New Posts New Posts RSS Feed - Koliko ste izgubili kg?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko ste izgubili kg?

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 15>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2011 at 23:30
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pomiri se s tim da ce ovo oko struka, popularne love handles otici posljednje i to kad ti bodyfat padne dovoljno nisko, nicim to lokalizirano neceš prije srezat , zato ne žuri i nek ti taj problem ne stvara osjecaj da nešto brzo i radikalno moraš promijenit, nego kontinuiranim radom i malo po malo gubljenjem postotka masnog tkiva ce i to nestati, ali svakako uspori malo i povecaj kalorijsaki unos jer previše kg gubiš u malo vremena.

Na mjestu na kojem se ubrizgava hGH dolazi do lokaliziranog topljenja masnih naslaga Smile Wink


Big smileBig smile Ajde , vidim da cu morat primit i ja onaj chemical muscle il kak se vec zove ta knjiga koju si stavio na share :) skinuo je, al stoji još u "koricama" :)
Big smile
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2011 at 23:17
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pomiri se s tim da ce ovo oko struka, popularne love handles otici posljednje i to kad ti bodyfat padne dovoljno nisko, nicim to lokalizirano neceš prije srezat , zato ne žuri i nek ti taj problem ne stvara osjecaj da nešto brzo i radikalno moraš promijenit, nego kontinuiranim radom i malo po malo gubljenjem postotka masnog tkiva ce i to nestati, ali svakako uspori malo i povecaj kalorijsaki unos jer previše kg gubiš u malo vremena.

Na mjestu na kojem se ubrizgava hGH dolazi do lokaliziranog topljenja masnih naslaga Smile Wink


Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Lady View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 16:00
š6 od pocetka godine Party
š63/ trenutno 56
na pocetk sam mislila da cu biti zadovoljna kad dodem do 55 al sad vidim da nisam pa idem jos
Back to Top
aprilili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aprilili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2011 at 14:12
Bilo bi super kad piste koliko ste skinuli kg da napisete i koliko ste viskoki da znamo od kud ste poceli i gdje ste trenutno da imamo neku orjentaciju
Back to Top
anelahribar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anelahribar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2011 at 12:13
Ja sam u mjesec dana skinula š0 kg tako da sam svaki dan ujutro išla trcati, a popdne sam vozila bicikl.
Back to Top
Baha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 22:21
š5 kila u godinu dana.
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 22:23
Turbo cega?
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
jovicjelena231 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jovicjelena231 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 14:30
Ja sam se ugojila u trudnoci dobrih 30 kg,strasno !
Uz pomoc turbo slanka sam skinula ubrzo visak kilograma:)
http://www.yu4you.com/trazi.php?vrsta=ostalo&terms=turbo+slank+-+š80+tableta&lang=sr&t=š
Back to Top
jovicjelena231 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jovicjelena231 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 14:29
Ja sam se ugojila u trudnoci dobrih kg,strasno !
Uz pomoc turbo slanka sam skinula ubrzo visak kilograma:)
http://www.yu4you.com/trazi.php?vrsta=ostalo&terms=turbo+slank+-+š80+tableta&lang=sr&t=š
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 01:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zia, sudeci po svemu što pišeš uokolo cini mi se da ni ti baš ne kopaš previše....dobronamjerna kritika Wink

Bok!

Gle, ja sam, reklo bi se, znanstveni amater. Kritike su uvijek dobrodošle. Validnu kritiku ne odbacujem. Pokaži mi da da maslinovo ulje nije dobro i nema problema. Prihvatit cu.
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 00:02
Originally posted by zia zia wrote:



WTF??!?!

Dajte ljudi moji uozbiljite se, ako Vam se baš neda kopati po znantvenoj literaturi ili casopisima, dajte bar na Wiki-fCensoreding-pediu skocite sa vremena na vrijeme.



Zia, sudeci po svemu što pišeš uokolo cini mi se da ni ti baš ne kopaš previše....dobronamjerna kritika Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 00:55
Originally posted by naturalsplit naturalsplit wrote:

@gym,

šta se tice zdravih masti, ako maslinovo ulje u povrcu / salati ne spada pod zdrave masti, daj mi koju namirnicu da ju ubacim u jelovnik.



WTF??!?!

