New Posts New Posts RSS Feed - ajmo zapeti!!! =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ajmo zapeti!!! =)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2011 at 16:38
  cure kako vama idu prehrana i trening kad ste u pms-u??
Ja sam luda..Ne jedem nista pretjerano vise, ali onaj osjecaj da sam ko slon debela, da nema kraja borbi, depresija, cmoljenje i ostale popratne pojave u kombinaciji sa poslom, stresom i ostaim, ubija danas

Najvise me pati to sto da koliko god pojedem, mislim da je PREVISE!!!
Jos mi decko jutros kaze kao ti zelis smrsati a u zadnje vrijeme stalno zvaces i to vise od mene!! Ubio me u pojam jer kad napisem tu koliko i sto jedem dobijem komentar da je malo a on prasac meni tako

Ajme koja depra danas
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2011 at 16:42
  ajme i ja sam u pms-u trenutno
cmoljim na svaku glupost
al zacudo nemam nikakvu potrebu za slatkim sto inace imam
i jos se jucer posvadam s dragim, pokupim doma i razmisljam kak bi u toj situaciji inace navalila na nesto slatko, pojela bilo kaj al ja jednostavno ne osjecam glad!
uopce nemam zelju za nekom posebnom hranom, predobar osjecaj!
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2011 at 16:44
svedi mlijecne proizvode na minimum. meni je to pomoglo da se rješim užasnih pms-ova. cim nađem zamjenu za posni i zrnati ništa mlijecno necu više konzumirati.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 09:56
  Evo danas je bolja situacija..
Inace me puca zelja za slatkim, ali otkako se hranim po vasim uputama, te
zelje skoro pa nema..Totalno je zanemariva
Vise bi se zeljela rijesh*ti ove nervoze i to narocito prema ljudima koji su mi inace
jaaako dragi

Baj d vej..vagala sam se jucer nakon dorucka..onako nabrzaka u robi..
Imam š kg manje! E sad..moja vaga zeza..ovisi o tome gdje ju stavim, ali trudim se uvijek ju postavit na isto mijesto pa...valjda ne laze
U biti..vaga mi nikad nije bila bitna. Najbolji mi je feeling sto iako sam u pms-u zakopcam hlace bez da me stiscu
 

Edited by strada
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 14:31
Originally posted by strada strada wrote:


 
Imam š kg manje!  

samo tako nastavi
btw. ne mora ti vaga toliko biti mjerilo, pogledaj se u
ogledalu
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 16:17
  Ne brini..nije mi vaga nikad bila mjerilo, pa ni sada..
Hlace su najbolji pokazatelj a za ogledalo jos nisam spremna

Ako nista drugo mogu vam reci da mi se probava unormalila. NIkad u zivotu nije bila bolja a odmalena imam sa tim problema
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2011 at 21:08
Originally posted by strada strada wrote:

 
Ne brini..nije mi vaga nikad bila mjerilo, pa ni sada..


Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 09:12
  Jucer radila mrtvo dizanje i evo me skoro pa ukocilo
Kriza me bole za pop**

Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 12:01
Gle, ak neznaš pravilnu tehniku, a nema ti tko pokazati,
bolje ga nemoj ni izvoditi Ne trebaju ti zeznuta leđa.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 18:43
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Gle, ak neznaš pravilnu tehniku, a nema ti tko pokazati,
bolje ga nemoj ni izvoditi Ne trebaju ti zeznuta leđa.


Pokazao trener, pazio kako radim, nije komentirao pa pretpostavljam da je bilo ok..
Kicma se ne krivi, cijelo tijelo je napeto tako da mi se cini da je tehnika sasvim u redu..
Cvaknula sam brufen,sto mi nije obicaj, ali ovo je stvarno koma..ne mogu sjesti, dugo hodati, lezati..ma nista..
Sad me malo popustilo..valjda sutra bude bolje..
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 19:17
A onda stvarno neznam Ak ti ne bude bolje, tjeraj kod
doktora
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2011 at 19:40
Ma nije te ukocilo...samo vjerojatno imaš jaku upalu tih
mišica..moguce? sa koliko kg si radila??? jesi prije radila
DL? Kakve si uopce treninge prije radila?
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2011 at 09:51
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ma nije te ukocilo...samo vjerojatno imaš jaku upalu tih
mišica..moguce? sa koliko kg si radila??? jesi prije radila
DL? Kakve si uopce treninge prije radila?


