New Posts New Posts RSS Feed - 3znamenkasti broj na vagi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

3znamenkasti broj na vagi

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2019 at 13:54
Većina nas mora imati voće uz zobene, to je ok . Bitno samo da si nađeš neke kombinacije koje će ti biti gušt spremati i da se polako riješiš junka i osjećaš bolje. Inače, ne znam u koje menze ideš,(ako ideš) ali FSB, Cvjetno, i SD Stjepan Radić imaju jako dobre menije. Ja sam poprilično izbirljiva s pehranom zbog PCOS-a, a u tim menzama sam se najela ko' nikad u životu. Tako da imaš i tu opciju ako nekad ne stigneš, a ne mora biti junk
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2019 at 14:38
Ovo je super, Justanyone ti budi vodič za ZG, ja ću pokrit Rijeku LOL Ne baš menze, ja sam totalni restoranđija tako da slobodno pitajte gdje se dobro jede LOL

Aaa lottus, ovo mi se čini super - jesi onda spremna za sljedeći tjedan da si pripremiš barem 3 takva obroka za posao? Wink Plan - shopping - priprema večer prije/ujutro i spremna si za izbjeći fast food.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.