New Posts New Posts RSS Feed - ...Kyani...?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

...Kyani...?

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
pula052 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2012
Location: Pula
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pula052 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2012 at 23:59
ma npr. trciš rutu npr. 15 min izmjeriš puls
drugi dan 15 min prije nakapaš 20 kapi na jezik nitro exreema i trciš istu rutu 15 min i izmjeriš puls
samo za jedno doziranje vidjet ceš razliku od 20 %

a sad procitajte ovo - katastrofa  -  obratite pozornost pri kupnji hrane - žele nas otrovati

Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 00:50
Uclanio zainteresiranu osobu, na racun kapnula prva lova, 60$ (x 5,84 = 350 kn!)  Wink 
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 01:38
Originally posted by Physx Physx wrote:


Da, naravno da postoje znanstvena istraživanja za OMEGU- 3 i za NO, pa cak i nobelova nagrada za NO. 



al mene zanima istrazivanje za kyani sunset koji bi opravdao cijenu od 300kn po pakiranju. ne mozes se vaditi na tudja istrazivanja. ti neki ljudi su na temelju tih istrazivanja izdali vec omega 3 i naplacuju 3x manje. primjerice, najjaci omega 3 na ovom web shopu kosta 125kn i usudim se reci da sadrzi brutalnih 646 mg EPA i 430 mg DHA. u odnosu na cijenu, da li sunset sadrzi 2,5x vise EPA i DHA?

suma sumarum, nitko ne govori da su ti proizvodi losi jer bi to bilo potpuno pogresno, ali svi govore da ti proizvodi ne vrijede tih novaca. pod svi mislim na sve koji nisu indoktrinirani u kyani sektu.


i da ne kazes da nek odem na stranicu i potrazim, evo
http://www.ikyani.com/kyani-products/kyani-sunset

nikakvih podataka o detaljnom sastavu proizvoda. vecinu toga sto pise mogli su prepisati s wikipedije.



Edited by GajbaPive - 08 Studeni 2012 at 01:39
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 02:10

Možeš li mi poslati link tog najjaceg Omega - 3 sa web shopa?

I ne kužim na koja se ja to tudja istraživanja vadim, osim na znanstvena koja priznajem kao prva i najkompetentnija? Je li postoji istraživanje za tu tvoju omegu od 125 kn?

Ocito da postoji neki razlog zašto je Sunset toliko skuplji, trenutno nemam kod sebe niti jedan da bi mogao procitati koliko cega ima, prvom prilikom cu pogledati.

Sam nacin prodaje opravdava dio razlike u cijeni, jer firma velik dio svog kapitala vraca nazad u kompenzaciju, koj jako dobro funkcionira. 


Khm, kyani sekta??

Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 02:14

potrazi, omega 3 extreme. 

za svaku daljnju diskusiju nemam zivaca. 

pozz

Back to Top
ZekaPeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZekaPeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 13:15
Ja koristim kyani 10 dana. Odlicaaaaan!!!!
Sokic savršen. Puno bolja koncentracija, nema umora tokom dana, a koža mi se preporodila.
Imam strašne bolove, jer mi raste umnjak, namazala xtremom i u roku od 15 min me prestalo bolit. 
Sinoc su mi na nepcu izbili plikovi jer sam se sfurila vrucim muffinama (nisam mogla docekati da se ohlade xD), namazala xtremom, jutros nema ni traga opeklinama. 
Akne nestaju rekordnom brzinom :)
Isto tako imam problema s probavom... i oni su nestali.



Frend je imao na licu ljuskice, koža mu se strašno guli, jako je suha, ne smije se umivati, kremu ako stavi bukne cijeli (bude crven). Nakon samo 2 puta mazanja nitro fx-om vide se promjene. Presretan je :)




Back to Top
pula052 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2012
Location: Pula
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pula052 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 13:44

al mene zanima istrazivanje za kyani sunset koji bi opravdao cijenu od 300kn po pakiranju. ne mozes se vaditi na tudja istrazivanja. ti neki ljudi su na temelju tih istrazivanja izdali vec omega 3 i naplacuju 3x manje. primjerice, najjaci omega 3 na ovom web shopu kosta 125kn i usudim se reci da sadrzi brutalnih 646 mg EPA i 430 mg DHA. u odnosu na cijenu, da li sunset sadrzi 2,5x vise EPA i DHA?

