New Posts New Posts RSS Feed - Tablete za mršavljenje (pit)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tablete za mršavljenje (pit)

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 09:21
  hahhahha sigurno Herbafast ... aahhaahhha... to mi je ono za ljencine nad ljencinama... tablete za mršavljenje... lokot na frižider i bok
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 09:15
 mene sad užasno zanima koje su to tabletice
XXL-Zagreb
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 01:36
Originally posted by berlava berlava wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

zajebi te sve gluposti. radi puno cardia (brzo hodanje ili HIIT), prehranom pokrij bazalni metabolizam i mrsavit ces. ono sto mozes 45 min prije LI cardia nataste popiti je obicna crna kava ili imas onaj kofein u tabletama.l-carnitin je porez za budale. ;)
da i muski koji to uzimaju lipo mogu ostat sterilni...paš onda dizat utege,a puškica ništa

ne picaj gluposti
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 01:03
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

zajebi te sve gluposti. radi puno cardia (brzo hodanje ili HIIT), prehranom pokrij bazalni metabolizam i mrsavit ces. ono sto mozes 45 min prije LI cardia nataste popiti je obicna crna kava ili imas onaj kofein u tabletama.l-carnitin je porez za budale. ;)
da i muski koji to uzimaju lipo mogu ostat sterilni...paš onda dizat utege,a puškica ništa

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 

pa i ja sam mu rekao za suplement koji pomaze pri mrsavljenju - kofein.
men kofein pomaže da se razbudim

Edited by Iluvatar
Rakija correcting people
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 00:58
Originally posted by d@n@ d@n@ wrote:

ima li netko iskustva s nekim tabletama za pomoc pri mrsavljenju...dobrog ili loseg..i sta mislite o jabucnom octu?
ajme meni nemoj bit samo ona jedna od onih ocajnika i sta trazi laksi put za smršavit...nema ti nista bez znojenja i amen.
eoooo ti lipo savjet te tablete su ti jedno veliko zlo,naime nemaju ucinka,uzmes tabletu zaboravis na glad,ili uzmes tabletu pa si po dana na wc-u...iskreno ne znam sta je opasnije bit praznog zeludca i trpat u sebe tablete i sje**t se ono bas pravo(kiselina,gastritisi,cirevi...)ili provest po dana izmucen na wc skoljci.preskupo kostaju,ahhh da ne efikasne su jel kad ih prestanes uzimat sve to lipo vratis duplo!!!pare mos efikasnije i korisnije potrošit.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 00:13
  al naziv teme je
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 00:00
  pa i ja sam mu rekao za suplement koji pomaze pri mrsavljenju - kofein.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:34
Gajba decko je pitao a ja sam mu samo odgovorio na ono što je on tražio, znam i sam da su to gluposti i bacanje novca

LI Cardio natašte oke samo neka slucajno ne trci jer ce popalit samo mišicnu masu!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:29
zajebi te sve gluposti. radi puno cardia (brzo hodanje ili HIIT), prehranom pokrij bazalni metabolizam i mrsavit ces.
ono sto mozes 45 min prije LI cardia nataste popiti je obicna crna kava ili imas onaj kofein u tabletama.
l-carnitin je porez za budale. ;)
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 23:07
Gledaj možeš pokušat s L-karnitinom ali znaj da ti također prehrana i trening moraju biti dobro posloženi jer su ti to onda uzalud baceni novci!

Napiši kako jedeš i treniraš pa cemo ti pomoci, makar po mom prije bi te novce iskoristio za whey nego neki fat burner   
Back to Top
d@n@ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d@n@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 22:51
ima li netko iskustva s nekim tabletama za pomoc pri mrsavljenju...dobrog ili loseg..i sta mislite o jabucnom octu?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.