New Posts New Posts RSS Feed - A koje casopise citate / pratite?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

A koje casopise citate / pratite?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: A koje casopise citate / pratite?
    Posted: 04 Svibanj 2009 at 11:18
Da li kupujete neke casopise i koliko u biti uopce citate neka casopise?

Kak vam se cini Mens Health i slicni?
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2009 at 12:20
Eventualno po ljeti za na plažu uzet, a i to onda ove s križaljkama, ili klik i slicne :)

Jedino što ponekad znam kupit je mreža, 2x godišnje
Back to Top
Irena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Travanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2009 at 22:48
  Cosmopolitan
ipak sam žensko bice
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 00:11
citam Lider i veoma rijetko prelistam Men's Health (ne volim listati reklame).

Internet je danas dobar izvor informacija.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 09:43
Ja ne citam ništa, ali eto jucer sam bila u busu 4 ipo sata pa sam na preporuku kupila: Ljepota i zdravlje... Govori meni ženska koja mi ga je preporucila: Ajme super je, ima recepata zdravih, tjelovježbi, clanaka o zdravlju i tako svega...

Kupim ja to i još je samo 9 kn i ono teže smece po meni, procitala sam samo 2 korisna clanka, tjelovježbe su totalno bezvezne na 3 stranice, a 3 recepta su za vegeterijance, tako da...
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2009 at 17:24
ne kupujem ništa, al znam prolistat svašta kad odem kod nekog u goste ili u kaficu
uopce nema nekog casopisa koji bi me toliko zanimao da ga kupujem, sve što me zanima nađem na netu, a kad ipak nešto prolistam, onda ionak samo slike gledam

ma skužila sam da su svi ženski casopisi isti, uvijek iste teme, isti neprimjenjivi savjeti, a slicni su i men's health i drugi muški, samo su pisani u muškom rodu. sve skupa mi uopce nije blizu stvarnom životu, od recepata za koje ti treba 5 sati da pripremiš, preko "životnih" savjeta za upucat se, hrpetine reklama, traceva "ko je koga , kad i gdje" (to još i procitam, baba jedna )itd.

uglavnom, net je zakon, isfiltriraš si tocno ono kaj te zanima.
  

Edited by Signorina
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 16:22
Ja citam Men's Health ,super mi je to kaj imaju dobre savjete
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2009 at 21:01
Ajme svašta ja citam, ali najviše lijecnicke i farmaceutske casopise zbog prirode posla.

E, sad, kad je razonoda u pitanju ponekad kupim Cosmopolitan i britanski Glamour, ali nemaš bolje od Storyja i Extre; da razvališ od smijeha kakve blesavoce pišu, ko je di bio i šta je imao na sebi...No comment
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 00:52
Originally posted by Kate Kate wrote:

ali nemaš bolje od Storyja i Extre; da razvališ od smijeha kakve blesavoce pišu, ko je di bio i šta je imao na sebi...No comment


...ali ocito da se prodaje
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 09:33
Originally posted by Lega Lega wrote:


...ali ocito da se prodaje


Ljudi vole citati o drugima - kvazi celebrityima.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 09:35
  ja najiskrenije NE!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 10:12
Originally posted by Lega Lega wrote:

  ja najiskrenije NE!


Ali drugi da.
Ne mislim tu na sebe, kad pogledaš 24sata su najprodavanije novine, a najvece zvijezde tih novina su Britney Spears, Paris Hilton i ostatak.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 10:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  ja najiskrenije NE!


Ali drugi da.
Ne mislim tu na sebe, kad pogledaš 24sata su najprodavanije novine, a najvece zvijezde tih novina su Britney Spears, Paris Hilton i ostatak.

Ej! Ne vrijeđaj mi novine koje me prehranjuju
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 10:29
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Ej! Ne vrijeđaj mi novine koje me prehranjuju


što radiš za njih?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 10:59
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

ali nemaš bolje od Storyja i Extre; da razvališ od smijeha kakve blesavoce pišu, ko je di bio i šta je imao na sebi...No comment
...ali ocito da se prodaje



Istina...(Gotovo) Svi smo mi pomalo licemjeri. Kritiziramo takve novine da su smece, ali istovremeno im omogucavamo najvecu zaradu.
Ipak, nije nam za zamjerit.Malom covjeku koji se muci da bi preživio od svog mukotrpnog rada treba nekakav ispušni ventil,a tracanje "celebrityja"(ako ih tako možemo nazvati) je zdravo za psihu
Back to Top
MaLiBarZu View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MaLiBarZu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2009 at 17:51
  Meni je 24 sata sasvim ok ima par ok vjesti....ono sa celebrity-ma mrzim pa niti ne citam a naj više volim stranicu sa vicevima i ono pored
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.