New Posts New Posts RSS Feed - cajevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cajevi

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 02:14
 od koprive,,,,,,,prvi put cujem...............kazu da je caj bolji od vode..............englezi opet
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 02:16
Originally posted by emilio emilio wrote:

 od koprive,,,,,,,prvi put cujem...............kazu da je caj bolji od vode..............englezi opet


bolji je od vode za ugasiti zedj u iraku na 45 stupnjeva ljeti jer voda odmah ode u znoj....

tako nekako mi je stari pricao o svojim danima tamo...naravno ne sad nego 80 i neke
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 18:19

 Zeleni caj. Zbog energije i kad ste na definiciji jer sadrzi jednu tvar (katehin polifenol), koja u suradnji s kofeinom u zelenom caju ubrzava metabolizam i sposobnost tijla da izgara bas masnoce. To djeluje kada se on pije svaki dan. Zeleni caj bi trebalo kupovati u listicima i kuhati si a ne kupovati ovaj ledeni zeleni caj. Ovog pravog zelenog caja preporuca se oko 4 salice dnevno.Malo manje od litre dakle.

Ajmo sad malo poduke ako ste za: I zeleni i crni i bijeli (oolong) caj su zapravo ista biljka. Crni caj je potpuno oksidiran i fermetiran i u njemu je ostao samo kofein, bijeli(ako je to isto sto je i oolonng caj) je mjesavina crnog i zelenog, znaci napola fermentiran i oksidiran. Zeleni nije oksidiran i tako zadrzava vecinu zdravih sastojaka. I ova biljcica je otkrivena prije oko 4000 god u Kini. Njihov recept je zliciciu lisca preliti salicom kipuce vode i pustiti 3 min.

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2007 at 19:05
 E i sad sam procitala da oolong caj nije bijeli caj, pa to zanemarite
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 04:18
 oolong chaj..to sam bash nesh vidla na netu ovih dana da dobro za mrshavljenje..
Back to Top
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 10:04
Originally posted by dejanelo dejanelo wrote:

  ma te kamikaze su lude od rize,a ne od caja


prije bi reko od efedrina i amfetamina
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2007 at 20:28
ma cajevi su zakooon :) 
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 09:48

 

Uvrstit cu i zeleni caj u svoj repertoar!

Bum sva zelena

Salim se, cajevi su zakon!

Pozdrav Dejanelu i Themaji!

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 13:15

Originally posted by just_a_girl just_a_girl wrote:

 oolong chaj..to sam bash nesh vidla na netu ovih dana da dobro za mrshavljenje..
 

Ne, oolong ti nije tako dobar za mrsavljenje kao zeleni. Citaj si jos jednom ovo kaj sam gore napisala. Jednostavno nema toliko aktivnih tvari. Kuzis? Zeleni je ono, najbolje od najboljeg sto se moze dobit od te biljke. Od kad to znam derem po zelenom. samo mi bas nije fini, pa onak, napravim litru i dodam malo ruma

Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 13:16
Originally posted by Mihcla Mihcla wrote:

Pozdrav Dejanelu i Themaji!

 

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 13:39
Originally posted by themaja themaja wrote:

Originally posted by just_a_girl just_a_girl wrote:

 oolong chaj..to sam bash nesh vidla na netu ovih dana da dobro za mrshavljenje..
 

Ne, oolong ti nije tako dobar za mrsavljenje kao zeleni. Citaj si jos jednom ovo kaj sam gore napisala. Jednostavno nema toliko aktivnih tvari. Kuzis? Zeleni je ono, najbolje od najboljeg sto se moze dobit od te biljke. Od kad to znam derem po zelenom. samo mi bas nije fini, pa onak, napravim litru i dodam malo ruma

 
 
nije ni meni bash fin
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 18:35
Ja od cajeva pijem samo onaj cedevitin od mentola. Najfiniji... 
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 20:25
hvala na pozdravima...
evo bas pijem jednog zelenog! 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2007 at 23:31
A evo i ja sam danas jednog zelenog popio, ali nikako da pocnem malo cesce pit te cajeve, nadam se da ocu od danas, sad po ljeti mi nekako pasu  
Back to Top
themaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote themaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2007 at 09:36

 a ti unutra tutni limuna i ruma i stavi u frizider..Zasladi grozdanim secerom ili fruktozom, pa da vidis super pica za osvjezenje!! e i ne mislim ruma pola litre

Samo malo za okus, ma jedan cep na litru..Mrak!

Back to Top
nobody View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2007 at 00:11
(Moj prvi post)
Ja pijem caj od sipka.Hladni bez secera,ponekad s limunom.
Dal probao tko to?
citao sam da je sipak zdrav pa...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.