New Posts New Posts RSS Feed - crobic cijene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

crobic cijene

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mystic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mystic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: crobic cijene
    Posted: 18 Ožujak 2011 at 17:48
  200 kn mjesecno, svi grupni programi neograniceno tjedno (pilates, crobic, yoga, fit box, spinning) + teretana (Vita fitness& spa) al to samo zato jer mi firma ima deal s njima. Inace bi to bilo 500kn mjesecno.
A samo grupni programi su 350 kn..što smatram da je ok cijena pošto se stvarno može ici 7 dana u tjednu na što god želiš.
Back to Top
*zvrk* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *zvrk* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 18:05

š00kn mjesecno, 3x tjedno

Studentski dom Stjepan Radic

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 14:24
Originally posted by *zvrk* *zvrk* wrote:

Originally posted by cagedbaby cagedbaby wrote:

htjela bih uzeti fat burning program jer mi to zbilja treba
za trenericu ne znam-možeš mi preporuciti možda?

koji si ti program?

 

 

uzmi fat burning kod Mirke-ženska je zakon

ja kombiniram sve.  crobic freak

  da da.. ubijete..

 

usput.. izgleda da cu se ja morat preselit u Osijek.. cure vi skoro dzabaleska idete na crobic.. ovdje u Puli je i 250 kn 3 puta tjedno

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
njanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote njanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2011 at 13:52
Originally posted by velika-ivana velika-ivana wrote:

š00kn mjesecno, tri puta tjedno, u osijeku. vrlo prihvatljivo.


U mome gradu u blizini  Osijeka također š00 kn 3*tjedno i uz
tu cijenu se može koristiti i teretana koliko želiš.
kad ima volje ima i nacina
Back to Top
*zvrk* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *zvrk* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 17:54

Originally posted by cagedbaby cagedbaby wrote:

htjela bih uzeti fat burning program jer mi to zbilja treba
za trenericu ne znam-možeš mi preporuciti možda?

koji si ti program?

 

 

uzmi fat burning kod Mirke-ženska je zakon

ja kombiniram sve.  crobic freak

Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2010 at 16:17
nije da reklamiram, ali fitness centar XXL u koji idem u teretanu, ali 250 kuna je neograniceno grupni trening ili neograniceno teretana.

teretana + grupni neograniceno je 300 kuna... a grupnih treninga imali toliko raznolikih da je to strava ....
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
cagedbaby View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cagedbaby Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2010 at 18:45
htjela bih uzeti fat burning program jer mi to zbilja treba
za trenericu ne znam-možeš mi preporuciti možda?

koji si ti program?

Back to Top
*zvrk* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *zvrk* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 19:37

 super ti je tamo!! (bar meni) sve trenerice su zakon.

koji bi uopce sat uzela? i kod koje trenerice?

treba ti još samo rucnik i voda ako želiš. i spremna si

Back to Top
cagedbaby View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cagedbaby Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 13:22
Originally posted by *zvrk* *zvrk* wrote:

              BPM

(2 lokacije: Selska šš9 i Wellness club Virtus, F. Andrašeca š8)

2x tjedno š80kn, 3x 2š0kn, 4x 240, 5x 270 kn.

prvi trening besplatan!!! 



ideš u BPM?
htjela bih upisati neki od programa kod njih u selskoj, ali me zanima kakva je opcenito atmosfera na tim treninzima, što ljudi govore i treba li imati još neku posebnu opremu osim tenisica i trenirke?

pozdrav
Back to Top
*zvrk* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *zvrk* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 23:38

              BPM

(2 lokacije: Selska šš9 i Wellness club Virtus, F. Andrašeca š8)

2x tjedno š80kn, 3x 2š0kn, 4x 240, 5x 270 kn.

prvi trening besplatan!!! 

Back to Top
velika-ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote velika-ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2010 at 17:30
š00kn mjesecno, tri puta tjedno, u osijeku. vrlo prihvatljivo.
Back to Top
Naka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Naka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2010 at 19:43
  zivim na cvjetnom naselju pa me zanima koji bi mi blizi centar savjetovali gdje je dobar crobik, a da nije pretjerano skupo??
jel tko ide na neki od programa u bpm centar?
hvala na svakoj informaciji...pozz!
Back to Top
nenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 14:28
Ja sam privatna instruktorica u Istri. Naplacujem 2 x tjedno 250 kn i 3 x tjedno 300. Znam da nije jeftino, ali može se i trcati i sve raditi sam za svoje tijelo, a onda ti nitko nece uzeti ni kn. Ja putujem 3x tjedno cijele godine 40 km tamo i 40 natrag. Krenem u š7.00 sati i vratim se u 23.00 moje dijete me tada ne vidi. Uz posao koji radim još trebam doma pripremiti trening što traži cca 2 sata rada kod kuce uz step, jer to je posao ne šala. Najam dvorane po satu me košta š0 eura, svaki put je zakupljena 4 sata. ukupno uz neki popustic uzme mi 400 eura mj. Ja trebam doci i po snjegu zimi na debelih od -š do -š5, za razliku od polaznica koje me bedasto pitaju jel može popust jer eto prošli tjedan je padao snjeg pa one nisu zato došle...ono???
I tako zapravo i u Zg gdje je standard recimo skoro isti kao u Istri...cijene su skupe znam, ali vaši instruktori vecinom još negdje rade i treba im zaista hvale vrijednog truda da žele napraviti trening i biti za vas tu 365 dana u godini bez temperature, proljeva itd. I nije lako osmisliti trening platit najam, porez i bla bla...možda i kakvu zamjenu...karticu provucenu za liniju, zvucnik, mikrofon, pojacalo i moderni cd. Da ne skakucete 20š0 na "TEK JE š2 SATI". Skupi troškovi, skup crobic. A i nama cjene skacu, do 7 mj. mi je najam bio š50 eura manji, a kaže gazda "a slušaj mala...krešilo je...oce bit malo više ovu sezonu". Tako da i nama je kriza.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 09:27
  Ne znam zašto rasprava...ako je visoka kvaliteta, sa puno manje ljudi u grupi, ok je cijena, ali ako vas je puno...tipa više od š5 na crobicu i takva cijena, puno je i traži drugo mjesto.... i to je to ;)

 S tim ok.. ne kažem na nije visoka...samo neke stvari se uvijek malo više placaju, i imamo izbor i za jeftinije varijante...
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 09:17
Pa budale placaju kuglicu sladoleda 6 Kn, cašu cedevite u
obicnoj vodi 9 Kn.....i ja skupa s njima
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2010 at 21:16
Originally posted by Žiga Žiga wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Na Jarunu je sat vremena iznajmljivanje
bicikla 20kn, dok se u Ljubljani može naci jedan dan za
5€.


Misliš na onu drvenu kucicu Fumic bicikli kod malog jezera?
20kn sat je puno ali kad hoceš unajmiti npr camac na
Maksimirskom jezeru, pola sata je oko 30ak kuna :)



Da! Radije onda uzmem bicikl iz Ivanica i furam ga u vlaku do Zagreba i điram se cijeli dan i to me dođe 60kn (zbog karte za bic). Jedino to inzajmljivanje mi je totalno .
Onda se cude kako u Zg-u nema potražnje za time! Pa normlano, koja bi budala toliko placala!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.