New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 6768697071 121>
Author
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 11:05
Originally posted by marie_2 marie_2 wrote:

ja ih radim dosta dobro...mišici na rukama su mi dosta ojacali tako da ih mogu napravit poprilicno dobro. ja dosta i trbušne osjetim kad radim i pomocu njih se i "odgurnem".

jel se spuštit skroz do poda, il?
spustm se ja onako malo, al uopce ne osjecam tricepse, a ne mogu se više od toga spustit
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
marie_2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marie_2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 10:59
ja ih radim dosta dobro...mišici na rukama su mi dosta ojacali tako da ih mogu napravit poprilicno dobro. ja dosta i trbušne osjetim kad radim i pomocu njih se i "odgurnem".
When all else fails, persistence prevails. =)
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 10:55
Originally posted by Kiir Kiir wrote:

Ma ja sam skido verziju koja ima 3x 4GB .iso fajl pa u svakom tom ima po par videa, pa zato


jel ti dobra kvaliteta? meni je onako...ok, al kao mutnjikasta..al mrvicu.
ako ti je odlicna kvaliteta, reci, pa budem i ja skinula.

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 10:54
  kako vi radite onaj squat push-up (max plyo)?
meni je to tako koma, više me bole noge nego tricepsi
a ne mogu se baš ni baciti onako, sa rukama uz tijelo, i odgurniti nazad. a vidim da neke cure iz videa isto ne mogu.
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 20:49
  Gotov Day 3. Iss, umirem

Al sam uspio, weeeee :D

p.s. Ovaj whey shake tako pase da bih najradije 5 litara popio
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 19:09
Originally posted by Asia Asia wrote:


E,Morrighan,mi cemo zajedno 2.mjesec..ako si danas 3.dan recoveryja...
Meni je smiješno jer taj core cardio napravim bez ikakvog problema,cini mi se prekratak-sada kad znam što je u drugom mj



Da da, sledece nedelje krecem sa drugim mesecom! Super, da imam neku moralnu podrsku

Svaka cast za tvoju ambicioznost heehe, napraviti bilo sta iz Insanitya bez stajanja je ooogroman uspeh, ja nisam dosla do tog stadijuma u prvom mesecu jer me uvek ruke izdaju pre kondicije Ali sam slavila za svaki onaj jedan circuit od 3 rotacije odradjen bez stajanja hehe ((:

Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:51

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

LOL
žensko sam
š2GB??? 
moj 4GB i nešto....
 

 

 

A nisam bio ziher, sorry

 

Ma ja sam skido verziju koja ima 3x 4GB .iso fajl pa u svakom tom ima po par videa, pa zato

"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:46
Originally posted by Asia Asia wrote:


I,ne znam ako st upuceni,ali u pripremi je Beachbody insanity asylum-neki 30 dnevni program za poboljšavanje kondicije i snage za sportaše..cim bude vani ga skidam


vidila sam to al cini mi se da koristi nešto dodatne opreme..?
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:44
Originally posted by Kiir Kiir wrote:

 

EDIT: Fak, Mini me je bio/la brzi/a



LOL
žensko sam
š2GB??? 
moj 4GB i nešto....
 

Edited by Mini me
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:44
Originally posted by bibba bibba wrote:

 našla kalendar u pdf-u 

za koji dan cu imati nekih 2 tjedna slobodnih dana pa pocinjem s programom, tako da budem doma kad me razbije upala mišica i ostale boljke. da vam napomenem, ja sam jedna od onih koje i crobik Renate Sopek svalja na pod

u svakom slucaju, ako umrem radi ovog bb insanitya - pozzz svima, bilo mi je cast upoznati tako mile i drage ljude...

 

 

 

Samo nemoj odustati i to je to. Meni je danas tek 3. dan, al sam nabrijan iako vec umirem i sve me boli.

