New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 6970717273 121>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2011 at 23:41
Originally posted by insane insane wrote:

e to s proteinima sam skužila, sva sreca da volim mesoBig smile
ne jedem i ne volim mlijecne proizvode tako da jogurti, posni sirevi i slicno odpada.
inace sam hitler za djecju prehranu tako da nema brige, jedino kaj oni vole variva, a to bi ja trebala smanjiti. 
frendovi vježbaci spominju tekuce aminokiseline, proteine u prahu a tu se ne snalazimC&#šš1;nfused. pomoc!

baš me živo zanima kakvi ce biti rezultati za tri i pol tjedna kada moj insanity završava! tu se vec mislim šta bi mogla sljedeceWink
a kako uspjevam Phoenix? imam super mužaT&#šš1;ngue


Zasto ne variva? pa variva bas da, to je samo povrce, dakle zdravo, nema previse uh, a ono kaj ima su savrseni i uz varivo meso.........pa da savki dan jedes varivo s mesom 3x na dan di ces boljeg jelaWink
A na ovo kak uspjevas, nije to bilo pitanje nego pohvala jer bez obzira kaj imas normalnog muza zene su uglavnom same sebi prepreka kada rode, u vrlo vrlo velikom broju se same zakopaju i ponasaju se kao kad rodis i imas djecu tvoj privatni zivot prestaje postojati i tvoje slobodno vrijeme, pa se podrede mahnito samo udovoljavanju svih ostalih potreba osim svojih..........muzevi tu obicno nemaju ulogu i nisu prepreka u toj mjeri koliko si zene same naprave u glavi blokaduWink Iz tog razloga te hvalim kaj si se othrvala tome uspjesno i ulazis u manjinu Big smile


Edited by The Phoenix
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 09:58
Ja nisam neki tip za variva.... Mislim, volim, ali tu uglavnom ima previše krumpira i masti (sama ne kuham variva)....
Zapravo sam skužila da dosta toga jedem prijesno ili malo termicki obrađivano. Na kraju krajeva - 5 obroka u danu treba pripremiti, a sad da za svaki kuham, tj. nakuhavam, cijeli dan bih provela u kuhinji. T&#šš1;ngue
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 11:13
E pa pocni ih sama  kuhat  pa nece bit masnaLOL , a ne vidim kaj ima loše u krumpiru inace iako ga nemoraš stavit ako bas ne zelis........
Skuhaš varivo na velko i onda imas š rijesen obrok za 2-3 dana.Bar variva stoje i cesto se kuhaju za par dana
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 16:56
2, 3 dana my ass!
Sjecam se kako sam si zadnji put skuhala kelj, a kako ne mogu pojesti veliku kolicinu te prazne vodice (bez krumpira, zaprške i sl.), tako sam ja to jela, jadna, cijeli daaaan!!!

Mali i konkretni obroci! Thumbs Up
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2011 at 17:04
Neznam.........nemoj da ti poslikam svoje varivo sa graškom i mahunama i mesom...........
Sastojci : škg pureceg zabatka
             : 0,5 kg mahuna
             : 0,5 kg graška:
             : 2 luka
             : nabacano mrkve

I zgusnuto da nema previse vode.......i imam tocno za 3 obroka prava a nema govora o rijetkoj vodici ,s tim jedem raženi , inace bi ubacio krumpira ili ga zmiksao unutra.

I kad zabijem u to žlicu, ona skoro pa stoji jer nisam utrpao previse vode i na kraju sam samo malo brasna ubacio zlicu-dve da se stisne, bez klasicne zaprske..........te 2 zlice su zanemarive kalorijski, pogotovo podjeljeno to sve na 3 obroka........

Ja mislim da se ti isto malo bojis hrane jer ne vidim zakaj bi bila vodica umjesto hrpe povrca i mesa unutra i zagusnuto , ali necu tu temu spominjat posto sam vidio da te se spominjalo vec po pogledu kolicina heheheheLOL Niej da se ne slazem s njima kad vidim u meniu 50g piletine ili pol konzervice tune (ono povrce sa strane ne spominjam jer je kalorijski nevrijedno) tak da obroci ti ispadaju od mozda š00 kalorija svaki .........al nebi se štel mješat jer svakome što mu odgovara, a nisi od jucer tu da neznas ili ne kuzis tematiku

Ja npr. ne treniram vec 6 mjeseci i nisam se usvinjio (bar se tak dozivljavam LOL) , jesam se opustio i izgubio misicni tonus, ali uz sav junk i hranu nisam ni priblizno se usalio kolko sam mislio, cak su i kg ostale na istom, ali se malo promjenio odnos bf/misici , ali super zadovoljavajuce s obzirom na neaktivnost..Tak da vi koji svakodnevno trenirate pretjerujete u strahu od dobivanja kg ili masti.
ak sam i mjesec dana zivio an domacicama i keksima i cokoladam od živaca, ali gubio sam kg uz to također jer sam se prije doveo u fat burning mašinu + hrpe kortizola , al poanta je da se bojite i pojest potrebno za odrzavanje


Edited by The Phoenix
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 14:06
Nja nja nja.... moji obroci imaju cca 300 kcal, ne brini ti o tome. Wink

Nego - ovo tvoje igleda baš njami!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2011 at 14:42
Originally posted by Theia Theia wrote:

Nja nja nja.... moji obroci imaju cca 300 kcal, ne brini ti o tome. Wink

Nego - ovo tvoje igleda baš njami!


