New Posts New Posts RSS Feed - 6 berlavih tjedana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

6 berlavih tjedana

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 6 berlavih tjedana
    Posted: 03 Ožujak 2011 at 14:58
amo vako:

visina:š70cm
tezina:60kg(ujutro),6škg(navecer).
godine:š generacija koja nije bila u pionirima :(.

treninig:teretana 3 dana zaredom idem,š dan ne idem,vjezbam uvik ujutro.vrjeme provedeno u teretani je najcesce 2 ure vjezbanja.
biciklizam-minimalno š5km preden u danu max.60km.pješacim masu jer nisam vozac:D.a i nisam od onih sta se mole za prevoz.

prehrana:

dorucak:/
teretana 2h
obavezna corny lada i odlazak na kavu

rucak:raznoliko,domace,zastupljeno sve(dosta povrca i ribe),ni meso nije iskljuceno.
međuobrok:uvik voce.od voca sve osim(šipak,grožđe i banane).
vecera:ne jedem iza 22h,najcesce vecram oko 20h.pazim da ne unosim uh.

dodatci prehrani:jedino multipaverow sok s l-carnitinom 30 min. prije vjezbanja i to ne svaki dan vec tu i tamo.

napredak je vidljiv svugdi sta se vjezbanja tice,cilo tilo je ucvrsceno,a na trbuhu se vidi najvise rezultata.trbuh je bija mekan pa je kasnije dobija vidljivu crtu po sredini trbuha,koju su daljim vjezbanjem upotpunile i zagrade nes vako (I),a kasnije je dosao i krov dio ispod prsa.trbusnjake radim sve u 3 serije s 20 ponavljanja.

bez programa sam vjezbala i eto postigla neke rezultate u samo 6 tjedana,s koima sam i vise nego zadovoljna.dali da nastavim tako ili da nabavim ti program?a ka cilj mi je sta blize doc ovome:

help!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 17:39
  Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:10
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest


Eto njega

Berlava, daj neke fotke kako sad izgledaš
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:30
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest
jel ovo provokacija ka da stavim sliku ili je to izrazen pobjednicki ego a-a-a???
ja ozbiljno pitam ti me tu zezaš :P.
ja mislim da ova teta nije samo regulirala spizu,vec da se poprilicno znojila u gymu.
ako si pak mislija da sam debela onda se varaš gadno.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:41
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest


Eto njega

Berlava, daj neke fotke kako sad izgledaš
cekaj doce i slike-punim aparat.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:43
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest


Eto njega

Berlava, daj neke fotke kako sad izgledaš


a morao sam.........kaj ne izgleda tak.il to sam meni zgleda da joj fali koji kg
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:47
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest
jel ovo provokacija ka da stavim sliku ili je to izrazen pobjednicki ego a-a-a???
ja ozbiljno pitam ti me tu zezaš :P.
ja mislim da ova teta nije samo regulirala spizu,vec da se poprilicno znojila u gymu.
ako si pak mislija da sam debela onda se varaš gadno.




ne, zakaj bi bila provokacija? a sliku bus i onak stavila posto si otvorila temu tak da nije navlacenje
Slika je loša prije svega, meni izgleda jako mršavo tak da je normalno da joj se trbušnjaci vide, što više rekao bi da za tolku suhost bi trebala ih imat i izraženije...
Ak imas jos koju slku doticne slobodno stavi pa da vidimo noge, ruke i guzu, sto bi vjerujem potvrdilo moja razmisljanja.
a ja sam samo izrazio moje viđenje slike i nitko se ne treba s njim složit kaj ne?
Isto tak mislim da greg valentino ima mali biceps, neko se mozda nece slozit s tim isto..
A dal si ti debela il nisi nisam ni razmisljao....i da jesi i da nisi ne igra nikakvu ulogu u mojem misljenju oko iceg
   

Edited by The Phoenix
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 18:50
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest


Eto njega

Berlava, daj neke fotke kako sad izgledaš
a morao sam.........kaj ne izgleda tak.il to sam meni zgleda da joj fali koji kg
a sta bi ti vaku neku:
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:06
  Kaj se tijela tice da, necemo sad facu gledat......
jer ova žena tako izgleda samo par dana tako prije natjecanja, dok je u svakodnevnom životu takva da bi pala na guzicu i nebi mogla vjerovat da je to ista žena.....
pogledaj malo kak te natjecateljice izgledaju van natjecanja, a i Zika je tu slala hrpu slika takvih.evooo.......ova je malo blaža od tvoje ove gore, al i ova gore van natjecanja izgleda puno "punija" i zenstvenija od ove koja je uvijek suha




