New Posts New Posts RSS Feed - =)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

=)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: =)
    Posted: 15 Srpanj 2009 at 14:54
Evo da se i ja predstavim .. Nisam baš neka ovisnica o fitnessu (tipa teretanica i to .. )nego više o zdravom nacinu života, tj. prehrani. Relativno sam zadovoljna svojim izgledom (š55cm, 40 kg) al ono .. uvijek može bolje .. Nisam lijena što se tice tjelovježbe (lijena sam otic do fitness centra .. ) Svakodnevno trcim ili vozim bicikl - sat i pol/dva i tu i tamo yoga, pilates .. Moj jedini problemcic je što se mogu odreci svega osim slatkog, tj. cokolade. Svemu mogu odolit ali cokoladi ili bilo cemu cokoladnome no way    .. Eto .. Toliko od mene
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2009 at 21:09
Dobro došla Valentinica!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2009 at 10:48
Svi smo mi ovisni o cokoladi!

Dobro nam došla!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2009 at 20:24
Hehe .. Sad mi je puno lakše .. Znaci i vi ste ovisni o cokoladi, ali ipak ste zgodni i mršavi? Znaci može se .. Hehe .. Hvala na dobrodošlici ..    
Back to Top
Klaudio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Klaudio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2009 at 23:24
 Dobro dosla Valentinice. To sto volis cokoladu nije nikakvi problem, samo ako te kalorije uspijes da sagoris trcanjem ili voznjom bicikla. Sto se tice tvoje tezine izgleda mi da je idealna u odnosu na tvoju visinu.
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 10:54
Originally posted by Klaudio Klaudio wrote:

 Dobro dosla Valentinice. To sto volis cokoladu nije nikakvi problem, samo ako te kalorije uspijes da sagoris trcanjem ili voznjom bicikla. Sto se tice tvoje tezine izgleda mi da je idealna u odnosu na tvoju visinu.


U tom i je problem, ja mislim da se tolike kolicine kalorija koje ja unesem cokoladom ne mogu sagorijeti ni ako š0h trcim .. Al najbitnije da se te nepotrošene kalorije još uvijek nigdje ne vide
Back to Top
dalmatinka13 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalmatinka13 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 10:58

 Valentina,

ja sam veliki obozavatelj cokolade, ali pazim kakvu cokoladu jedem, izbjegavam one koje imaju veliki udio secera,mlijecne, punjene, uzimaj tamnu cokoladu, nisu mnogo kalorijski razlicite od mlijecnih, no zdravije su i njih ne mozes pojesti puno zbog gorcine, tako da uz vjezbanje, nece se primjetiti na liniji :)

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 11:03
Originally posted by dalmatinkaš3 dalmatinkaš3 wrote:

no zdravije su i njih ne mozes pojesti puno zbog gorcine



ma nemoj
koliko je puno, rebro, dva, cijela cokolada, lom?



mogao bih ja sve to..
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 11:35
Mislim da se nismo razumjeli .. Ja cim vidim nešto cokoladno - BLOKADA...!! Ne razmišljam više o kalorijama i ni o cemu drugom (al inace, kalorije su mi stalno u glavi i stalno ih brojim, proucavam sastojke na svokom proizvodu i sl..)Mislim da je neka vrsta ovisnosti .. šta da vam kažem, lakše mi je kad znam da nisam jedina ..
Back to Top
dalmatinka13 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalmatinka13 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 15:27

 Meni je dovoljan jedan red tamne cokolade, zasiti me dok kad je obicna u pitanju, mogu smazati cijelu u roku 5 min.

Valentinice, nisi jedina! Ja sam sad u situaciji kad ne bih smjela niti pomirisati cokoladu zbog zeluca, luuuuudim bez cokolade i kave, uzas

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 17:15
Prijedlozi za bolju control:
š. Probaj tamnu, slažem se s Dalmatinkomš3, a probaj ju dugo cuclat iliti rastapati u ustima za bolji užitak u okusu, pa ce te brže zadovoljit

2. Probaj neki fini kako napitak(može i zaslađeni tipa Nesquik, ali bez dodavanja šecera onda) s obranim mlijekom 0,9 % m.m. Sad kad su vrucine možeš ga i hladnog.

3. Ima finih gotovih pudinga od cokolade i obranog mlijeka, pa prošvrljaj malo po policama marketa i baci oko na deklaraciju na proizvodu

Ovo su sve lakše varijante s kojima ne bi trebala doc u napast da pretjeraš
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2009 at 19:14
Hehe .. Cure hvala vam na savjetima, sve sam ja to probala, ali svuda oko mene cokolada kao da vreba i onda kad ju opazim ne mogu se kontrolirat
Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 12:23
 evo još jedne ovisnice o cokoladi . ma svatko mora imati svoje malo zadovoljstvo i ne osjecati krivnju ako pojedemo koji red. ja sam najsigurnija kad nemam doma niti jednu cokoladu pa ne mogu ni pasti u napast a kad se stvarno zaželim onda cu se protegnuti do trgovine i kupiti jednu, pojesti je i ne stvarati si zalihe doma
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 12:58
Hehe .. Ja isto pazim na to da si ne stvaram zalihe (ma kome ja lažem, ja ni ne mogu stvorit zalihu kad odmah sve pojedem)) al kad me uhvati kriza onda rujem po maminim sastojcima za kolace i ukradem joj cokoladu zakuhanje, cokoladne mrvice i sl. ..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 13:24
 hey Valentinica, jooj da znaš za koliko sam ja toga finoga mislila da sam ovisna i da cu šviknut ako to prestanem papat, a ono....sve vec zaboravljeno . cudo kako se tijelo odvikne od svega i na sve se navikne....danas ako uzmem cokoladu u ruke, ne idem preko 2 kockice, jedino sad sladoleda (slaba tocka) mrknem jedno brdo povremeno pa sam mirna neko vrijeme . Sreca da guštam u svoj toj zdravoj hrani pa mi niš ne fali. Tako je, što manje zaliha to bolje...ali i priuštit si kad dođe želja, kvragu i sve, potrošit ce se hehe. Nego...pojedeš cijelu? Meni bi slabo došlo majko mila...
Back to Top
Valentinica =) View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valentinica =) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2009 at 15:05
šta cijelu? Mogu i punu kutiju odjednom .. Meni ne bude slabo, baš suprotno, kao nekakav adrenalin .. Kao da sam popila 3l Red Bulla
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.