[/QUOTE]

imaš pravo ima više jedinica EPH I DHA nego kyani sunset i jeftiniji je , ali moram napomenuti da sunset nije samo omega 3 vec sinergijski spoj omege3 ,tokotrienola (prirodni Evitamin) i još 30  masnih kiselina . u pakiranju ima 90 kapsula , i moram još istaci da je omega 3 iskljucivo uzeta iz aljaškog divljeg lososa ( jede samo bilje) koji nema ni traga žive u svom mesu što je izuzetno bitno. a cijena može biti jeftinija ako se ukljuciš u kyani.
eto, a opet ce svatko sam odabrati što  želi koristiti 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 14:53
Originally posted by pula052 pula052 wrote:



imaš pravo ima više jedinica EPH I DHA nego kyani sunset i jeftiniji je , ali moram napomenuti da sunset nije samo omega 3 vec sinergijski spoj omege3 ,tokotrienola (prirodni Evitamin) i još 30  masnih kiselina . u pakiranju ima 90 kapsula , i moram još istaci da je omega 3 iskljucivo uzeta iz aljaškog divljeg lososa ( jede samo bilje) koji nema ni traga žive u svom mesu što je izuzetno bitno. a cijena može biti jeftinija ako se ukim ljuciš u kyani.
eto, a opet ce svatko sam odabrati što  želi koristiti 


Da ukljuci se u Kyani Gajba pa ti nebu skupo.
Mislim cemu mlacenje prazne slame i pricas totalne nebuloze koje ti je netko prodao........losos ne jede bilje, losos se hrani živim organizmima, ribom, racicima, planktonom itd, a ne nikakvim biljem zbog kojeg pricaš price da nema kontaminacije. Jedino ta vrsta kaj se uglavnom hrani planktonom ima manje koncentracije zive, no te vrste lososa ima po cijelom svijetu i aljaski nije nista drugaciji od Azijskog, Ruskog itd....Druga stvar, losos migrira iz rijeka u oceane i nazad u rijeke, dakle u kontaktu je sa brojnim vrstama iz kontaminiranih podrucja i ne živi lokalno na aljasci, iako marketinški to naivcima dobro zvuci.Njega mogu uloviti na aljasci kada se vraca na mrijest i to je sve.....cak se i tamo umjetno uzgajaju , hrane dio odrstanja, te puštaju da odu u more jer se vracaju na isto mjesto gdje su rodjeni i tada se love......toliko o divljem aljaškom lososu :)


Edited by The Phoenix - 08 Studeni 2012 at 14:58
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 15:06
haha, lijepo je kada postoji netko upucen i drugu stranu price. svaka cast phoenix. 
Back to Top
ZekaPeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZekaPeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 16:50
Pa da si samo malo proguglao vidio bi da apsolutno svi preporucuju divljeg aljaškog lososa tzv. sockey losos ili crveni losos. Tako da vidiš da se ipak razlikuje od ostalih lososa....

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 17:14
Originally posted by ZekaPeka ZekaPeka wrote:

Pa da si samo malo proguglao vidio bi da apsolutno svi preporucuju divljeg aljaškog lososa tzv. sockey losos ili crveni losos. Tako da vidiš da se ipak razlikuje od ostalih lososa....



Da, taj jede plankton kao sto sam spomenuo , procitaj ponovno, a ne bilje kak je pula rekla........mislim reklamia nesto a prica nebuloze.On jos uvijek ima "kontaminacije" no ne kao oni koji jedu ribu itd, te i dalje migrira u mora gdje je ipak ilozen zagadjenjima a ne 100% oslobodjen istih kao što pila laže u svrhu prodaje., te isto tako nije endemska vrsta Aljaske , nego taj sockey losos zivi i u rusiji, kini, itd, itd.......i to sve jos uvijek ne znaci da nije uzgajan na nacin koji sam opisao jer to se koliko sam procitao upravo prakticira bas na Aljaski
Back to Top
ZekaPeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZekaPeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 18:16
Ja znam da je razlika izmedju omega 3 koje kupiš u trgovini/ljekarni ne smiješ konzumirat više od 3 mjeseca zbog žive, što nije slucaj sa kyani sunset....
A cim se taj losos hrani briga me... 
Kad isprobaš proizvode uvažit cu tvoje mišljenje, a ovako nema smisla bilo što raspravljati. 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2012 at 23:42
Originally posted by ZekaPeka ZekaPeka wrote:

Ja znam da je razlika izmedju omega 3 koje kupiš u trgovini/ljekarni ne smiješ konzumirat više od 3 mjeseca zbog žive, što nije slucaj sa kyani sunset....


Kaže tko? Vjerovatno onaj tko prodaje kyaniLOL Isto kak se i lososi hrane travom pa nemaju kontaminacije LOL
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 01:48

Tokotrienol (Delta Gold) je definitivno jedan od razloga zašto je cijena malo "paprenija", uzmemo li u obzir da jedno pakovanje "Annatto" tokotrienola za dozu od jednog mj.. na EU tržištu košta oko 30€.   

Uloga Delta  Gold tokotrienola, preporucujem svakako pogledati:

http://en.wikipedia.org/wiki/Tocotrienol

Što se tice "crvenog" lososa, hrani se uglavnom uglavnom planktonom da, i to je glavni razlog zašto u sebi sadrži daleko manje žive od preostalih vrsta lososa i raznoraznih "masnih" ribetina.


Suma sumarum, što imamo:

Extreme Omegu 3, neznamo od koje ribe, 125 kn.