  

Edited by The Phoenix
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:14
  Premalo jedeš, i svakako ubaci dorucak
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:15
Pheonix, ova druga slika što si ju postavio.. da ova berlavina prva ima toliki bf i ona bi tkao nešto izgledala.. ženska je ekto i ima nizak bf plus je suha.. dosta pohvalno.. e sad.. o ukusima se ne raspravlja kako se kaže
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:37
  Mislis da ima puno visi bf od ovih gore? meni izgleda samo da ima puno manje misicne mase,a ova kaj se natjece u zadnjoj slici u toj fazi ima puno veci bf od Berlavine pa mi je opet za 5 koplja bolja.  al velim, slika je losa za procjenit Berlavinu ženu , znao bi kad bi vidio cijelo tijelo, ovak mi fakat djeluje uzasno mrsavo, ne velim da nije u super formi, .....a naravno da se o ukusima ne raspravlja, tak da sam vjerovatno pogrijesio s onim komentarom gore jer ak je to Berlavi lijepo onda nema potrebe to komentirat kakva god da je al kaj kad mi je jezik bio brži a gladovanje mi se cinilo najbolji put do tog iz moje perspektive
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:41
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


 
Mislis da ima puno visi bf od ovih gore? meni izgleda
samo da ima puno manje misicne mase,a ova kaj se natjece
u zadnjoj slici u toj fazi ima puno veci bf od Berlavine
pa mi je opet za 5 koplja bolja.  al velim, slika je losa
za procjenit Berlavinu ženu , znao bi kad bi vidio cijelo
tijelo, ovak mi fakat djeluje uzasno mrsavo, ne velim da
nije u super formi, .....a naravno da se o ukusima ne
raspravlja, tak da sam vjerovatno pogrijesio s onim
komentarom gore jer ak je to Berlavi lijepo onda nema
potrebe to komentirat kakva god da je al kaj kad mi
je jezik bio brži a gladovanje mi se cinilo najbolji put
do tog iz moje perspektive 


ha ha h... prejako... baš volim to ad ti ak na prvu kžeš
neto... totalno...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:51
  Ma pustite me, zub me kolej cijeli dan, bio kod 2 zubara i tek sutra po antibiotike, nisam spavao cijelu noc, nisam bio u teretani danas, a s obzirom na bolove i natecenost upitno je i sutra, tak da sma neuracunjiv ........danas bar imam izgovor za to
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 19:53
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:





Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Za ovaka look ti je dovoljno prestat jest
jel ovo provokacija ka da stavim sliku ili je to izrazen pobjednicki ego a-a-a???
ja ozbiljno pitam ti me tu zezaš :P.
ja mislim da ova teta nije samo regulirala spizu,vec da se poprilicno znojila u gymu.
ako si pak mislija da sam debela onda se varaš gadno.
ne, zakaj bi bila provokacija? a sliku bus i onak stavila posto si otvorila temu tak da nije navlacenjeSlika je loša prije svega, meni izgleda jako mršavo tak da je normalno da joj se trbušnjaci vide, što više rekao bi da za tolku suhost bi trebala ih imat i izraženije...Ak imas jos koju slku doticne slobodno stavi pa da vidimo noge, ruke i guzu, sto bi vjerujem potvrdilo moja razmisljanja.a ja sam samo izrazio moje viđenje slike i nitko se ne treba s njim složit kaj ne?Isto tak mislim da greg valentino ima mali biceps, neko se mozda nece slozit s tim isto..A dal si ti debela il nisi nisam ni razmisljao....i da jesi i da nisi ne igra nikakvu ulogu u mojem misljenju oko iceg   
sta si ti sve ozbiljno shvatio .covjece opusti se,ja se non stop zezam.
kad smo kod mišljenja,meni je jako ruzno vidit zenu koja je pre izvjezbana i pogotovo kad se izvjezba toliko da izgubi struk ili kad prsa izvjezba toliko,pa poslin ide na silikone.ali od svega mi je jos gluplje ono da radis na sebi,a ne vidi se nista.

kod tete na slici mi se svida sta je zadrzala sve zenske atribute i ima super plocice.razlog zasto sam pitala jel mi triba program vjezbanja ili da nastavim vako je razlog upravo ti strah da se ne izvjezbam krivo.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 20:01
  Ja ne vidim da si ti tocno napisala koje vježbe radiš Napisala si samo da 3 dana ideš u teretanu, pa  š ne...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.