New Posts New Posts RSS Feed - Proteini
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Proteini

 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
Author
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 18:38
odi na njihovu stranicu i pogledaj cijene 
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 18:37
kolko ja znam, whey nije stetan ukoliko se koristi kako je preporuceno i normalno trenira, tak da... nemoj uzimat jeftine, nego od provjerenih proizvodjaca.

weider i multipower su najskuplji i najpopularniji proizvodjaci, sto ne znaci da su najkvalitetniji, al bar ih vecina ljudi koristi i najdostupniji su
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 13:07
dali je to dobro za moj uzrast
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 13:06
šš0kn 500g
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 13:05
Opis proizvoda:


Whey.pro 80 je sirutkin proteinski koncentrat visoke prehrambene vrijednosti.
Uslijed visokog sadrzaja esencijalnih amino kiselina kao sto su leucin, izoleucin i valin, pomaze kod gradnje misicnog tkiva, brzeg oporavka nakon intenzivnog treninga, te podupire imunoloski sustav.
Za razliku od mlijecnog proteina, sirutkin protein sadrzi malu kolicinu masti i laktoze, te se moze koristiti i kao nisko kaloricni zamjenski obrok.
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2007 at 12:52
to i ja mislim no ako znas koji bi meni whey pasao ti mi ga preporuci vjerujem ti
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 22:11
sori, al nije sve sto ti stara kaze najbolje i najpametnije, uostalom, nisam ni sigurna bas da ti se starci kuze u to tak da...

isprika mami
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:42
cekaj , ja ti nisam nista ni napisao , odi zajedno s mamom na fitness.com.hr naslovnicu , posjeti neke proizvodjace (pronutrition.hr)


Originally posted by luka52 luka52 wrote:

hvala ti na odgovoru ali moglo je proci i bez onog komentara da ovdje nije nitko duzan da mi odgovara
jer ja mislim da smo tu bas iz tog razloga da jedno drugom iznesemo svoja misljenja i damo odgovore...


stvar je u ljutitom smajlicu , nevazno , ugodna vecer
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:15
dobro mama je kraj mene i dosta si je uvjerijo jos samo da te pitam koji bih ti meni whey preporucio...
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:11
dobro hvala ti,ali zanima me sto ti to znaci najgore sto se meni desilo je da sam pisao u zelenkastoj nijansi , al to je vec nesto drugo.
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:09
hvala ti na odgovoru ali moglo je proci i bez onog komentara da ovdje nije nitko duzan da mi odgovara
jer ja mislim da smo tu bas iz tog razloga da jedno drugom iznesemo svoja misljenja i damo odgovore...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 21:09
necu na svoju ruku nista govoriti , posto nisam nesto posebno skolovan , ustvari samo sam malo stariji neg ti...

neka ti odgovore neki stariji ovdje , ali koliko ti ja znam nije ti nikakav problem , jer su to samo dodaci prehrani i nista vise...

najgore sto se meni desilo je da sam pisao u zelenkastoj nijansi , al to je vec nesto drugo
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:46
ne oni ce meni dopusti samo da ih malo uvjerim ali sto ti kazes dali mogu ili nemogu unositi proteine...
Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:41
ajde lega odgovori no malo opsirnije...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:40
pod broj š. nitko ovdje nije placen da ti odgovara , tako da budi zahvalan sto ce se naci neko koga uopce boli za tvoj unos proteina

kao drugo , usprkos cinjenici da ti starci zele sve najbolje , nemora znaciti da su kompetentni da komentiraju podrucje suplementacije (druga je stvar ako ti jednostavno ne daju)

za doktora ne znam , pretpostavljam da mu nisi tocno objasnio o cem se radi , ja skroz vjerujem covjeku koji nosi titulu doc.dr.sc. , a kaze mi da smijem


Živio


Back to Top
luka52 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luka52 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2007 at 20:10
cekam odgovor
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.