New Posts New Posts RSS Feed - Ako može savjet :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ako može savjet :D

 Post Reply Post Reply
Author
kokosovorah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokosovorah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ako može savjet :D
    Posted: 25 Listopad 2013 at 12:16
Znaci, imam 18 godina, visoka 165 cm i imam 63 kg. Puno? Ne znam. Meni je, ali nije da izgledam kriticno. Moj problem su povece nadlaktice i listovi, koji su posljedica treniranja boksa 4 godine, ali kako vec skoro godinu dana ne treniram, pocela sam 'propadati'. Imam malo sala na stomaku i na nogama, ali opet kažem, ništa kriticno. Moj najveci problem su 'krafne' odnosno masne naslage sa strane stomaka, znaci tamo poviše zdjelice. Maturalna se bliži, tj za 3 mjeseca je. Pa ako ima netko ko se razumije i da mi pomogne malo kako se dovesti u formu, bila bi mu jako zahvalna :)

Napomena: nemam baš vremena za provodjenje po 3 sata u teretani, ujutro mi je škola, popodne radim pola radnog vremena, i ucim.

Hvala    
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 12:19
Hej dobro došla :)

Nije problem krafna koliko vjerovatno ne izbalansirana prehrana...

Reci mi par primjera jelovnika...reci mi dali se icime baviš danas...

I vjeruj mi nije potrebno toliko teretane sigurno...niti je potrebna da se dovedeš u formu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 13:19
3h u teretani? Ma otkuda ti to Wink

Dobro nam došla i poslušaj Mett-a za pocetak Wink 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kokosovorah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokosovorah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 19:27
Mettasttaza, mozda se nismo dobro razumijeli ili sam ja samo plava pa sam nešto krivo skontala :D ugl. ne mislim na krafne krafne (hranu) nego ono.. love handles haha.

Pa.. ujutro uglavnom pojedem neke pahuljice, ili jogurt. Ili ništa haha.
Rucak je uvijek uglavnom neka juha-meso sa nekim prilogom (krumpir, neko drugo povrce).
Iii.. najveci problem je vecera. Uglavnom dodjem gladna kuci i onda pojedem nešto preglupo i onda me stomak boli jer se nažderem na brzinu i onda.. bude s**anja..

I sorry ako sam dosadna s ovim al stvarno se želim malo više informirat od ljudi koji se kuže u te stvari
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 19:47
bok, pa imaš sve na ovom forumu, citaj malo- prolistaj forum
Back to Top
kokosovorah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokosovorah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 20:44
Pa da znam.. ali tražim nekoga ko se našao u istoj situaciji tj slicnoj kao i ja pa da mi može ono.. dat informacije iz prve ruke..
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 21:18
a imao sam ja prije 2god "love handles" ako misliš na salo oko kukova

to je bilo zbog previsokog body fata, skinuo sam to zdravom prehranom i treningom snage i kondicije
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 21:19
I ja ti se borim sa krafnama..
I say no...
fat must to go...
Back to Top
kokosovorah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokosovorah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 21:54
Garfield-ca, sve znaam, cak ni stomak ni noge mi nisu.. al to ono.. ajme ajme :(
Prvi put da ne pocinjem "od sutra".
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 01:11
Nisi draga ti dosadna ne sekiraj se ti meni...nego reci mi... Kakvim aktivnostima se baviš, ili je trenutno u planu da se baviš necime...Osim škole naravno :)

Joj ne sporazum nisam skužio..oprosti na ne citanju! :)

Vidim klopa klopa...hm Eh koliko je to kolicinski sve...

Vidim jedan problem vec..koji pred psotavljam a i sama si navela taj obrok kada dodješ doma...uglavnom tokom dana si unjela malo hrane...ili cak srednje nije važno...no kada si otišla u školu nisi ništa stavila u sebe..eh tu se pojavljuje glad..šetnja do škole...šetnja niz stepenice..penjanje..spuštanje... cak i sjedenje...pisanj aktivirila si tijelo..što znaci da je ono trošilo što si ti unjela u sebe...i negdje tamo kasnije si ostala gladna...i  vjerovatno dodješ kuci..popapaš svega i svacega što padne pod ruku...u kasne sate..tijelo ne stigne sve potrošiti...i eto problema :D

Gledaj...Jelovnik ti je siromašan...puno to bolej može? :) Prvo moramo uci u deficit...ali moramo paziti da ne bude pre velik...jer ce nam se metabolizam usporiti...ako nam se to desi gubimo miške...gubimo energiju..imunitet slabi..

Zato Za pocetak...pojacaj taj jelovnik..jer mislim da ne jedeš dovoljno do škole..a pogotovo tamo ništa ne jedeš...pojacaj to...i predložio bih ti da poneseš nešto klope tamo...tako da kada stigneš iz nje da ne bude tarupanje po svemu živome :D Nego lagana hrana..sporo probavljiva..da tijelo ima što i tokom noci raditi :)

Eh sad...planiraš li u teretanu? Ili ovako nešto? Tijelom..trcanje...plivanje nešto neka aktivnost?


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
kokosovorah View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokosovorah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2013 at 12:08
Ujutro nikad al baš nikad skoro ne jedem.. eto tu eventualno neke pahuljice ili jogurt jer ne osjecam glad, i onda škola šetanje, ma to sve šta si ti napisa, i onda dodjem doma pojedem neke gluposti da se na brzinu zasitim i onda me boli stomak i 100 ostalih gluposti.

Iskreno, teretanu financijski trenutno nemogu podnijeti, odnosno sve te stvari koje se placaju. Tako da ono.. trcanje najviše
Prvi put da ne pocinjem "od sutra".
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.