Preporucam motivacijske filmice na youtube prije vjezbanja uz koje se mozes sama zagrijati i nabrijati

"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:30

 našla kalendar u pdf-u 

za koji dan cu imati nekih 2 tjedna slobodnih dana pa pocinjem s programom, tako da budem doma kad me razbije upala mišica i ostale boljke. da vam napomenem, ja sam jedna od onih koje i crobik Renate Sopek svalja na pod

u svakom slucaju, ako umrem radi ovog bb insanitya - pozzz svima, bilo mi je cast upoznati tako mile i drage ljude...

Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 14:02
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Aaaaaaaaaaaaa pa ovaj cardio core and balance nije uopste lagan, posteno sam se oznojila i zadihala!!! Ali opet mi je dobro dosao posle onih ludackih intervalnih treninga.

Agatha, hm, nisam strucnjak i samo nagadjam, ali mozda je do prehrane, mozda trebas malo preracunati kalorisjke potrebe ponovo, uzimas li vise nego sto trebas..?

Inache, pitanje za cure, je'l se nekoj desilo, ili ima takav osecaj, da se struk prosirio od silnih oblique works? Ja imam utisak kao da sam ravnija sad u struku nego inace, mada cm kao stoje.


E,Morrighan,mi cemo zajedno 2.mjesec..ako si danas 3.dan recoveryja...
Meni je smiješno jer taj core cardio napravim bez ikakvog problema,cini mi se prekratak-sada kad znam što je u drugom mj

Inace i meni se cini da mi je struk širi,ali ništa zato-onako sa strane izgleda super,još ako malo izvijem struk-svaki mišic mi se vidi-predobro!
Jedva cekam iduci tjedan da ponovo pocnem 2.mj,probat cu rasturiti sve bez pauzi otprve...nekako me ta kondicija progoni!
I,ne znam ako st upuceni,ali u pripremi je Beachbody insanity asylum-neki 30 dnevni program za poboljšavanje kondicije i snage za sportaše..cim bude vani ga skidam
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 13:09
  aaa,upala moja:)ja sam bila sretna kad sam ju imala,makar sam hodala da ne kažem kako:)))znala sam da onda i vrijedi nešto to moje luđacko vježbanje..
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 11:17

 Zivio brzi flat

 

Ja sam neki dan skinuo kao obican(?) Beachbody Insanity Workout(š2GB). Unutra ima i excel file koji se zove !Insanity Calendar i u njemu pise koji dan radis koju vjezbu.

Po njemu, š. dan je FIt Test, drugi je Plyometric cardio circuit i za svaki dan dalje imas nesto(osim (skoro) svaki 7. je kao Day off.

 

Ja sam na isohunt stranici upisao "Beachbody Insanity Workout", odes skidat taj torrent od š2GB, ALI makni kvacice sa svega i skini samo taj mali Excel file ;)

 

EDIT: Fak, Mini me je bio/la brzi/a



Edited by Kiir
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 11:15
  skini torent na kojem su ti svi i tamo ceš dobiti upute
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
bibba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bibba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2011 at 11:03

 bok društvance

trebala bih malu pomoc: upravo skidan bb insanity deluxe, zasad mi se skinuo jedino prvi Fit test.

zanima me nakon prvog tog testa, koliko dana trebam vježbati svaki dio? imam za skunuti:

š. plyometric cardio circuit

2. cardio power resistance

3. cardio recovery

4. pure cardio abs

5. cardio abs

6. core cardio balance

7. max interval circuit

8. max interval plyo

9. max cardio conditioning

š0. max interval insane abs

šš. insane abs

š2. upper body weight training

 

vidite i sami koliko je to diskova, dok se to sve skine proci ce i deset dana 

ali taman da se zagrijem. jedino, nemam nigdje "upute" koliko ide svaki trening i kad se prelazi na iduci. oprostite na ovolikom postu, ali nisam nigdje našla nešto gdje bih skužila

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6768697071 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.