New Posts New Posts RSS Feed - Komentari na natjecanje i prijedlozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Komentari na natjecanje i prijedlozi

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2010 at 13:05
Ja sam mislila da ce nam pobjednici natjecanja napisati neshto o svojim programima prehrane i vjezbe.... ako nece "u ovoj sezoni" mogli bi sljedeci....
Back to Top
veky:) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky:) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2010 at 23:00

 Evo sve pohvale onima koji su se sjetili osmislit ovo natjecanje,i sama sam htjela sudjelovat u njemu, ali sam zakasnila par dana s prijavom :( ..ali definitivno sam za da se ponovo zapocne pocetkom ili sredinom 9.mjeseca..npr od š5.9. kada se svi vrate s mora i prođu ispiti..svake godine krenem u teretanu,pa malo smrsavim, pa prestanem ici i nikako da napravim nesto ozbijno,a stvarno bih htjela i uvijek trazim neku motivaciju,a mislim da je upravo ovo natjecanje potice..

Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2010 at 12:45
Gym imaš pravo ali zar misliš da bi si netko od fitness trenera to dozvolio da laže?!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 12:51
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

A nema smisla lagat tako da se slažem s zmajem a što se tice ocjenjivanja i mjera nek se nešto sredi da se svaki trener nađe sa svojim kandidatom i neka ga izmjeri pa ako netko laže onda to može biti samo fitness treneri


eto, bar to :)

u svakom slucaju, netko drugi bi trebao imat uvid...po meni su slike premalo..

a što se tice laganja i smisla...puno toga nema smisla pa ljudi to rade Možda tako netko laže sebi ali u zamjenu za rezultate ljudi prelaze preko puno toga...ako je varanje prisutno svuda, zašto nebi i ovdje bilo, pa makar to bio centimetar
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:04
Originally posted by Avatar Avatar wrote:

A nema smisla lagat tako da se slažem s zmajem a što se tice ocjenjivanja i mjera nek se nešto sredi da se svaki trener nađe sa svojim kandidatom i neka ga izmjeri pa ako netko laže onda to može biti samo fitness treneri




recimo na teretana.net natjecanju u snazi, zadnji put se nisu morale snimati ploce kako se stavljaju na šipku,a nagrade su bile dosta jake
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 11:56
A nema smisla lagat tako da se slažem s zmajem a što se tice ocjenjivanja i mjera nek se nešto sredi da se svaki trener nađe sa svojim kandidatom i neka ga izmjeri pa ako netko laže onda to može biti samo fitness treneri
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 10:07
 sve to stoji,ali evo ja prvi nebi radi toga potega do zagreba. a sta se mjerenja tice ako neko laze,laze sebe najvise
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 20:56
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 da,bas ce neko se osobno upoznavat neko ko zivi u dalmaciji,i neko ko zivi u zg radi ovakvog natjecanja


sa žirijem zmaju....a i btw. nije baš da ima š0 dana jahanja od dalmacije do zg-a..

uostalom, ako je natjecanje neka je natjecanje, kome se neda uložit malo više u to neka to radi za sebe..

Ovako je sve razbacano, slike ne govore puno i lako se namjeste, mjere nitko ne provjerava ni prije ni poslije itd....ako cemo vec krenut u neko ozbiljno natjecanje onda bi se to trebalo popravit po meni...of course, ko se ne slaže, ne slaže...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 18:36
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 da,bas ce neko se osobno upoznavat neko ko zivi u dalmaciji,i neko ko zivi u zg radi ovakvog natjecanja


"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 18:17
 da,bas ce neko se osobno upoznavat neko ko zivi u dalmaciji,i neko ko zivi u zg radi ovakvog natjecanja
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 09:53
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 

što se tice ocjenjivanja, tu smo ja mislim najviše zapeli. Subjektivno je, i to dosta. Zapravo može se reci kako su ocjene ukljucivale i određene doze simpatiija koje je neki clan zaslužio kod tih koji glasaju za njega i time uvecale opcu impresiju postignutim bilo to rezanje masti ili nabijanje mišicne mase.


Ako je ikako moguce, ukljuciti i nekakav neovisan žiri, primjerice od strucnjaka koji pišu clanke na fitu tako da onda ocjena bude nešto realnija. Također, slikanje i mjerenje - slikanje ako je opušteno na prvim slikama, onda treba biti opušteno i na zadnjim slikama i obrnuto. Slicno i za mjerenje.




Slažem se. Mislim da bi u sljedecem natjecanju trebalo nekako organizirat da se natjecatelji osobno upoznaju prvi dan sa žirijem, da ih žiri slika i mjeri. I to isto da se napravi zadnji dan. Jer je ovako preko slika jako teško procijenit, cesto stvari nisu takve kakve izgledaju

Uglavnom, ja sam za to da se preko ljeta ništa ne organizira. Neka to ostane na izbor pojedincima koji imaju volje i želje zapet još žešce - za takve smo uvijek tu sa savjetima i motivacijom ako treba , a onda da na jesen krene novi krug...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 23:56
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.

To je to.

+ pametnije odabrati natjecatelje i vec bi to trebala biti druga prica



Ako imaš neku ideju kako ih pametnije odabrati, onda ok.. ovo je ionako bilo probno.. kasnije mislimo to s motivacijom riješiti na neke druge nacine Više kad vrijeme dođe
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 22:09
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.



To je to.


+ pametnije odabrati natjecatelje i vec bi to trebala biti druga prica

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 20:53
Thorn!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:17
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Ovo "natjecanje" je bilo dobro, ali kako se kaže - prvi macici se u vodu bacaju, pa tako je i ovo poslužilo kao ogledni primjer onog što u buducnosti treba ispraviti.

što se tice ocjenjivanja, tu smo ja mislim najviše zapeli. Subjektivno je, i to dosta. Zapravo može se reci kako su ocjene ukljucivale i određene doze simpatiija koje je neki clan zaslužio kod tih koji glasaju za njega i time uvecale opcu impresiju postignutim bilo to rezanje masti ili nabijanje mišicne mase.

Ako je ikako moguce, ukljuciti i nekakav neovisan žiri, primjerice od strucnjaka koji pišu clanke na fitu tako da onda ocjena bude nešto realnija. Također, slikanje i mjerenje - slikanje ako je opušteno na prvim slikama, onda treba biti opušteno i na zadnjim slikama i obrnuto. Slicno i za mjerenje.

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.

Jednako tako, neovisno o natjecanju po pitanju izgleda, mogli bi uvesti i natjecanje u osnovnim vježbama - bench press, deadlift, cucanj, i to za cure i za decke, naravno ako bude zainteresiranih

Sljedece natjecanje? Svakako sam za, bit ce još bolje 

I to je to zasad, ne treba više kopat




Uvijek tako realan...prizeman i sa dobrim savjetima... naš Thorn
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:16
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  EtoLega, Shiny...i Closer i Ann i ja... pa ima nas....


nisam ja za natjecanje u formalnom smislu

ali preko ljeta sam gol svaki dan, tako da sam 200% nabrijaniji za trening, pa cu javljati promjene.
š.9. možda, ali zasad sam se malo zasitio programa i jelovnika

možda se na jesen okušam i kao trener, ako se prijavi netko mojih godina tko pocinje..
 


ma formalno...meni je i ovo bilo neformalno..ali je motivacijski.... ono....fora Vidiš da ima još nekih koji se muce....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.