New Posts New Posts RSS Feed - :))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

:))

 Post Reply Post Reply
Author
Šankeer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šankeer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: :))
    Posted: 25 Veljaca 2013 at 10:28
Evo napokon san se registrira hehe :)) Poceo san se ima par mjeseci bavit fitnesom i zasad mi sup ide, tijelo je poclo poprimat oblik i misice kakve san oduvjek zelio s tim da san prominio i prehranu i sve :) eh sad, mislio san se dali da pocmem uzimat proteine ili ne? Ako ima ko dobar savjet nek mi javi! Odlicna stranica,bravo!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 11:06
dobrodošao koliko godina imaš? pod fitnessom podrazumjevaš teretanu?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 11:09
Proteini su uvijek dobrodošli, a reko bi da su i neophodni ako ideš nabijat mišicnu masu.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Šankeer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šankeer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2013 at 12:15
Hvala avangarde :) taman napunio 18 ! :) Pa i teretanu, al iskljucivo radim ove core treninge i svaki dan trcanje,biciklizam i to al navecer teretana sat/dva! XQ- mislin se bazirat iskljucivo na definiciju s tim da bi zelio postic malo veci biceps i jos malo jace trbusne....onda jel mi moze u tome pomoc ovaj Gold Whey Protein za pocetak?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.