New Posts New Posts RSS Feed - Narudžba u sloveniju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Narudžba u sloveniju

 Post Reply Post Reply
Author
jation View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jation Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Narudžba u sloveniju
    Posted: 30 Svibanj 2013 at 23:16
mislio sam od phd-a synergy jer njega nema nigdje osim u UK... a ovi su iz britanije pa ne bi trebalo onda biti problema :) hvala puno :)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 22:50
Neznam koji suplement mislis uzeti, ono kaj sam ja gledao je dosta skuplje od onog ducana u Brezicama, pogotovo whey. Ako iz eu narucujes u sloveniju nebi trebali cariniti, a ako je izvan, onda vjerojatno hoce, ali neznam po kojoj tarifi jer nije za svu robu isto.
Back to Top
jation View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jation Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2013 at 22:17
htio bih naruciti jedan suplement u sloveniju (u poštu u brežice jer nama ne dostavljaju) preko ove stranice http://www.bodyshapersfitness.com/
zanima me jel ce slovenci to carinit na svojoj granici, ako da, koliko bi došlo, ako sveukupno košta 45 funti?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.