New Posts New Posts RSS Feed - Slike i mjere kandidata - finale :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slike i mjere kandidata - finale :)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
Author
janja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 14:42
  Tina i Lega
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 14:29
Ann i Avatar !
Who dares wins!
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 13:10
Iskreno za ženski dio teško se odluciti koga bi izabrao za pobjednicu jer su sve dobro odradile svoj posao i stvarno su bile odlicne u poslu koje su trebale odraditi (navest cu dvije između kojih se najviše dvoumim a to su Tina i Ann) a kod muših kandidata znam da su bobox i Zmaj odradili dobar posao.
Bobox je s lošim uvjetima i manjkom vremena odradio jako dobar posao jer se to vidi u mjerama koje je postavio š.3 (svaka cast majstore, želim ti daljnji napredak u masi i samo slušaj Illy-a i sve ce dobro ici ) a Zmaj je također moj najveci i najdraži protivnik koji se drži rame uz rame sa mnom te mi nije važno tko ce od nas pobijediti

Moji pobijednici su: Tina
                       Zmaj

Svima želim srecu i daljnji napredak u onome što su naumili te da ne popuštaju kad im je najteže jer baš tad treba najbolje zapet i pokazat da se sve može

cestitke od srca svim natjecateljicama i natjecateljima
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 12:16
Ann i Zmaj
Strong is the new skinny.
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 12:14
svaka cast na trudu svima , razlike su ocite , bravo
Back to Top
bobox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bobox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 11:27
Ann,Avatar
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 10:38
Zmaj, Ann
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 22:15

 Closer hvala na komplimentima.... Ja i ti cemo za 90 dana rulati.....  Nekako se na slikama puno manje vidi nego ovako promjena..ili se meni tako cini samo...ali nema veze....ja zadovoljna.... našla sam novi recept...a vidjet ceš i sama...što budeš išla niže je kompliciranije  Još sa ja izabrala teži put.....sa papanjem a ne bez njega pa.....

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 22:09
Sorry zbog uleta, no moram upozoriti Illya i Avatara da se ne ucitavaju sve Avatarove slike. Molim vas provjerite. Ovo je bitno.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 22:05
Ma i ja isto moram sve kandidate komentirat ne mogu samo ovako dobacit imena favorita

Kaooo prvo... Hvala legi, andrei i dalili Morat cemo ubacit daljnjih 90 dana i dalje radit meni je ovo previshe zabavno da bi stali

Evo, krecem s muskim kandidatima - jer ih ima manje =)

Bobox - vidi se na fotkicama mali pomak, ali to je za mene premali pomak u zadanom vremenu... znam da svatko ima svoj tempo rada i drugaciju gradju tijela, i da je sigurno teze dobit na masi nego ju skidat, ali jednostavno, cak vise vidim u fotografijama pomak kod Lege, koji je nabacio dva kilograma nego kod boboxa koji ih je nabacio cetiri

Lega - Iako su mjere u centimetrima i kilogramima pomaknuti malo, meni fotke imaju WOW efekt, nadam se da se nece naljutit ali stvarno prvo cega sam se sjetila je bilo - iz djecarca u muskarca jednostavno mi je drugaciji dojam njegovog tijela prije i poslije... puno, puno atraktivnije

Finalisti Avatar i Zmaj, trce utrku rame uz rame    Oboje su napravili promjene za 360 stupnjeva, definitivno oboje mogu na plazu hvatat komade... Ali moj izbor ce ipak past na AVATARA, i malo mi je teze pala ta odluka ali ne mogu prestat gledat njegovo lice, struk, noge... potpuno mi je druga osoba prije i kasnije, zasluzuju i on i Zmaj

