New Posts New Posts RSS Feed - mala pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mala pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
Stribi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 50
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stribi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mala pomoc
    Posted: 19 Svibanj 2007 at 17:27
dobar ti je i Weider. u biti sve je ok osim bio tech-a koji je nekak pre jeftin da bi valjao   
ne postoji objektivna stvarnost, sve je stvar subjektivnog dozivljaja
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2007 at 19:05
Originally posted by marko 87 marko 87 wrote:

Moze li mi netko preporuciti koje proteine kupiti ali da je kvaliteta provjerena,imam neogranicen budzet pa nek mi netko preporuci nesto kvalitetno i sta djeluje i mogu li se proteinski napitci koristiti u kombinaciji sa creatinom...nabavia sam musashi crowling dog creatin i zanima me njegova kvaliteta...


Pozdrav,
posto ti je budget neogranicen i stvarno zelis kvalitetne proteine, preporucujem svakako pro.nutrition (www.pronutrition.hr) posto su hrvatska firma koja nabavlja sirovine direktno od proizvodjaca (dakle ne od Kineza po 3 puta manjoj cijeni).
Preporucujem njihov whey koji se pravi od ultracistih sirovina (vrlo bitna stvar) i toliko je cist da je cak pogodan za dojenacku hranu.

Za musashi nemam pojma, ali kreatin mozes ubaciti u pwm i ostvariti dobre rezultate (iako neznam koliko je taj kreatin dobar posto nisam cuo za njega)

Nacin primjene je vrlo jednostavan: poslije treninga 2 zlice wheya u pola litre vode, oko 4 zlice glukoze i 5g kreatina.
Odlicna kombinacija, pogotovo ako si na masi.

Toliko od mene za sada, ako ima jos koje pitanje, pitaj.
"Krilati ektomorf"
Back to Top
marko 87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marko 87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2007 at 15:25
Moze li mi netko preporuciti koje proteine kupiti ali da je kvaliteta provjerena,imam neogranicen budzet pa nek mi netko preporuci nesto kvalitetno i sta djeluje i mogu li se proteinski napitci koristiti u kombinaciji sa creatinom...nabavia sam musashi crowling dog creatin i zanima me njegova kvaliteta...
pozzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.