Dalila ubi me ali ne znam da li je to upala ili me stvarno ukocilo..Ponekad me zna tako chopit kad sam u pms-u..gotovo uvijek osjecam takvu bol, samo ne ovako intezivno
Nisam nikad radila DL..Inace sam isla 3-4 puta u teretanu. Radila sam uglavnom vjezbe na spravama bez bucica, osim za triceps i biceps i ponekad iskorak.
Razlika u treninzima, raznolikosti vjezbi i prije svega samom intezitetu i kombinaciji vjezbi je nemjerljiva.Vec sam negdje napisala da je ovo prvi put u mom zivotu, otkako idem po teretanama, da se netko profesionalan pozabavio samnom..
Pauza od teretane je bila oko god. dana iako nije da u tih god dana nisam bila aktivna, koliko je to sam posao, vrijeme i ostalo dopustalo..
Uglavnom se aktivnost svodila na trcanje i plivanje tako da sto se tice kondicije, nju imam ali ocito su misici u banani kad me nakon skoro dva tjedna jos uvijek muce upale
Postoji jos jedan problemcic a taj je, slomljena jedna mala sicusna kost u stopalu. Odma ispod palca desne noge. Dvije godine pretraga po Zd. Doktori su govorili da mi nije nista i da moram nositi anatomske uloske..Nosim ih cijeli zivot i dalje boli..
Pretraga u Lovranu je pokazala da je kost slomljena i da moram mirovati da bi zarasla jer je stvarno jako sitna. Medutim...mirovanje je totalno nemoguce. Jedino sto mi pada na pamet je da se noga stavi u gips, stake u ruke i na taj nacin oslobodim nogu od pritiska..
Radim dva posla i za mene je nemoguce biti kuci, ne kretati se ili ne znam..lebditi i tako ne optereteiti nogu..
Ideja sa gipsom mi se nikako ne svida jer onda mogu zaboraviti odlazak u teretanu i ostale aktivnosti, tako da ce za sada biti ovako kako je a poslije..who knows..mozda tamo u devetom misecu nakon ljeta opalimo po gipsu
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 17:23
  jos uvijek me bole leda
Danas cu otici do teretane cisto da vidim sto ce trener reci i eventualno odraditi ruke, ramena i prsa..
Brljavim sa hranom..Ne toliko junk koliko jedem jako puno..
Danas sam fino krenula sa doruckom zobene, sa bananom i brusnicama.
nakon tri ure feta razenog sa deset dkg dimceka i light jogurt.
E onda mi se sve posemerilo..nisam stigla jesti, pa popila prije rucka samo bioaktiv.
Dosla kuci i dok sam spremala rucak smazala saku kikirikija sa dva kolaca od suhih smokvi
Za rucak se najela ko prase..oko 200g piletine pecene u tavi sa jako malo ulja, salata od kupusa i posnog, feta razenog i tikvice onako samo kuhane..Osjecam se stvarno sugavo, narocito zato sto ne mogu odraditi trening kako spada danas i zbog onih koooooolaca
Kad ce vise doc taj menz..tako da se rijeshim ovog ludila za hranom..Imam osjecaj otkako jedem cesto i zdravo da se debljam
Jel se vama to desava??
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 18:03
Originally posted by strada strada wrote:

Imam osjecaj otkako jedem cesto i zdravo da se debljam


tocno se to i meni događa! i ne razumijem zašto...
hm...možda jer se organizam polagano prilagođava?
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2011 at 18:08
Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:

Originally posted by strada strada wrote:

Imam osjecaj otkako jedem cesto i zdravo da se debljam


tocno se to i meni događa! i ne razumijem zašto...
hm...možda jer se organizam polagano prilagođava?


stvarno ne znam..ja se tjesim da je to zbog pms-a
probat cu cesce pisati tu sto jedem pa bi molila da me znalci isprave ukoliko ne valja
Cure jel vi trenirate onih dana u  mjesecu?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.