Cure moje

Sve cure su mi ostavile vise-manje slicni dojam, barem shto se tice napredka, iako i meni malo nedostaje da pocnem s muskarcima slinit za Ann koliko dobro izgleda, jedna od najzgodnijih zena trenutno na ovom forumu i stvarno se ne cudim da je svima jezik pao do poda kad su vidjeli fotke , ne znam da li su mozda njene fotke malo previshe utjecale na moje misljenje da je napravila najbolji posao ali ne i najveci napredak, naime, kad je stavila uvodne fotke, nakon toga se ubacila i jedna fotka kako je izgledala dobro prije tri mjeseca, i ostavilo mi je dojam, aha, hm, pa tri mjeseca se malo sjedilo i papalo doshlo do kg-dva vishka, ali nishta strasno, ispod josh uvijek sigurno skriva misice i plocice... i stvarno je tako, pa s obzirom da je tri mjeseca prije natjecanja izgledala isto fenomenalno, nekako nisam ocekivala manje od onoga shto smo svi vidjeli.... nechu se sad tu zadrzavat i odugovlacit, idem sljedecu komentirat

missbig - super mi je promjena na trbuhu, rukama, pa cak se i drzanje popravilo, izgleda puno vise samouvjereno na drugim fotkicama, cestitam ti na uspjehu nadam se da cesh nastavit istim tempom dalje i odushevit nas i sebe samo vise i vise i svima nam ucinit uslugu i promjenit taj nick

andrea - moram priznat da mi ima najljepse gradjeno tijelo, i da sam ovdje ocekivala wow efekt... ali se kod mene nije izrazio kako sam htjela... definitivno cestitam na plocicama, to je stvarno za skidat kapu, cak mi se cine i na novijim fotkama noge skladnije i proporcionalnije uzimajuci u obzir cijelu sliku tijela, ali tu sam nekako jer mi je od pocetka bila miljenica, ocekivala najvishe, tako da bi ja tu stavila josh koji tjedan i mislim da bi me iznenadila s velikim wow efektom

*Tina* - pridruzujem se drugim komentarima, tina mi izgleda kao buduca fitness trenerica, predobri rezultati, prezgodno tijelo, tjeraj dalje samo

dalila - najtezi zadatak od svih znam koliko se trudi, znam da grize kao morski pas i ne pushta izgleda fenomenalno, i da se mene pita, ja bih je najradije nacrtala po njenim zeljama jer je zasluzila izgledat najbolje s obzirom da se najvishe trudi (barem je meni takav dojam ostavila), ali vidim da ce sa mnom gurat josh 90 dana =) guza i trbuh su mi najvishe upali u oci, cestitam joj na uspjehu i mijenjamo uskoro opet slike

Zakii Lj - vech sam joj napisala u komentarima, napisat chu i ovdje, ja nju stvarno nisam prepoznala na novim fotkama, pod kojim nickom ide, morala sam provjerit naslov u prozoru i pocetne fotke, jednostavno mi izgleda kao druga osoba, obavila je posao super za ova tri mjeseca, moze bit ponosna na sebe

I zenski favorit je..... (covjece kako je ovo tesko) ZAKII LJ


Originally posted by Lega Lega wrote:

(Beckerica i Conly ; koji god bio razlog, pristojno je barem doci na forum i napisati 'odustajem'.)


Potpisujem.

Edited by Closer
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 21:11
Iako su se svi kandidati pokaazali odlicno, po meni su najuvjerljiviji posao napravili Ann i Avatar.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 19:27
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 A da jednostavno stavite 2 imena vaših favorita da bude preglednije? Pohvale i obrazloženja mogu i u njihove teme ispod ove


dao sam si barem toliko truda da prokomentiram ovu cijelu pricu od tri mjeseca..
zacrvenio sam svoje favorite tako da bude pregledno!
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 19:23
Moji apsolutni favoriti : š2 points goes too Closer, and also š2 points
goes to Avatar.... Najvidiljiviju promjenu ostvarili po meni, cestitam
@ Lega: bila sam ja tu al me nisi doživio :)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 17:59
 A da jednostavno stavite 2 imena vaših favorita da bude preglednije? Pohvale i obrazloženja mogu i u njihove teme ispod ove
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 16:26
hvala ti Ann
Lega je car, nemam sto drugo za rec...
"...ali pošto je naglasak iskljucivo na ovoj transformaciji, nece pobijediti." - e tu sam se tako nasmijala, kak vec dugo nisam.... iscekuj BIG SUPRISE
hvala ti Dalila, punooooo!!!! tvoj komentar me najvise razveselio!!!
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2010 at 16:12
Avatar i ANN naravno,jer nema joj ravne
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.