onog finog piva =)..  bilo mi je tak fino da sam od 2. dana pa na dalje morala pit bonaqua (vodu)
 
ja inache kad pijem alkohol to je bavarija na slamchicu.. al vech neko vrijeme izbjegavam.. (negdiprije smo se maskirali u skoli, i takvi isli u kaf na piche-dva, i onak svi alkohol, pa ajd.. a to bilo netom prije treninga, i onda takva trenirala)
 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.