New Posts New Posts RSS Feed - Alkohol i proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Alkohol i proteini

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 16:49
Pa na forumu sam uspio procitati kada je najbolje uzimati whey i koji omjer wheya i dekstroze !
Prosvjetlite me njab sam i nemam baš mogucnosti saznati te stvari iz prve ruke !
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 16:57
Pa bitnije ti j da znaš zašto bi ga uzimao, koje možeš imati koristi, dal ima mane, a to kak se konzumira je na drugom mjestu.........
nebuš dobio nikakvu cistu mišicnu masu zato kaj piješ whey, dobil buš mišicnu masu ovisno o cijelokupnoj prehrani, a najmanje , odnosno gotovo ništa o whey-u. WHey je hrana, kao is vaka druga, nema carolija u njoj, nicega od cega rastu brže i veci mišici.........to je jednostavno prakticni nacin za "pojesti" obrok poslje treninga koji lako možeš nositi sa sobom i koji ti daje komociju da ne moraš nakuhavati i gutati granu poslje treninga ako ti se ne jede..........popiješ ga i osigurao si sve hranjive tvari kao da si i pojeo i to je uglavnom to ,kao postoje beneficije whey-a radi nekih probiotickih i tvari koje mogu doprinjeti imunitetu , ali to je sporedna stvar i nedovoljno dokazana........uglavnom ako imaš adekvatan proteinski unos iz hrane taj whey uzimao ga ili ne nece napraviti neku razliku u mišicnoj masi a da bi ju ti vidio .....


Edited by The Phoenix
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 17:04
Prokomentirat cu naslov, za ostalo nemam komentara Smile
Npr. Puno treniramo, zdravo se hranimo, pijemo proteinske šejkove, a uz to se navecer naroljamo ko rakete..šta se dešava!? Jetra gubi svoj balans, u tom trenutku jetra se bavi detoksikacijom alkohola a one korisne stvari -transport proteina u mišice, prijenos vitamina...- ne radi u cjelosti, nego samo djelomicno što ne zadovoljava izmjenu tvari.
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 17:05
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 Sva sreca da ti neko od kompica vani ne pokloni par grama bijelog i veli da ej dobro za nabrijani trening Big smile
nekom sreca, nekom šteta... Smile Smile Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 17:11
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 Sva sreca da ti neko od kompica vani ne pokloni par grama bijelog i veli da ej dobro za nabrijani trening Big smile
nekom sreca, nekom šteta... Smile Smile Smile


Hahahaha, veliš tak dobri prijatelji ne postoje LOLLOLLOL
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 17:12
Originally posted by tyros tyros wrote:

Prokomentirat cu naslov, za ostalo nemam komentara Smile
Npr. Puno treniramo, zdravo se hranimo, pijemo proteinske šejkove, a uz to se navecer naroljamo ko rakete..šta se dešava!? Jetra gubi svoj balans, u tom trenutku jetra se bavi detoksikacijom alkohola a one korisne stvari -transport proteina u mišice, prijenos vitamina...- ne radi u cjelosti, nego samo djelomicno što ne zadovoljava izmjenu tvari.


Jedino........jetra i ne vrši transport proteina u mišiceBig smile al dobro, definitivno cuganje opterecuje jetru u njenim funkcijama
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 17:15
Ne vrši! To je tako figurativno receno...
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 17:39
O jbm imam š7 godina pa šta vi mislite da ja ne pijem jbt ! Ne pijem 2-3 mj. i onda jednu subotu pijem !
Imao sam ponude i za bijeli prah xD !
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2011 at 23:52
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

O jbm imam š7 godina pa šta vi mislite da ja ne pijem jbt ! Ne pijem 2-3 mj. i onda jednu subotu pijem !
Imao sam ponude i za bijeli prah xD !


I nisi uzeo...

A alkohol,ako se naroljaš svako 2-3 mjeseca,a prehrana je ok onda nema problema i ne tresi se,a proteini stvaraju masno tkivo isto kao i cokolada.Ako pojedeš jedan red nece ti bit ništa,a ako popiješ 5 shakeova normalno da ce ti,prije svega organizam to odbaciti,a potom i pretvoriti u masno tkivo jer ne može toliko brzo apsorbirati proteine i stoga višak prelazi u salo.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2011 at 14:39
Nisam uzeo bez brige nisam glup da to uzimam !
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 08:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Hehe vec bi se pol foruma potrovalo da to ima ikakve veze T&#šš1;ngue

Zvonimire..ma jel ti znaš što piješ uopce? Smile Nije ruganje, ozbiljno pitam....nekako mi se cini kao da whey shvacaš kao nešto....ne znam što..nešto što nije Big smile


ja bi vec pod zemljom bio LOLLOLLOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 14:16
Veceras cu ja biti pod zemljom T&#šš1;ngue
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 14:27
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Veceras cu ja biti pod zemljom T&#šš1;ngue

Ma Zvonimire, whey protein nije droga..
Malo više citaj o wheyu i ne boj se - nece ti biti ništa.

Kako kaže davor, mi bi svi vec bili pod zemljom da je to štetno.

Whey protein je protein sirutke odnosno dobiven je iz mlijeka. Da li je mlijeko štetno?

Pivu u ruku, i ne boj se mixa alkohola i wheya.
Jedino što se boj - da alkohol utjece na testosteron i mišicni rast.. T&#šš1;ngue
Samo to...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 14:32
Ma kad vidim sve one dodatke u whey-u odmah pomislim na HEMIJU !
Veceras pivica i vino :D
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2011 at 22:43
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Ma kad vidim sve one dodatke u whey-u odmah pomislim na HEMIJU !

bez uvrede, ali to je zato što si u potpunosti ne educiran o materiju koju gledaš/citaš na poleđini. Nebi ti bilo loše malo nauciti ;)

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2011 at 11:15
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Ma kad vidim sve one dodatke u whey-u odmah pomislim na HEMIJU !

bez uvrede, ali to je zato što si u potpunosti ne educiran o materiju koju gledaš/citaš na poleđini. Nebi ti bilo loše malo nauciti ;)


Slažem se, Zvonimire - kreni malo s citanjem pa nece biti bojazni od wheya Smile
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.