Dajte ljudi moji uozbiljite se, ako Vam se baš neda kopati po znantvenoj literaturi ili casopisima, dajte bar na Wiki-fCensoreding-pediu skocite sa vremena na vrijeme.


Eto malo lakše usporedbe na wolframu.

Laneno:
"However, recent well-controlled placebo studies suggest the regular consumption of flaxseed oil may not reduce the risk of stroke, heart disease, or cancer."

Maslinovo:
"There is a large body of clinical data to show that consumption of olive oil can provide heart health benefits such as favourable effects on cholesterol regulation and LDL cholesterol oxidation"






Edited by zia
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
naturalsplit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naturalsplit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2011 at 14:42
Nije nenormalno, daleko od toga, ali mi je žao šta sam si dopustija to :P valjda shvacaš šta želim rec.

@davor

Zanimljiv link, ali kako ja nisam trenutno u teretani, i ne koristim suplemente, morat cu se držat ovako "klasicnog" pražnjenja i punjenja. Ako dođe vrijeme da moram takav režim odradit, svakako cu pokušat :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2011 at 14:34
Originally posted by naturalsplit naturalsplit wrote:

Pa mislim da sam negdi napisa da cu to "pametno i polako" skinit, jer znam koja je to muka za skidat. Do tad samo optimiziram prehranu i nacin vježbanja.A da sam malo manje kreten, nebi ni imao tzv. love handles ilitiga jastucice. Nikad ih nisam ima, bodyfat mi je skoro stalno bija na 7-8% osim kad nije bilo natjecanja (to se tice za judo i kickboxing, jer sam se obicno trebao rezat za kategoriju pa eto.) + teretana, a sad kako sam se zapustia, ozljedija i više nema sporta osim trcanja i plivanja, tako to treba i ispravit, a to je troduplo teže :p. I da, izbacit cu dupli kardio, mislim da nije potreban, baš sam razmišlja sad o tome.


Ma joj, ne razbijaj glavu s tim da si bio bedast i dzvolio si to, to je nekak normalno, desi se, a i imao si ozljedu koliko se sjecam tak da nije to nis nenormalno.Wink
Back to Top
naturalsplit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2011
Location: Split
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote naturalsplit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2011 at 14:22
Pa mislim da sam negdi napisa da cu to "pametno i polako" skinit, jer znam koja je to muka za skidat. Do tad samo optimiziram prehranu i nacin vježbanja.A da sam malo manje kreten, nebi ni imao tzv. love handles ilitiga jastucice. Nikad ih nisam ima, bodyfat mi je skoro stalno bija na 7-8% osim kad nije bilo natjecanja (to se tice za judo i kickboxing, jer sam se obicno trebao rezat za kategoriju pa eto.) + teretana, a sad kako sam se zapustia, ozljedija i više nema sporta osim trcanja i plivanja, tako to treba i ispravit, a to je troduplo teže :p. I da, izbacit cu dupli kardio, mislim da nije potreban, baš sam razmišlja sad o tome.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2011 at 14:09
Originally posted by naturalsplit naturalsplit wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

pa š50-š60g nije mali unos ako radis i punjenja.. ja kad radim sa punjenjima svaki 4. dan, onda ostale dane jedem ispod 60g uh dnevno..


To koliko ja znam ovisi od osobe do osobe, ali isto 60g mi se cini pre malo s obzirom na to da si to ti na avataru. Možda griješim, ali ako tebi to funkcionira, samo daj, meni tih š50-60 funkcionira skroz dobro, ali mi najveci problem predstavlja lokalizirane masne naslage koje su meni utemeljene oko struka. Virova il ne, cak imam i V-cut, ali ovo oko struka mi jednostavno ne želi otic. A prije nego li sam krenija trenirat i sredit prehranu (prvo sam si prehranu dovea u red i tek onda krenija trenirat, da ne bude zabune) ne želiš znat koliko je to grozno bilo.


Pomiri se s tim da ce ovo oko struka, popularne love handles otici posljednje i to kad ti bodyfat padne dovoljno nisko, nicim to lokalizirano neceš prije srezat , zato ne žuri i nek ti taj problem ne stvara osjecaj da nešto brzo i radikalno moraš promijenit, nego kontinuiranim radom i malo po malo gubljenjem postotka masnog tkiva ce i to nestati, ali svakako uspori malo i povecaj kalorijsaki unos jer previše kg gubiš u malo vremena.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.