New Posts New Posts RSS Feed - FINALNE SLIKE I GLASANJE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FINALNE SLIKE I GLASANJE

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 11:59
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Mislim da je sve jasno Smile
Slavonka i Lily!! Clap Clap

Zasluženo! Cestitam vam! Clap Clap
Cestitke i trenerima Ziki i Zmaju. Clap

Ovo je bilo jedno od rijetkih natjecanja gdje je stvarno bilo bitno sudjelovati a ne pobijediti.
Mislim da smo svi ostvarili neku svoju pobjedu nad nekim svojim ogranicenjima, bilo u glavi bilo fizickim.

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


I još jedna stvar....dan mi je zadatak da odaberem kandidata koji je po necemu posebnom obilježio ovo natjecanje, ko se najviše trudio, ko je bio najsimpaticniji i najaktivniji....moram li uopce pisati?

OSka - citanost tvoje teme sve govori, mislim da nema nikog ko je uspio ostat ozbiljan na vaše postove Big smile

Oh! Hvala, hvala! Embarrassed Barem netko cijeni te moje osobine. Wink LOL

Drago mi je što ste se i vi zabavljali sa mnom jer meni je stvarno ovo bilo jedno zabavno i pozitivno iskustvo.
I naravno, zahvaljujem mom šefu Thornu jer da je bio drugaciji (da ne kažem, normalan LOL ) ne bi mi bilo ni upola zabavno. LOL
Zbog njegovih metoda i treninga ja sam se cijelo vrijeme brinila da cu, umjesto fit, završiti kao transvestit.
Trebalo mi je puno truda i muke da se najmanje transformiram od svih ali uspjela sam! LOL LOL

Još jednom cestitke pobjednicima i svim ostalim natjecateljima i trenerima!Star
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 17:12
Cure, cestitke na pobjedi, a i svim natjecateljima na njihovim isto tako velikim postignucima!



A na ovo racunamo:

Originally posted by Lily_20 Lily_20 wrote:

iako je vec postalo izlizano, ne, necemo prestati pisati na forumu i da, pomoci cemo drugima da postignu ono što žele Big smile Sad smo pametniji i zreliji. Mi to možemo!!Eto toliko...Pusa od mene Heart






Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
pandora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pandora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 18:46
glasam za Lily. iako mi je nekak premršava ispala sad LOL al jedino kod nje vidim neke drasticne promjene, 

Edited by pandora - 06 Srpanj 2012 at 18:47
Back to Top
Ballerina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ballerina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 21:52
Svaka cast svakome pojedinacno!
 
Moj glas na kraju ide Lily ;)
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 00:41
Hvala cure Heart
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 04:45
zoki care disi LOL
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 12:43
Cestitam slavonki i lily Wink
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 13:04
Cestitke pobjednicima!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 14:35
Hvala decki Hug Beer
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 20:57
 Cestitam svima koji su sudjelovali u ovom natjecanju i sto ste ulozili truda i energije da promjenite svoje zivotne navike i sebe u FITovce. Clap 

Moj glas takodjer ide Slavonki 23 i Lily_20Tongue 

Svi ste se jako trudili, no najvece promjene se primjete kod Slavonke i Lily.
Cestitam pobjednicama! Star Party

Cure su osvojile bon od 750 kn kojem mogu iskoristiti na nasem web shopu.
I treneri pobjednika su osvojili nagrade koje necemo sada otkriti. 
Zamolio bih trenere i pobjednike da nam se jave na email: [email protected] kako bi se dogovorili oko slanja nagrada.

Nagraditi cemo i Osku - Oska je Miss simpaticnosti, slobodno se i ti javi na gornji email za nagradu.
Gymka je sugerirala ovu nagradu, jako nam se svidio prijedlog i od sada imamo i Miss simpaticnosti. Wink

Moram jako pohvaliti organizatoricu Gymku koja je odlicno obavila svoj posao, svi su slusali, sve je bilo za 10 i super smo zadovoljni svime. Cestitam Gymka, dokazala si se kao super cool organizatorica. Hug

S pobjednicima cemo napraviti intervju, pitanja ce dobiti putem emaila i intervju cemo objaviti na naslovnici portala. Vjerujem da ce i ostali izvuci puno korisnog iz intervju-a i da ce nam pobjednici otkriti sve tajne. Wink

Imali smo vec upita za novi FIT u 60 dana, trenutno nemamo datum odredjen za startanje, ali mozemo opet organizirati poslije godisnjim odmora i mora u npr. 9 mjesecu. Cool

Ako imate kakvih prijedloga za poboljsanje ili kritika, slobodno pisite u ovu temu.


Edited by Zoki - 07 Srpanj 2012 at 21:03
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 21:18
Hvala Zoki Big smile

Iz ovoga smo dobili samo naaajbolje...a bome i nagrada je odlicna Clap 

juuuj...bit' cemo na naslovnici Embarrassed Star
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 21:21
Zoki hvala na glasu, na nagradi i što si nam uopce omogucio da sudjelujemo u natjecanju.  SmileHeart

Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 23:18
Što se mene tice može samo lenta pa s njom paradiram po teretani i nerviram Thorna. LOL LOL

Hvala na nagradi i Gymki na ideji kojom mi je omoguceno da osvojim nagradu.

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Moram jako pohvaliti organizatoricu Gymku koja je odlicno obavila svoj posao, svi su slusali, sve je bilo za 10 i super smo zadovoljni svime. Cestitam Gymka, dokazala si se kao super cool organizatorica. Hug

Toliko strpljenja i razumijevanja.
Pratila je svaku temu i svakom kandidatu bila podrška.
Definitivno sve pohvale. Thumbs Up

Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2012 at 23:29
zakon nagrade, cestitam Wink
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 01:14
bravo zokiWink
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2012 at 04:01
Originally posted by OSka OSka wrote:

Što se mene tice može samo lenta pa s njom paradiram po teretani i nerviram Thorna. LOL LOL

Hvala na nagradi i Gymki na ideji kojom mi je omoguceno da osvojim nagradu.


tako je, dodaj si još jedan razlog za moj "happy" face u gymu LOLLOL

btw, valjda je i trener simpatican LOLLOLTongue
LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.