New Posts New Posts RSS Feed - Ako ovo netko naziva djetom onda ravno bang bang
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ako ovo netko naziva djetom onda ravno bang bang

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:27
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

Arter samo sam vidila da si u tom postu naglasio mršavljenje ,ostale tvoje nisam doživila...

O Sry zvijezdo

Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 22:30
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

Arter samo sam vidila da si u tom postu naglasio mršavljenje ,ostale tvoje nisam doživila...

O Sry zvijezdo..... sve pet.... ;)


Back to Top
deborahdyer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deborahdyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2012 at 23:35
Ok, ok... Nakon svega ovoga, definitivno me prosla volja ovo raditi...
Ok, neorganizirano, blesavo, glupo, stogod...
Ovako, nisam neke mrsave gradje ali sam zato oduvijek puuuuna kompleksa... Tako me to i tjera na raznorazne gluposti pa i na ovu... Bilo mi je fascinantno gledati kako ova moja prijateljica mrsavi a s obzirom da bih i ja onda sam odlucila radit isto bez ikakvog razmisljanja, organiziranja itd...
Nazalost, tek sam se poslije isla informirati o tome pa sam shvatila da je to nesto najgore sto samoj sebi mogu raditi s obzirom da mi ni zdravlje ne cvijeta... Istina, na greskama se uci... Na srecu pa sam na vrijeme i stala...
Hvala svima na savjetima i sorry ako sam vas uspijela nazivcirati! Nije mi bila namjera...

Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 00:24
Eeej nemoj tako, bitno je da si shvatila da imaš puno bolje opcije prije nego si napravila nekakvu nepopravljivu štetu (znam curu koja je završila u bolnici zbog dijete)

Ako trebaš pomoc oko cega, samo pitaj Thumbs Up
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 01:50
deborah, nisi nas naživcirala, mene ceš pogotovo teško, ja sam prvak u  flegmaticnosti LOL

Upravo sam ovakvu reakciju htjela od tebe Wink I zato govorim, treba dreknut nekad! Jednostavno mi se ucinilo da nas uopce ne doživljavaš nego i dalje ideš po svome - kao da si ovdje došla samo dobit potvrdu onoga što radiš, a za sve ostalo što je odskakalo od tog što si zamislila nisi htjela cut :). Ja znam kako je to.. krenut u nešto i još pogotovo ako vidiš na drugome da "djeluje" i sad taman sav nabrijan neko ti odjednom pocne drobit da radiš gluposti....ali gle, vecina nas je ovdje prolazila kroz takve faze i naucila nešto na svojim greškama. I upravo smo zato tu - da sprijecimo druge da ponavljaju isto. Ja se slažem da je nekad potrebno ucit na svojim greškama, cak i ja to nekad volim :) ali ako si time štetiš, gubiš vrijeme, živce...a na kraju završiš u gorem stanju nego kako si krenula....nema smisla, ne? Wink A kakvi bi mi bili da te na to ne upozorimo jel tako.... :)

Ostani s nama, citaj, informiraj se, pitaj....rado cemo pomoci Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
deborahdyer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deborahdyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:44
hvala, hvala!!! jbg, ipak sam ja plavusa u dusi! LOL zato sam se i ofarbala u crno!
e pa cisto da se pohvalim, danas sam i u teretani bila.... jooooooooooooooooooooooooj, sve me boliiiiiiiii!!!!! Sick ali neka! tako i treba!!! guzica mi umire, ne mogu ni sjediti,,, zahrdala sam totalno! uff, sada treba nastaviti a i hocu... kad sam izasla iz teretane htjela sam ici trcati maraton, imala sam ocito previse energije (vjerovatno i negativne s obzirom na okolnosti u mom zivotu!) pa sam je morala izbaciti... samo neka bolovi prodju malo i nastavljam!!!
I napokon sam danas, nakon ne znam koliko vremena, pojela DORUCAK!!! zamislite vi to! to je napredak u mom zivotu! Smile
Back to Top
kaja_30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaja_30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 08:09
Super,deborahdyer,i ja sam muku mucila s mesnim dijetama i dobrano su mi naškodile,nema šanse da isprobavam bilo kakvu dijetu više,trudim se jesti kak spada i vježbati,i to je to!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.