New Posts New Posts RSS Feed - BCAA - kako nastaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

BCAA - kako nastaviti?

 Post Reply Post Reply
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: BCAA - kako nastaviti?
    Posted: 24 Veljaca 2013 at 23:53
ja kad se razbolim ne uzimam nista i ne vjezbam,nego cekam da pregrmim,tad nastavim normalno po programu,sa vjezbanjem i prehranom,vjerovatno gubis dosta tekucine pa pij puno vode
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 21:59
ja uzimam BCAA i u dane kad ne treniram.. ujutro i navece. a kad treniram i ujutro, navece, prije i poslije treninga. Uzimaj normalno kao kad ne treniras
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2013 at 20:51
Razbolil sam se u cetvrtak u redu za karte za srbiju i lijecnik je rekao nema mrdanja iz kreveta minimum tjedan dana...e sad meni na kutiji BCAA piše da kroz 3 i 4 tjedan (u cemu sam sad) da uzimam po dvije žlicice BCAA praha,a prije tog sam kroz 1 i 2 tjedan po jednu žlicicu uzimao. E sad,kad se nakon tjedan,tjedan i pol vratim treninzima da li da nastavim sa uzimanjem gdje sam stao ili idem iz pocetka?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.