New Posts New Posts RSS Feed - Ah to slatko......
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ah to slatko......

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 22:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ja nakon cijelog rucka i deserta.. kad bih vec trebao lezat od sitosti, ja jos ko mali ptic cekam slatko


Daj mi adresu da te dođem ispljuskat iducu put kad budeš kukao da bi manje kila
haha.. ajde ajde.. nisi jedini.. doma me vrijedjaju da stalno jedem, a kad ne jedem, da jadan cu se srusit od gladi tako da, moram jest


whatever makes you feel better, man


Ma ajde.. sredio sam se sada.. pa cemo vidjet.. nadam se da ce potrajat duze.. kad ogladnim, zvacem proteinske plocice koje sam slozio.. sama zob i proteini
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 22:03

Originally posted by Lega Lega wrote:


Haha.. sam ti potpisuj, pa otvaraj teme o ovisnosti!


Do prije nekoliko godina sam i ja baš pretjerivao sa slatkim, i cijelu stvar sam pripisivao nekakvoj "ovisnosti".
Sve dok se nisam suocio s tim da ne postoji nikakva ovisnost, vec samo moja lijenost da se ustanem i napravim normalnu klopu.

Znaci kad god sam bio lijen da napravim neki sendvic, ugrijem si rucak ili pojedem neko voce, najjednostavnije je bilo uzeti cokoladu ili keks.

I onda normalno, pošto sam gladan, mogu pojesti i tri kutije keksa...

A kad se najedem prave hrane, pa mi mama donese malo keksa...  ne mogu više od dva tri keksica



Izgovori, izgovori, izgovori..
 

Eto, covjek je sve rekao :)

Kreneš malo pomalo izbacivat, i nakon nekog vremena se ni ne sjetiš kakvih svih cudesa ima na policama.... kakva ovisnost.. ljudi se žale da ih netko stalno kontrolira, a bez problema dopuštaju da ih kontrolira jedna obicna bezvezna cokoladica :)

disciplina, disciplina...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Petrarka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Petrarka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 09:46
Ma sve je to istina i sve je to u našim glavama....
.....ja osobno izdržim tjedan dana bez slatkog i mislim si super sad je to to ako sam izdržala 7 dana mogu još 7 ali onda se zalomi taj "jedan" vražji dan kad pokleknem i pojedem za sve one dane apstinencije..... i ode sav trud kvragu.....nažalost
....znam da je sve stvar discipline i snage volje pa cu se jako potrudit da bar prvo izbacim "zloceste" slastice i utažim želju (kad mi vec dodje) integralnim keskicima......
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2010 at 10:12

 been there, done that...vjeruj mi, može se

....probaj neko vrijeme jest npr. samo crnu cokoladu pa ceš vidjet kolka ce ti razlika bit kad uzmeš onu obicnu - brzo ceš se crnoj vratit :)

promijeni ti se okus i sve....stvari koje si prije tamanila bez problema ti postanu preslatke...tijelo ti samo skuži što ne valja kad se navikne na cisto :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 11:33
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Probaj s tamnom cokoladom, ona te poprilicno zasiti, a korisna je.

I - kontrolaaaa! Pa ne možeš pojesti cijelu cokoladu!!!!! Ili si gladna, ili ne znaš guštati! Kvragec!

 

Ako sam dobro shvatio, preporucaš da ne idemo do kraja u svojim užicima?



Zavisi kojim!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 11:35
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  kad se grijesi, se grijesi kako spada..


Zato i ideš na definiciju!!!! Nije dobro ni u cemu pretjerivati, pa tako ni u uživanju - u hrani, da me thorn ne bi krivo shvatio!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 11:36
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ja nakon cijelog rucka i deserta.. kad bih vec trebao lezat od sitosti, ja jos ko mali ptic cekam slatko


Daj mi adresu da te dođem ispljuskat iducu put kad budeš kukao da bi manje kila



Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 11:39
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Probaj s tamnom cokoladom, ona te poprilicno zasiti, a korisna je.

I - kontrolaaaa! Pa ne možeš pojesti cijelu cokoladu!!!!! Ili si gladna, ili ne znaš guštati! Kvragec!

 

Ako sam dobro shvatio, preporucaš da ne idemo do kraja u svojim užicima?



Zavisi kojim!
 

Jedan i jedini  ostalo je djecja igra

Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  kad se grijesi, se grijesi kako spada..


Zato i ideš na definiciju!!!! Nije dobro ni u cemu pretjerivati, pa tako ni u uživanju - u hrani, da me thorn ne bi krivo shvatio!

 

Ja te uvijek shvatim onako kako bi ti to htjela

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 11:55
 
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 12:57

 sta je s onim takozvanim proteinskim plocicama?

vidim da ih ima svakakvih tam medu dodatcima prehrani po sportskim radnjama.

onaj prodavac kaze da su super i sve proteini i nema nikakve stete od njih,ali ja se bojim da me na nasafunja,jednom me vec tako uhvatio pa mi patike uvalio,a bajagi mi je obje noge izmjerio i pc je reko da bas te mojoj nozi najbolje odovaraju

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 14:01
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

 sta je s onim takozvanim proteinskim plocicama?

vidim da ih ima svakakvih tam medu dodatcima prehrani po sportskim radnjama.

onaj prodavac kaze da su super i sve proteini i nema nikakve stete od njih,ali ja se bojim da me na nasafunja,jednom me vec tako uhvatio pa mi patike uvalio,a bajagi mi je obje noge izmjerio i pc je reko da bas te mojoj nozi najbolje odovaraju



Dobre su i kvalitetne.. ali su dosta skupe te plocice.. jedna je oko š4,š5kn..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 14:15

 u njemackoj su jeftinije!

ovdje ih ima vec po cijeni od 55 centi!

a mogu i na ebay na aukciji paket od š00 komada tezine od 650 grama za nekih 30 tak eura da dobijem.

pa ako je pametno,onda cu da kupim,samo bi htjela jos koje pametno misljenje da cujem.

Back to Top
Petrarka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Petrarka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 15:04
A kakvo je mišljenje o Barilla Grancereale keksima???
.....zeleno ili crveno svjetlo ?   
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 15:21
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

 u njemackoj su jeftinije!

ovdje ih ima vec po cijeni od 55 centi!

a mogu i na ebay na aukciji paket od š00 komada tezine od 650 grama za nekih 30 tak eura da dobijem.

pa ako je pametno,onda cu da kupim,samo bi htjela jos koje pametno misljenje da cujem.



daj sastav
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 15:39

 30 grama proteina (whey isolate)

34 grama secera,uh 4 grama

30 grama masti8laneno ulje i jos neke masne kiseline

preporucuju je da se uzima nakon treninga,do 2 komadna dnevno.

imaju ih u par razlicitih okusa,kikiriki,kokos i ljesnjak ako me pamcenje ne vara.

citam upravo komentare i ljudi ih poistovjecuju sa snikersom.

plocica ima 96 grama i 285 kalorija.

obicna cokolada iste tezine ima preko 500 kalorija.

 

evi vam i link,pa ako neko govori njemacki moze se vise informisati,ili nek se javi meni ako mu treba detaljniji prijevod.

ove cijene sa sajta objesite macku o rep,ja to sve za pola cijene dobijem na ebay.

š0 kg whey isolate,5 kanti po 2 kile firme bmx sam platila na ebay 27 eura skupa sa postarinom,a u prodavnici jedna ta kanta istog 34 eu kosta.

 

 

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2010 at 15:42
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.