Dnevno 2 kapsulice su ukupno 2400 mg, u tih 2400 mg iamo  646 mg EPA i 430 mg DHA.

Annatto DELTA tokotrienol, 30ak €, x 7,45 = 220 kn.

Ukupno: 345 kn, okvirna cijena.

I imamo: 

Sunset, uglavnom crveni losos, i annatto delta gold tokotrienol.

3 kapsulice dnevno, sveukupno 1000mg.

Cijena: 310 kn.









Edited by Physx - 09 Studeni 2012 at 08:01
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 07:25
Originally posted by ZekaPeka ZekaPeka wrote:

Ja znam da je razlika izmedju omega 3 koje kupiš u trgovini/ljekarni ne smiješ konzumirat više od 3 mjeseca zbog žive, što nije slucaj sa kyani sunset....
kako znaš?
Originally posted by ZekaPeka ZekaPeka wrote:

Kad isprobaš proizvode uvažit cu tvoje mišljenje, a ovako nema smisla bilo što raspravljati. 
hmm, ovo je forum, tako da ovo mjesto i služi za rasprave...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 10:33
Originally posted by Physx Physx wrote:

Tokotrienol (Delta Gold) je definitivno jedan od razloga zašto je cijena malo "paprenija", uzmemo li u obzir da jedno pakovanje "Annatto" tokotrienola za dozu od jednog mj.. na EU tržištu košta oko 30€.   

Uloga Delta  Gold tokotrienola, preporucujem svakako pogledati:

http://en.wikipedia.org/wiki/Tocotrienol

Što se tice "crvenog" lososa, hrani se uglavnom uglavnom planktonom da, i to je glavni razlog zašto u sebi sadrži daleko manje žive od preostalih vrsta lososa i raznoraznih "masnih" ribetina.


Suma sumarum, što imamo:

Extreme Omegu 3, neznamo od koje ribe, 125 kn.

Dnevno 2 kapsulice su ukupno 2400 mg, u tih 2400 mg iamo  646 mg EPA i 430 mg DHA.

Annatto DELTA tokotrienol, 30ak €, x 7,45 = 220 kn.

Ukupno: 345 kn, okvirna cijena.

I imamo: 

Sunset, uglavnom crveni losos, i annatto delta gold tokotrienol.

3 kapsulice dnevno, sveukupno 1000mg.

Cijena: 310 kn.



ovo je vec dobar post , argumentiran za razliku od ostalih kaj bubaju ono sto su culi......

Ne znam za cijenu tog E vitamina, no upitno je sto suplementacija istim moze koristiti, nekome da, nekom ne,ali uvjeren sam da te efekte ne mozes dokazati subjektivnim metodama, a niti u kratkom vremenu.

Ak se ne varam stavio si link na taj proizvod sa specifikacijom "nutrition facts", zasto si ga maknuo, ili ga ne vidim?

3 kapsulice sunseta imaju 1000 mg ulja? od toga koliko omege u tih 1000 mg? To je vrlo malo ako je tako?


Ono kaj me zanima, pretpostavljam da ta firma nema svoje pogone i tvornice iz kojih dobiva sirovine, kao i sve druge kompanije koje prodaju suplemente svi kupuju sirovine od 1-2 dobavljaca i samo ih mjesaju u svojim omjerima i trpaju u svoja pakiranja, tako da nisi dobio nista sto drugi suplement nema,

Proces dobivanja ulja je kompliciran da bi oni radili sve od ulova do ekstraktiranja ulja, pa dobivanja E vitamina i ostalog, tako da tu nema govora o pesebnosti komponti unutar pilule, koriste puno njih iste sirovine.

Koliko ta kapusla sadrzi tocotrienola? Vrati onaj nutr facts link....


Kaj se tice ribljeg ulja, po meni je ovo najbolje meni poznato, osim svoje tvornice za preradu  imaju detaljane lab. analize svakog produkta sto nisam vidio kod nikoga.Svaka boca ima kod koji kad upises dobis detalje analize.Posebno ona HP ulja , visoko koncentrirana sa EPA/DHA su mi zanimljiva.Osim toga bave se i prodaju samo ulje i nista drugo, tako da im je to orjentacija i specijalizacija

http://www.ascentahealth.com/reports/sample

Unatoc tomekaj mislim da je ovo najcisce ulje meni poznato necu rec da me ljeci, da letim il nekaj.Postoje indicije da moze bit dobro za zdravlje i uzimam ga, a dal pomaze il ne to ne mogu tvrditi kao sto vi tvrdite za suplement, jer to ne moze nitko tvrditi i potvrditi osim lab nalaza i dugotrajnih istrazivanja na raznim skupinama ljudi.Ono sto odredjuje nase zdravlje i sve je prehrana tokom dana, a suplement je tu zanemariv dio price, tako da moze bit Ok proizvod i sve, ali skup je i nemojte prcat o cudotvorinim izljecenjima u rangu s Isusovim :)





Edited by The Phoenix - 09 Studeni 2012 at 10:40
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.