Nja, nja, nja hahahaha, pa dobro, malo je nja, nja, nja ...........al ti si tak isto covjeku na blogu rekla da bi nahranila LOL

A ovo kaj sam skuhal........., fino je ........cesto tak nekaj skuham jer inace kuham svaki dan, a ne žvace mi se suha mesina i riža........ma , umjesto da pricam, skuham ti cijeli lonac toga ak mi iz jucerasnjeg menija kojeg si poslala izvuces te obroke od 300 kcal Wink :p
Back to Top
iluzija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iluzija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 00:41
bokic svima :D

konacno sam se odlucila regat na ovaj forum, umjesto cijelo vrijeme samo promatrat iz prikrajka.
na petom sam danu treceg tjedna prvog mjeseca insanityja i mogu reci da je ovo nešto najbolje ikad izmišljeno za vježbanje doma i da sam totalno navucena na to. vec osjecam promjene na sebi i imam osjecaj da ih pinku i u ogledalu vidim. vagala se nisam ni prije ni poslije nit imam vagu doma, al se uzdam više u izgubljene centimetre i ogledalo, nego u vagu :D

eh sad, ono u cemu zapinjem je prehrana. nisam pocetni vježbac, imam ponešto iskustva otprije iz teretane koju sam sad zamijenila s mnogo ekonomicnijim rješenjem zvanim insanity, pa nisam potpuni amater u vježbanju i opcenito fizickoj aktivnosti. ali jesam u prehrani i znam da tu (figurativno, ofkors) moram puno kruha jest :D

i theia, spominješ svoj blog u kojem si pisala o prehrani tijekom insanityja, ali ne mogu ga naci, pa mi pliz tu pukni link za to, ako nije problem :)

eto to je to. malo se raspisah, a niš pametno nisam rekla :D
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 08:31
Htio bih se samo nadovezati i savjetovati...
U Insanity workoutu najviše trpe koljena, pa kilaža nebi trebala prelaziti puno od normale, jer budu problemi upravo sa koljenom..
Prije insanitija, što je vec poznato, malo se treba ojacati, dobiti na snazi na kondiciji, ali na drugi nacin, trcanje naprimjer..
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 12:38
Originally posted by iluzija iluzija wrote:



i theia, spominješ svoj blog u kojem si pisala o prehrani tijekom insanityja, ali ne mogu ga naci, pa mi pliz tu pukni link za to, ako nije problem :)



Prvi blog u izdvojenoj koloni.

https://www.fitness.com.hr/blog/heh/BBI_prehrana___sto_sam_ja_jela_.aspx

I da - vaga ti i nece biti nešto od koristi (vec sam pisala o tome kako sam dobila 2 kg u prih š0 dana i takva ostala do kraja, a tijelo se mijenjalo) - OGLEDALO ce ti biti naaaajbolji saveznik! Wink

Back to Top
future View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote future Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 21:22
Nova ovdje jesam, ali što se treniranja tice nisam baš pocetnik. Ma u neku ruku i jesam s vremena na vrijeme. Moj problem jeste što malte ne cijeli život kao nešto vježbam pa pauza i to malo žešca, pa onda opet up, pa opet down, i tako .... A sad me konkretno zanima da li neko zna da mi pomno objasni plan vježbanja kod ChaLean EXTREME , ustvari sve vježbe sam downloadovala, ali se baš ne snalazim oko toga šta koji dan , tj. koju vježbu i koliko dana ???
Back to Top
La primavera View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote La primavera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 17:06
Ljudi pozdrav!

Krenula ja danas sa insanity..joj onaj kes tanye kad zna kak je dobro napravila heheh

ugl, moji razultati fit testa su:

switch kicks 77
power jacks 48
power knees 93
power jumps 27
globe jumps 7
suicide jumps š8
push-up jacks 23
low plank oblique 47

danas odradila prvi trening..prdobro se osjecam..ovo je vrhunski..šta vi papate prije treninga da možete ovaj brutalni terning izdržati? a što poslije par recepata..tnx
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 09:47
Ma neznam dal da ti povjerujem u ove rezultate, pošto je prvi fit test...
Prolistaj malo ovu temu, ima prica o hrani...Svašta se jede :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
La primavera View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote La primavera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 17:35
Kako misliš ne znaš dali da mi povjeruješ?Shocked pa nismo svi isti netko može više netko manje..netko se cijeli život bavi nekim sportom a netko krene pa stane..ili je tek sad poceo..naravno da onda ne mogu svi jednako napraviti..ja znam koliko ja mogu..i veslim se novom fit testu da vidim koliko cu tek moci jer trening je super..
Back to Top
La primavera View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Rujan 2011
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote La primavera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 17:36
i jel si netko pržio da može gledat na dvd-u to? kako na koji dvd? tnx
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2011 at 15:15
Originally posted by La primavera La primavera wrote:

i jel si netko pržio da može gledat na dvd-u to? kako na koji dvd? tnx

Jedino na onaj dupli DVD Wink
Ili možeš spojit laptop/komp na tv pa vježbaj Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6970717273 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.