New Posts New Posts RSS Feed - ajmo se malo utegnuti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ajmo se malo utegnuti

 Post Reply Post Reply
Author
jute View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2015
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jute Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ajmo se malo utegnuti
    Posted: 06 Travanj 2015 at 15:15
Pozdrav, Smile
ne znam odkud da krenem, pa molim iskusne vjezbace i komade da me upute kako poceti. Neuredni studentski zivot doveo me do 3 kg viska i sad je red prid lito da to skinem i da se utegnem. Inace sam visoka 160 cm i tezina 55-56 kg, upisala sam teretanu i zelim promijeniti plan prehrane. Samo eto triba mi poneki savjet za prehranu, te  koje vjezbe da radim, zelim istaknuti svoj pjescani sat koji se skriva ispod cvaraka na struku Pig
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 18:47
pozdrav i tebi
morati ćeš nešto i sama pročitati, isplanirati .... na forumu imaš primjere i jelovnika i dosta toga o treningu.
Složi si jelovnike razmisli o tome što i kako želiš trenirati i onda će ti netko pomoći sa sugestijama i reći ti što je dobro, a gdje grješiš ili kako bi eventualno mogla brže do cilja
Back to Top
jute View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Travanj 2015
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jute Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 19:02
Razmisljala sam o blazoj verziji dukan dijete, znaci prehrana na bazi proteina i povrca, takoder bez voca ne ide :D a sto se tice vjezbe, ovako sam to zamislila: 20 ak min kardio, pa nakon toga vjezbe za ciljane misice, jedan dan noge, drugi ruke i prsa... i tako svaki dan-dva. Ma citala sam stvarno dosta o tome i znam, ali nekako mi se nije dalo na dugacko i na siroko pisati (dalmatinski mentalitet, sta ces Cool
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.